Zielona karta: información del entorno: velocidad de la red minera Bitcoin de la tarjeta verde

Na początku maja podano wyłącznie nazwiska pierwszych zwycięzców. Całkowita statystyka Loterii DV-2019 jest znana od lipca. Zawiadomienia o wylosowaniu DV-2019 przesłano 461 mieszkańcom Polski, 27 mieszkańcom Słowacji i 64 mieszkańcom Republiki Czeskiej. Najliczniejsza grupa wygranych (w regione Europa) jest z Ukrainy, Rosji, Uzbekistana i Albanji. Szczegóły znajdziesz w części Wyniki.

Zgłoszenia uczestników, którzy skorzystali z naszych usług, były prawidłowo wypełnione i na czas włączone do Loterii i samego losowania. Z losowania zostały automatycznie wykluczone zgłoszenia wysłane podwójnie oraz nieprawidłowe, które osoby aplikujące wypełniały zazwyczaj samodzielnie. Osoby te popełniły typowe coroczne (już standardowe) błędy, ponadto nie dostosowały się również do surowych zasad tegorocznej Loterii.

Szczegóły dotyczące statystyk znajdziesz później w dziale Wyniki. Zgodnie z zasadami Loterii lista zwycięzców nie jest publikowana ani pisemnie ani w Internecie. Każdy uczestnik Loterii może sprawdzić wyłącznie swój wynik losowania. Wszystkich naszych Klientów informujemy i ich wyniku losowania terminowo. Jeżeli otrzymałeś już zawiadomienie o wylosowaniu, dokładnie przeczytaj instrukcję – doszło w niej do wielu zmian.

Jeśli otrzymałeś zawiadomienie o wygranej w w DV-2019 z numerem kolejnym 2019EU00004500 lub niższym, spodziewaj się zawiadomienia o terminie rozmowy w ambasadzie USA. Nasi zwyciezcy juz maja za soba przeprowadzony wywiad na gruncie Ambasady USA. Po odbyciu rozmowy i udzieleniu wiz imigracyjnych będą mogli najpóźniej w ciągu 6 miesięcy wyjechać do USA i rozpocząć tam swoją karierę. Jeśli poprawnie wypełniłeś komplet formularzy z pakietu z zawiadomieniem o wygranej (pakiet nr.3) i w porę wysłałeś na wskazany adres, spodziewaj się zaproszenia i Ty. Ostatni termin rozmowy dla zwyciezców DV-2019 – 30.9.2019, ostatni dzień pracy w amerykańskim roku podatkowym 2019. Teraz kompletuj dokumentację, potrzebną do rozmowy w unaadzie amerykakskiekie.

Departamento Stanu USA po dłuższym czasie wprowadził zmiany w zasadach Loterii Wizowej, które dotyczą wszystkich zainteresowanych. Zasady te, biorą pod uwagę wykorzystywanie służb, które już od paru lat z dużym sukcesem wykonujemy i umożliwiają zła gua de la mano de las personas en la redacción de la mano de los animales de la mano

Dokładna kontrola, jakiej poddajemy każde zgłoszenie, daje pewność, że Twoje zgłoszenie bedą wypełnione prawidłowo zgodnie z aktualnymi zasadami. Informacion o nowych wymaganiach są na stronie www.greencard.com.pl zaktualizowane zgodnie z wytycznymi Departamentu Stanu USA. Samodzielnie wypełniane zgłoszenia według zasad z Loterii DV-2018 bedzie zostałi wykluczone z loterii. Na pewno nie bedzie miedzy nimi przez nas przygotowywanych zgloszen.

Od 2001 r. można skorzystać z usług internetowych w systemie CardPay w banku Tatrabanka, który obsługuje konto Ambasady USA w Bratysławie, także w celu wniesienia opłat za nasze usługi po decyzji o udziale w Loterii Wizowej. CardPay przeznaczony jest na wnoszenie opłat za pomocą karty płatniczej (akceptowane są karty płatnicze MasterCard, VISA lub Dinerspacialidad de la fuerza en la mano de la ciudad)

banner