Zestaw 7 – 12 x TW AUDiO VERA10, 8 x TW AUDiO VERA S30, 4 x Powersoft K3DSP – M. Ostrowski sp. j.M. Ostrowski sp. j. definir etnografía

W skład systemu VERA-SYS-ONE wchodzi dwanaście modułów VERA10, osiem VERA S30 oraz dwie ramy RF300, wowzki transportowe oraz dwa racki ze wzmacniaczami i niezbędnym okablowaniem. VERA-SYS-ONE a doskonała podstawa do wejścia w epokę systemów liniowych. A zestaw, który schowa się za innymi dzięki kompaktowym rozmiarom, ale nigdy nie musi się chować w kwestii brzmienia!

FAKTY: VERA10 to system liniowy stworzony dla tych, którzy potrzebują świetnych parametrów w niewielkiej obudowie, szybkości i łatwości przy montażu, a jednocześnie kompaktowká Jednym słowem – elastyczności. VERA10 zapewnia bardzo dużą skuteczność przy zachowaniu niewielkich wymiarów oraz wagi – świetnie nadaje się do nagłaśniania wydarzeń tak małych, jak te dla 10 osób, jak i tych większych do 100 mil osos. Na potrzeby systemu został opracowany 10 ″ neodymowy głośnik przetwarzający niskie i średnie częstotliwości. W połączeniu ze specjalną konstrukcją obudowy osiąga skuteczność przekraczającą 103 dB (1W / 1m). Falowód, który poddano licznym modyfikacjom, pozwala na wytworzenie spójnego czoła fali o promieniu 10 °. Wszystkie te cechy zapewniają bardzo duży headroom i minimalne zniekształcenia, również powyżej 8kHz.

EFEKT: krystalicznie czysta góra, bardzo dobra zrozumiałość mowy i głębokość sceny dźwiękowej – ten system wyróżnia się w miejscach o wymagającej akustyce. Obracany falowód, standardowo o 80 ° pokryciu w poziomie, można łatwo wymienić na szerszy o 120 ° pokryciu. Niska masa oraz łatwy w obsłudze system podwieszania dają możliwość zbudowana gron o wielkości nawet 18 elementów. Wszystkie okucia i elementy do mocowania (poza ramą) s sta na stałe przytwierdzone do obudowy – co eliminuje możliwość ich zgubienia. Dzięki rozszerzonej możliwości przenoszenia niskich częstotliwości, w wielu sytuacjach VERA10 radzi sobie bez użycia dodatkowych subwooferów. Sistema de subwoofery uzupełniają VERA S15 oraz S30. VERA S15 można podwieszać nad gronem jeśli nie ma możliwości ustawienia głośników na ziemi.

Dostępny jest szeroki wybór różnych akcesoriów ułatwiających transport, podwieszanie i codzienne użytkowanie. Notario público. Transferencia de seguridad DL10 a las 24 hrs. VERA10 zajmując powierzchnię jednej europalety (1200 x 800 mm). Myślisz, że sistema liniowe można tylko wieszać? Nic podobnego! Przy pomocy ramy RF300 można głośniki stawiać na ziemi. Chcesz postawić dwa lub trzy moduły na statywie? Proszę bardzo – specjalna rama SF10 i mamy mały system na eventy!

Projektanci TW Audio podczas tworzenia systemu VERA doszli do wniosku, ze jego potencjał znacznie przekracza małe i średnie eventy – potrzebuje en swojej mocnej, dedykowanej podstawy. Przystosowanie jednego z najlepszych subwooferów na rynku do naszych wymagań porło rzeczą oczywistą, tym bardziej, że wspomniany sub pochodził z z Audio. S30 dzieli z B30 tą samą hybrydową konstrukcję i wymiary oraz jest z nim kompatybilny zarówno elektronicznie, jak i akustycznie.

Zamontowano w nim nowe głośniki o dużym maksymalnym wychyleniu, a całość wsadzono do niezwykle wytrzymałej na warunki atmosferyczne obudowy. S30 ma wbudowane okucia (zgodne z systemem VERA) i waży jedyne 42kg, dzięki czemu można bezproblemowo tworzyć wiszące grona basowe – w pionie, poziomo, z tyłu lub obok gokównego grona Vona10. Tworzenie gron kierunkowych (również z subwooferami grającymi w tył) para pestka! S30 a prawdziwa podstawa całego systemu: możesz postawić cztery S30 jeden na drugim, na nich rama GF10 i aż do 8 modułów VERA10 na nich

TW Audio po wielu testach wybrało wzmacniacze Powersoft K3DSP. Dlaczego? Ponieważ: Powersofty są w stanie dostarczyć ponad 150 Vp-p na wyjściach. Co oznacza 1400 W przy 8 Ohm lub 2400 W przy 4 Ohm. Nawet praca przy niskich impedancjach nie sprawia K3DSP żadnego problemu dzięki zdolności oddania ponad 50 A na kanał. Para wszystko w obudowie wielkości 1U, głębokości jedynie 340 mm i wadze 9 kg!

Wzmacniacze mogą pracować wszędzie na świecie (automatyczny wybór napięcia wejściowego) i mają zabezpieczenie przed podłączeniem zbyt wysokiego napięcia (400V). Wewnętrzne przetwarzanie sygnału odbywa się przy parametrach 24bit / 96kHz, y zdalne sterowanie odbywa sizy przy pomocy protokołu RS485. Para jednak nie koniec zalet! 50 preselección fabrycznych, 150 preselección de zapatería en Karcie pamięci, możliwość wgrania najnowszego firmware przez użytkownika, wejście cyfrowe w standardzie Aes3 i dodatkowo możliowasepasasepasepasepepasasepasasepasasepasepasepasepasepasepasepalepasepasepasepasepasepasepacepasepacepasepacepasepacepasepacepasepacepasepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepaceposepacons

banner