Zdjęcia postaci z WypasOTS ethika mujer

Jajajaja … una co tía wiesz o "amanecer" Tibi ?? Jak nie to co dawniej … dawniej to wogóle OTS nie było … wogóle tu tyle kosztują rzeczy żeby był balans .. że itemy często lecą sprzedaż je za kilka cc i z tego masz 1cc na poty a reszte na adon. Un wogóle a zapewne nie grałaś na tym OTS … tylko tzn."podsłuchujesz" … un [za przeproszeniem] gówn * wiesz …

Dobra nie obchodzi mnie a: p powiem todos że mam 11 lat ..jakoś grałem w tibie ok.3 lata i wbiłem 110 level.sprzedałem postać kumplowi bo poprostu nie chciałem grać w tibie.nie wierzysz? Wpisz sobie Sir-Kotlet en la ciudad de Tibia. com to zobaczysz.wbij lepszy level od nas to będziesz mogła mówić do nas newbie.jesteś tutaj niecałe 2 tygodnie i osądzasz połowę g lúz pizcóz de los hombres de los animales. jak tak sądzisz to jesteś w błędzie moge być nawet od ciebie lepszy bo ty masz lat chyba 14 ..więc niemów tak.grałem na tym ots ale mieie sie nie spodobał i tyle a że ty nie grałaś i os zas zas zas zas zas zas zas zas zas zas zas zas zas zas za przeproszeniem.i nie śmiejcie sie że mam 11 lat porostu mam i tyle przeszkadza wam to ?? ignorujcie mnie.tym komentarzem z novato a mnie wkurzyłaś naprawdę.

Z przyjemnością informujemy, że udało się nam dopiąć praktycznie wszystko na ostatni guzik. Głównym celem aktualizacji było przebudowanie wyspy dla początkujących graczy (Stevoc), która na pewno Wam przypadnie do gustu. Zdecydowaliśmy, że nie tylko Stevoc zostało przez nas dotknięte. Zacznijmy jednak od zapowiadanego przez nas wraz ze Stevoc, nowego miasta Vaargdon.

Vaargdon jest miastem zamieszkiwanym w głębokich podziemiach przez cywilizowane krasnoludy zajmujące się głównie handlem. Dawniej, zbudowali oni wielką elektrownię, lecz niestety dokopali się plemienia brutalnych stworów, które żyło głębiej, niż oni sami. Elektrownia opustoszała, un krasnoludy nigdy tam więcej nie wróciły, gdyż została ona przejęta przez magów, którzy swojego nowego dobytku bronili armią golemów i przeróżnychchantów.

Zeqzędu na suszę w terenach pustynnych, wyłoni , choć ciągle eksplorowanych przez archeologów, czyhają na Was przeróżne niebezpieczeństwa! Wspomniani magowie w elektrowni również nie wagarowali- stworzyli oni przedziwne stworzenia, które oko ludzkie do tej pory nie widziało. Czas na zmiany wizualne.

Ze spraw organizacyjnych chcielibyśmy zwrócić uwagę, że w ciągu ostatniego miesiąca udało nam się zrobić bardzo wiele, jeśli chodzi o steadację serwera, czy czas trwania zapisu stanu gry. Próz tego, nasze serwery stoją na nowym oprogramowaniu serwera logowania TheForgottenLoginServer (mojego autorstwa :-p) i najnowszym (nowszym niż naj, bo i "pobocznie" aktualizowanym) silniku TheForgottenServer 0.3.1pl2 (Crying Damson).

Jeśli chodzi o nas, administrację, wiele zmian nie zaszło, choć niektórzy z Was mogą stwierdzić, że owszem. Hitachi został promowany na SMa, praktycznie na wymianę z Yestuge, którego funkcja została obniżona do pozycji GMa, tak samo jak Natyski, tyle, es un on the ze względu na małą aktywność zostaaça. Prócz tego, powołaliśmy nowego Gamemastera, dobrze Wam znanego Lorda Lestata- gratulacje!

banner