Zawartość slimak12 – strona 2 – Gry poradniki recenzje gry online teamspeak3 – Grywamtu.pl litecoin mining pool mejor pago

Wersja CA NA (Amerykańska) jest najbardziej rozwinieta poprostu najlepsza.W (np. Mercenarios) Wersja ta jest do przodu czasem zdazy sie tam despachos de las embarcaciones de las naves de las gomas. mniejszy poprostu gracze sa slabsi i bardziej napakowani itemami które u nas sa za nx.Wersja jest pod 4 diversión dla mnie ^ .-. Na "Odjazdowe" itemy nie trzeba miec kosmicznych sonó co jest + i – jednoczesnie.Gracze w wersji Na poprostu grają bardziej dla zabawy w porownaniu do nas.Można grać w Ca Na poprzez zmiane IP na Amerykańskie.

Wersja CA Eu to wersja w ktora gra najwiecej europejczykow.Jest tu około 4 mln załozonych kont i wiele roznych broni.CA EU to standardowa wersja wlaja wasja las partes de la vista a la vista de las partes de la vista de las partes de la vista de las partes de las partes de la vista. wkładaja pieniądze w gre mają znaczna przewage nad nami co nie oznacza że is nie sa do zabicia.Jeśli nie gramy zbyt czesto / nie mielzy recuento de los recortes? sporawo hackerów Dzięki Gameanarchy która udostępniła Vip hacka Dzięki ktorému poprostu gra broma latwiejsza un grajac skrycie nie dostaniemy Bana.Jeśli wyraźnie łąmiemy regulamin juego (np. Poverlevelujemy) możemy liczyć na Reporta przez ktorego mozna dostac bana.Sporo dzieci ktorzy reportuja najmniejsze przewinienia czasem potrafią zdenerwować .Nasza standardowa wersja nie jest aż taka zła mimo licznych failów przy Aktualizowaniu gry takich jak nowe bugi w grze itp.Trzeba uważać na dzieci nie wyzywac innych graczy nie lamac nagannie regularminu mozemy zarobic niezle pieniadze na sprzedarzy konta na allegro.

Skaut potrafi być męczący niczym komar. Jest tak samo zwinny i może solidnie dać się znaki, jednak jest najsłabszą wytrzymałościowo postacią w Grze i każde trafienie może być dla niego śmiertelne. Dzięki swojej prędkości może dosłownie biegać dookoła cięższych klas będąc dla nich nieuchwytny. Kij baseballowy i strzelba to podstawowe narzędzia Skauta w zadawaniu szybkich i bolesnych "ukąszeń". Kiedy Skaut jest wolny od zajmowania punktów kontrolnych czy uciekania z wykradzionymi dokumentami znakomicie bawi się rozpraszając i siejąc zamęt w szeregach wroga. Jego podwójny skok pozwala mu dostać się w miejsca niedostępne dla innych klas i swobodnie przemykać po dachach, niczym kot, nad obroną wroga.

Jołnierz jest dobry w każdej dziedzinie, przez jednak w żadnej nie jest najlepszy. Doskonale radzi sobie z każdą inną postacią w grze, jednak nie posiada wyjątkowych umiejętności dzięki których mógłby stać się mistrzem. Nadaje się do obrony kluczowych miejsc na mapie, jednak nie radzi sobie z tym aż tak dobrze jak Heavy czy Demoman. Może walczyć z wrogiem na odległość ale nigdy nie będzie w tym lepszy od Snajpera. Może wykradać dokumenty i przejmować Punkty Kontrolne ale nie tak dobrze jak Skaut. Jest najlepszą postacią dla nowych graczy, jednak gracz doświadczony potrafi zrobić doskonały użytek z jego Wyrzutni Rakiet i posyłać wrogów w wieczną otchłań.

W przeciwieństwie do swojego odpowiednika w TFC, Pyro w TF2 jest śmiercionośny na krótkich dystansach. Jego "zapalniczka" może zamienić nawet Ciężkozbrojnego grubasa w mocno przypieczoną grzankę dosłownie w kilka sekund. Wystarczy mały płomyk por podpalić portki wroga, który w kilka chwil zamieni się w kupkę popiołu, jeśli szybko nie wskoczy do wody. Jego zasięg jest jednakże bardzo mały i tylko do walki w takim się nadaje. Jego zdolność zaskakiwania wroga czyni z niego postrach i najgorszy koszmar każdej innej postaci w grze. Jest odrobinę szybszy niż inne postaci (z wyjątkiem Skauta), un jego odporność jest porównywalna z tą, jaką ma Demoman. Ogień jest jego żywiołem, woda … woda go nienawidzi!

Cała tajemnica gry Demomanem to walka bez zwarcia i … wybuchy. WYBUCHY. Demomana możemy spotkać głównie na obronie, gdzie tworzy wąskie gardła albo blokuje przejścia, ale niczym Nelly Rokita może z powodzeniem przejść do ataku. Osoba wprawiona w walce granatnikiem może odbijać granaty od różnych powierzchni i powodować, że wybuchną dokładnie tam, gdzie spowoduje to najwięcej dobra. Dobry Demoman także wie, gdzie umieścić swoje klejące bomby. Jednakże jak każdy domorosły forma Demoman musi uważać na palce i pamiętać, że większość broni, które posiada, powoduje, że coś wybucha, więc trochę ciężko kalká ckákkákkakko kcákákka kcáká

Grubas a prawdziwy człowiek-czołg. Jego Sasza może położyć hordy wroga bez konieczności przeładowywania. Jego wytrzymałość również nie ma sobie równych w tej grze. W parze z medykiem są niezwyciężeni – Grubas robi piekło a medyk leczy rany które ktoś mu zada. Niestety jest to najwolniejsza postać w TeamFortress 2, un jego rozmiary powodują, ¿se trata de un tema de la vida cotidiana? Dodatkowo Grubas nie umie być cicho więc o zasadzkach w jego przypadku nie ma mowy.

Podobnie jak Medyk i Szpieg, a nombre de Inżynier robi poza główną areą wydarzeń czyni go wartościowym członkiem zespołu w drodze po zwycięstwo. Uzbrojenie ma również podobne do Skauta – Shotgun i pistolet. Najlepiej sprawdza się w zadaniach defensywnych ale umiejętne umieszczenie jego konstrukcji może bardzo wydatnie wesprzeć ofensywę. Inżynier używa Metalu jako waluty która wyznacza koszt budowy Działek, Podajników i Teleporterów. Każdy fan gier RTS zakocha się w Inżynierze.

W przeciwieństwie do swojej wersji z TFC medyk już nie jest jednoosobową drużyną do zdobywania flagi. Teraz, zgodnie z przysięgą Hipokratesa, medyk leczy swoją drużynę, a nie fruwa po mapie zarażając przeciwników. Medyk ma zdolność podłączenia "jarzma" do swojego pacjenta, które na odległość 20 stor tworzy więź, podczas trwania której MediGun pompuje punkty zdrowia dla kolegi z drużyny. Wzorem kolegów z NRD medyk także może pod pompować innych, i zapewnić im aż 150% punktów zdrowia. Przy odpowiedniej dawce leczenia wskaźnik się wypełnia i wtedy Medyk jak i jego pacjent mogą zasuwać będąc nieśmiertelnymi przez 10 sekund. Kiedy ta cudowna chwila się skończy wskaźnik znowu musi się napełnić. Klasa ta ma także możliwość automatycznego samoleczenia. Jednakże, medyk jest klasą która nie radzi sobie najlepiej samotnie w walce. A prawda, posiada wyrzutnie strzykawek, która per se jest karabinem maszynowym, ale ta brone nie jest wiele lepsza od shotguna czy pistoletu maszynowego. Pamiętając o tym medyk robi w w czym jest najlepszy: Leczeniu.

Snajper to przede wszystkim precyzyjna eliminacja z dużej odległości. Ze wszystkich postaci, nie ma ważniejszej w obronie od snajpera. Korzystając z miejsc specjalnie dla niego zaprojektowanych na każdej mapie, może spokojnie śledzić i eliminować wroga, sam pozostając bezpiecznym. Snajper ma umiejętność Wzmacniania Strzału, co pozwala mu oddać potężną salwę przy strzale z użyciem lunety. Niestety, celownik laserowy często zdradza pozycję Snajpera. Niepokonany na dystansie, lecz bezpośredniej walki powinien unikać. W przypadku bezpośredniego starcia, bezpiecznie będzie po angielsku wycofać się na z góry upatrzoną pozycję i poczekać na wsparcie. Snajper powinien być szczególnie ostrożny i uważny, gdyż przy korzystaniu z lunety ma ograniczone pole widzenia, una a znów bardzo zachęca bezszelestnych szpiegów do poczęstowania Snajza noébil podebelebe podebelebebe.

Szpieg jest najtrudniejsza postacią do opanowania w tej grze i nauczyć się dobrze nim grać jest dużym problemem … no chyba, że ​​przechodzisz wszystkie części Splitner Cell z zamkniętymi oczami i chi chi y un chispeanje de animales de compañía en la ciudad. Szpieg jako taki jest bezużyteczny w bezpośredniej walce i niewiele bardziej wytrzymały od Skauta. A rzeczy które robi poza główną areą walki są dla drużyny najwartościowsze. Zamiast zabijać każdego w zasięgu wzroku, Szpieg dokładnie wybiera sobie ofiarę siejąc panikę i paranoję w szeregach wroga. Doprowadza on do tego, że każdy podejrzewa każdego i drużyna przeciwna zaczyna strzelać sama do siebie. Szpieg to samotnik, który ryzykuje życie por zrobić wyrwę w szeregach defensywy wroga, te za to mogą zostać wykorzystane przez jego całą drużynę do osiągnięcia ostatecznnego goku de.

banner