Zadośćuczynienie za wypadek drogowych po latach – Auxilia litecoin cloud mining 2018

Czy można uzyskać należne dla rodziny zmarłego w wypadku drogowym zadośćuczynienienawet kilkanaście lat od zajścia zdarzenia? I to pomimo faktu, że sprawca wypadku został prawomocnie uniewinniony w procesie karnym? Okazuje się, że tak! Dzięki skuteczności radcy prawnego, należącej do Grupy Kapitałowej Auxilia S.A. kancelarii LEXBRIDGE, 13 lat po tragicznym wypadku poszkodowana rodzina ma szansę otrzymać 310 000 zł zadośćuczynienia. Jak doszło do wypadku drogowego?

Nos wrześniu 2004 roku na odcinku drogi wojewódzkiej od miejscowości Ziębice do wsi Nowy Dwór doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód ciężarowy marki Mercedes 811 uległ awarii i jego kierowca zatrzymał sizez jezdni na terenie niezabudowanym i nieoświetlonym. Jednak pojazd został zaparkowany niezgodnie z obowiązującymi przepisami – bez wymaganej sygnalizacji, w tym nie zostały włączone światła awaryjne, ani postawiony trójktyt ostzioz ósz Kierowca pojazdu udał się do domu, zapadła noc.

W związku z brakiem właściwego zabezpieczenia Mercedesa 811, kierująca autem marki FIAT UNO Anna Machanowska * nie zauważyła odpowiednio wcześniej stojdcego na jezdni pojazdu dostawczá i io W wypadku najbardziej ucierpiał mż Pani Anny, Piotr Machanowski, który ostatecznie zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Sprawa karna przeciwko kierowcy samochodu ciężarowego

Przeciwko kierowcy, który zostawił niesprawny technicznie i nieoświetlony samochód ciężarowy na drodze, toczyła się w Sądzie Rejonowym sprawa karna. W tamtym okresie (zaraz po wypadku) Anna Machanowska wraz z córkami reprezentowana była przez innego adwokata. Sprawa karna skończyła się jednak uniewinnieniem kierowcy. S std stwierdził, że skoro na miejsce zrazenia, p. Czy 11 lat od wypadku można starać się o zadośćuczynienie?

Sprawa zakończyłaby się właśnie w ten sposób – bez możliwości uzyskania zadośćuczynienia dla żony i córek zmarłego – gdyby w 2015 roku nie trafiła do AUXILII. Należąca do naszej Grupy Kapitałowej kancelaria LEXBRIDGE zgłosiła roszczenia do zakładu ubezpieczeń. Towarzystwo ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty, twierdząc, że roszczenia uległy przedawnieniu po 3 latach od wypadku, ponieważ kierowca samochodu ciężarowego został uniewinniony.

Jak się okazało, warto było walczyć o sprawiedliwość dla rodziny zmarłego wypadku Piotra Machnowskiego. „Wystąpiliśmy z pozwem o kwotę 100 000 zł dla żony zmarłego i po 70 000 zł dla każdej z córek. S Okd Okręgowy podzielił nasze stanowisko i wyrokiem z października 2017r. uwzględnił w całości powództwo, zasądzając wymienione kwoty. ”- Opowiada o sprawie prowadzący ją radca prawny Marcin Wolski.

Wygrana w sprawie o odszkodowanie po 13 latach od wypadku stanowi niewątpliwie ogromny sukces. „Sprawa była bardzo trudna i jednocześnie ryzykowna, un jednak udało nam się w procesie cywilnym udowodnić popełnienie przestępstne, pomimo¿e sprawca został w sprawie karneie przestępstne en una habitación Myślę, że duża część kancelarii odszkodowawczych odrzuciłaby tę sprawę już na wstępie. “- komentuje swoją walkę o odszkodowanie dla Klientów Marcin Wolski, radca prawny kancelarii

Dla dobra osób poszkodowanych w wypadkach podejmujemy sprawy, które z pozoru wydają się zbyt trudne do wygrania. Jednak wykonujemy wszelkie możliwe działania, maj nace na celu uzyskanie jak najwyższych kwot zadośćuczynienia i rekompensaty za doznane krzywdy. Yo jak widać po opisanym wyżej przypadku, bardzo często kończy się para sukcesem naszym i naszych Klientów.

banner