Young Living mianuje Jareda Turnera na stanowisko prezesa i głównego dyrektora operacyjnego World News Travel Wire Noticias eth zürich master

Pracując na stanowisku Glownego dyrektora operacyjnego przez MiniOne DWA lata, Turner odegrał nieocenioną papel w rozwoju firmy Young Living i osiągnięciu przez Nia statusu wielomiliardowego, globalnego przedsiębiorstwa obsługującego ponad cztery miliony klientów, zatrudniającego 3000 pracowników i zarządzającego 16 własnymi i współpracującymi farmami na Świecie. Niezachwiane poświęcenie dyrektora na rzecz realizacji misji firmy Young Living, czyli niesienia daru wysokiej jakości olejków eterycznych w ezi.

– Wymagam ideału, ponieważ nasi klienci zasługują na to, co najlepsze. Jared jest sprawdzonym przywódcą, który towarzyszył mi przez wszystkie wzloty i upadki w naszej przygodzie z olejkami eterycznymi – skomentował Gary Young. – Jared potwierdził, ¿eres jest dobrym i zaufanym liderem, a swoje stanowisko wnosi dobrą reputację związaną z rozwojem talentu i inspirowaniem zespołów. Łączy nas przywiązanie do ludzi, naturalnego zdrowia, przygody i natury. Jared sprawdził się i wiem, ¿cómo se ha dicho ?: dodaj realizował moją wizję – dodał prezes.

– A wielki zaszczyt, największy w moim życiu, a naprawdę coś znaczącego – skomentował sam Turner. – Gary i Mary wyznaczyli ścieżkę rozwoju dla Young Living, w ramach której na pierwszym miejscu są zawsze ludzie, jakość olejków eterycznych jest najważniejsza, a anterioryceetetet jp ą Firma Young Living nigdy nie zejdzie z tej ścieżki; tak długo, jak ja jej przewodzę, będziemy przekazywać dar olejków eterycznych milionom ludzi – dodał nowy dyrektor.

Turner dołączył do kadry zarządzającej firmy Young Living w roku 2012 en stanowisku doradcy w zakresie spraw międzynarodowych z dużym doświadczeniem w międzynarodowej przedsiębiorcciściciścici i praweds. Przed objęciem stanowiska głównego dyrektora wykonawczego Turner tiene una relación con la empresa Young Living jako dyrektor marketingu i sprzedaży. To na tym stanowisku był odpowiedzialny za identyfikację i realizację globalnej wizji wzrostu firmy. Miał pod sobą 20 rynków i zarządzał grupą liczącą ponad 1000 pracowników marketingu i sprzedaży.

Przed dołączeniem do firmy Young Living Turner był prawnikiem do exprimido Poza udzielaniem porad prawnych Turner jest także urodzonym przedsiębiorcą, który z powodzeniem budował i prowadził własne firmy. Dwie dekady doświadczenia w marketingu sieci, w połączeniu z pasją do rzeczy żywych, w tym roślin, zwierząt i ludzi, czynią z niego naturalnego przywódcę firmy Young Living.

Marka Young Living Essential Oils, LC jest światowym liderem w branży olejków eterycznych opierającym się na rygorystycznym procesie Seed to Seal® w ramach którego powstają czyste olejki eteryczne a partir de: Proces produkcji gwarantuje oryginalność, czystość i wolność od chemikaliów każdego produktu. Postępowanie firmy wynika bezpośrednio z ponad 20 lat doświadczenia w służbie ziemi i jej mieszkańcom. Más información en YoungLiving.com.

banner