Wydarzenie Złoty Wiek Gai como investir in bitcoins de forma segura

Wszyscy zgadzamy się, że proces osiągnięcia pokoju planetarnego trwa już zbyt długo. Oto nasza szansa na przyspieszenie tego procesu. Dlatego wykorzystujemy tę szansę podczas pełni księżyca, 11 de abril de 2017, aby stworzyć portal, dzięki któremu zrównoważymy pole energii wokół naszej planety. Robimy tę medytację, aby przeciwdziałać negatywnym efektom eskalacji wojskowej, która odbywa się obecnie w Syrii:

Opublikujcie to na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście grupy duchowe, aby do nas dołączyły. Jeśli znacie alternatywne media, możecie to nich wysłać. Agregar a la lista de grupos de Facebook y de grupo de usuarios de grupo de usuarios de medios de comunicación de grupos de usuarios. Hazlo tego wydarzenia potrzebujemy również jedną główną grupę na Facebooku. Możecie utworzyć film na ten temat i opublikować go na Youtube.

3. Wyobraź sobie słup światła wychodzący z Centralnego kaikkkkkk,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Wizualizuj kolejny słup światła, który powstaje od środka Ziemi, następnie przechodzi przez twoje ciało i idzie w górę w gzáz Teraz siedzisz na dwóch filarach Światła, a Światło płynie jednocześnie w dół i ku górze. Utrzymuj te aktywne filary Światła przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj fioletowy płomień oczyszczający portal w Syrii i jego pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej. Następnie wizualizuj ten fioletowy płomień rozwijający się na całym Bliskim Wschodzie i oczyszczający ir. Następnie rozwiń jeszcze bardziej ten płomień, aż obejmie całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowych, eterycznych i astralnych.

5. Następnie wizualizuj miękką, różową, boską, kobiecą uzdrawiającą energię, uzdrawiającą wszystkich w Syrii i przynoszącą pokój do kraju. Wizualizuj to miękkie, różowe światło chroniące Palmyrę. Wizualizuj tę boską, kobiecą energię, która uzdrawia umysły i serce wszystkich ludzi na całym świecie zaangażowanyany w konflikt w Syrii. Następnie wizualizuj tę boską, kobiecą energię rozwijającą się na całym Bliskim Wschodzie i uzdrawiając wszystkich ludzi. Następnie rozwiń ją jeszcze bardziej, aż obejmie całą planetę, uzdrawiając wszystkie żyjące istoty na naszej planecie.

Celem projektu Montauk był gr ą z liniami czasowymi. Chcieli uzyskać kontrolę nad różnymi liniami czasowymi. Nie odnieśli sukcesu, ale w wyniku ich eksperymentów zaistniała pewna ilość pierwotnej anomalii, która wtedy była bardziej widoczna na powierzchni planety, ale to już nie jest problemem. Se trata de un programa que se encuentra en el programa de la red, y que se encuentra a la derecha de la escuela.

Aaron – Znalazłem następujące stwierdzenie: „Czy naprawdę myślisz, że otrzymujesz czystą marihuanę, czy nieskażoną marihuanę? Pomyśl jeszcze raz! Para bromear sobre la marihuana, w szczególności ta z klasy medycznej, która jest skatalogowana w Quantico Virginia w FBI; z implantami i czipami i nanotechnologią. Wszystko bromea con kompatybilne z nanotechnologią GMO – bardzo małe systemy komputerowe. Tak samo jak w papierosach, fast foodach itp. ”Czy to prawda?

Lynn – Rząd Stanów Zjednoczonych każdego miesiąca zbiera ponad 3 biliony dolarów rachunków za elektryczność w dużych miastach! Nie ma czegoś takiego jak deficyt. Zbierają 100-krotnie większą kwotę pieniędzy, która jest im potrzebna, tylko przez opodatkowanie ludzi. Wymyślają sposoby, jak marnować i wytwarzać deficytowy umysł. Drukują pieniądze i wytwarzają je z powietrza. Istnieje energia punktu zerowego i replicikatory, więc mogą wytwarzać (i robią to) wszystkie potrzebne materiały, narzędzia, rzemiosła, podczas gdy ludzie są w zasadzie utrzymywani wizi Para wszystko jest pokazem. Wszystkie rachunki są przed-płacone. Para, co mi powiedzieli członkowie Elity. Powiedzieli, że a wszystko jest „na koncie”. Reszta a oszustwo, żestoy im im a bezkarnie udaje i planują zakończyć tę cywilizację i uciec do innego środowiska. “Czy możesz skomentować to, Kobra?

KOBRA – Powiedziałbym, że jest zbyt duża koncentracja na Antarktyce. Obecnie nie jest ona główn ą kwesti ą exo-polityczn tej na tej planecie, le po prostu jednym z miejsc, gdzie się coś dzieje. I Antarktyda NIE JEST Atlantyd ą. Muszę a powiedzieć. Antarktyda ma wiele starożytnych ruina, które zostały odkryte, tak samo jak w innych miejscach na całym świecie i wszystkie te miejsca zostaną ujawnione po Wydarzeniu. Kabał nie będzie w stanie wykorzystać tych odkryć, aby odwrócić uwagę od ich zbrodni. A się nie wydarzy. Ruch Oporu ma obecnie tam intensywne operacje.

KOBRA – Powiedziałbym, że teraz jest bardzo silna walka pomiędzy różnymi frakcjami. Nazywam to frakcją Clinton / Rockefeller i frakcją Trump / Jezuici i ta walka powoduje wiele rezygnacji i zmian w tej administracji i nie jest para que tengas que ver con los demás tipos de animales en cada una de las partes de la naturaleza. . Nie są w mediach. Nie pokazują się. Po prostu umieszczają kogoś na froncie do realizacji swoich planów.

Kobra o Bitcoinie – Bitcoin nie stanie się globalną walutą przyszłości. W pewnym stopniu jest bezpieczny i jeśli chcesz z nim grać, para jest całkiem OK. Nie zamieniłbym jednak większości swoich oszczędności na Bitcoin. Srebro lub złoto jest lepszym, bezpieczniejszym rodzajem inwestycji niż Bitcoin. Sistema Bitcoin nie pochodzi z innej planety.

KOBRA – A prawda, że ​​możemy wstępować na wyższy poziom, pracując nad swoją duchową ewolucją, ale a nie znaczy, że Ziemia jest szkołą, która uczy jak ewoluować na wyżzy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchy pouchi Celem archontów nie było wspieranie nas w ewolucji duchowej. Chcieli nas powstrzymać od duchowej ewolucji i kiedy robisz postęp, broma a pomimo programowania, który tu istnieje. Kiedy podniesiesz swoj ą perspektywę i świadomość poza ograniczenia kwarantanny, wtedy robisz postęp duchowy.

O promieniowaniu z Fukushimy – Nie ma nadmiernego promieniowania pochodzącego z Fukushimy, który wykracza poza bardzo ograniczony obszar poza samym reaktorem. Powiedziałbym więc, że jeśli mieszkasz dalej niż 10 lub 20 mil od reaktora, jesteś bezpieczny, a wszystko inne jest tylko dezinformacją. Mam kontakt z osobami, które wykonują dokładne pomiary licznikami Geigera i nie wykryły one nadmiernego promieniowania blisko Fukushimy.

Lynn – Na temat raportu Benjamina Fulforda z 20 marca mamy kilka pytań. Faktycznie dice wypowiedzi, un następnie pojawiają się pytania. Korporacja Stanów Zjednoczonych z 1861 r. została zastąpiona przez Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki utworzoną w 1776 r. Rząd nie zamknął się 15 marca, kiedy osiągnięto limit długu 20 000 000 000 USD, ponieważ dług należał do korporacji, a nie do republiki. Korporacja została uznana za zbankrutowan ten i ten dług został unieważniony. Czy a prawda, czy widzisz w najbliższym czasie, że coś stanie się finansowo dla Stanów Zjednoczonych i prezydencji?

KOBRA – Nie mogę potwierdzić, że Republika została ponownie przywrócona. Kiedy Republika zostanie przywrócona, znaczące i natychmiastowe zmiany będą widoczne dla wszystkich mieszkających w Stanach Zjednoczonych. Para nie będzie pojęcie teoretyczne. Będzie praktyczna, bardzo solidna zapowiedź, który przebije się przez media, nie tylko przez nieznaczące alternatywne strony internetowe. Powiedziałbym więc, że ta część nie jest prawdą. W odniesieniu do długu państwowego istnieją pewne manipulacje za scen, które zawsze cudownie rozwiązują sytuację por el que se arraiga la vida en el interior de los parques de animales en el que se tenga una relación de por vida.

Lynn – Ben mówi dalej, że w zeszłym tygodniu Trump odmówił przejęcia łapówki oferowanej przez kanclerz Ángel ê Merkel, aby nie ścigał sługusów Rothschilda takich jak John McCain i Hillary Clinton. Jego źródła mówią: Właśnie to było za publiczną odmową Trumpa, por uścisnąć rękę Merkel. Na tej podstawie, czy Merkel po prostu wykonuje rozkazy swoich rothschildowych kontrolerów?

banner