Wydarzenia bitcoin gráfico de tasa en la India

Targi to swoista panorama rozwiązań technologicznych i możliwość podejrzenia najnowszych trendów w zakresie sprzedaży internetowej. Tradycyjnie już znaczna część wystawców a firmy oferujące rozwiązania logistyczne, hostingowe, platformy sklepowe oraz agencje wyspecjalizowane w różnych obszarach sprzedaży internetowej. Warto zwrócić jednak uwagę na rosnącą liczbę firma, które zajmują się przygotowaniem gotowych treści dla sklepów, obsługą prawną oraz firm oferujących zaawansowane systemy analityczne. Profil wystawców odzwierciedla trendy, które można obecnie zaobserwować w ehandlu.

Jak co roku oprócz firm prezentujących swoje usługi na stoiskach, wysłuchać można także kilkunastu prezentacji. W tym roku prezentacje podzielone in 4 bloki tematyczne: SEO / SEM, Platformy / Narzędzia, PR / Social Media i Wsparcie biznesu. Organizatorzy zapewniają, że wystąpienia będą wyłącznie w formie estudio de caso co gwarantuje wysoki poziom i praktyczne podejście. Pełny plan prezentacji znajdziesz TUTAJ

Targi to niewątpliwie największe wydarzenie w branży ecommerce w całym regionie CEE. Z edycji na edycję pojawiają się nowe firmy, które inspirują rynek i zapewniają świeżość formuły. Tym razem zwiedzający będzie mógł porozmawiać na żywo z przedstawicielami m.in. Takich firm jak PayPal, Microsoft, GLS czy Mastercad. Wśród tegorocznych debiutantów warto podkreślić także obecność polskiego giganta rynku gier elektronicznych – CD Projekt.

“Istnieje wiele konferencji, które są drogie, dla wielu niedostępne przy czym zdarza się, że nie prezentują odpowiedniej wartości praktyczno-biznesowej. Organizując Kongres eHandlu, chcemy zmienić ten stan i zapewnić dostęp do eksperckiej wiedzy szerszemu gronu zainteresowanych Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje, Porcentaje Porcentaje Porcentaje por . “Przygotowaliśmy wydarzenie z biletami za około 200 zł i bardzo przekrojową, urealnioną do polskich potrzeb agendą”.

Warsztaty “Importar z Chin” y wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W ciągu jednego dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. Możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje. Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację w centrum Wrocławia, stałą przerwę kawową oraz lunch. Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie iich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w potasas de los parques de animales en el país de México y otros lugares de interés. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe. Vaya a ósma edycja warsztatów, zachęcamy do zapoznania się z zebranymi opiniami w dziale „Opinie” na stronie www.moj-startup.pl.

Leszek Ślazyk – De 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizujesc zlecenia firma polskich i europejskich miałem możliwość

banner