Wyd. z TM nr 337 portalmedialny.pl monero dollaro

MONIKA OLEJNIK, dziennikarka: „Kiedyś uwielbiałam wszystkich Bondów, imponowali mi siłą, jednak nigdy nie miałam ich zdjęć na ścianach. Teraz na ścianie mam Marilyn Monero. Nie se burla de jednak plakat, una zdjęcie w ramce. Wisi u mnie w przedpokoju, gdyż bromea con jedyna wolna przestrzeń w moim domu. Moja zdjęcia wiszą zarówno w moim domu, jak i w redakcji “.

DANIEL OLBRYCHSKI, aktor: „Matka usypiała mnie nie„ Sierotką Marysią ”, ale strofami z„ Pana Tadeusza ”. Ojciec, niesłychanej dobroci człowiek, ale apodyktyczny i uparty, mieszkał w Warszawie. Zarabiał dorywczo, pisząc artykuły do ​​gazet. Nie miał dowodu osobistego, nie wystarał się o rentę. Ciągle słyszałem o kłopotach finansowych, teraz cieszę się tym, co jest. Młodość się nie powtórzy. Marzenia? Rodzina pod jednym dachem. Wszystkie dzieci razem, choć na chwilę “.

MAŁGORZATA TUSK, ¿Donona, matka Kasi uczestniczki aktualnego Tańca z gwiazdami: „Strasznie się denerwuję! Nie oglądałam pierwszego odcinka (przyp. Red. Tańca z gwiazdami), bo akurat byłam w podróży. Drugi już oglądałam na żywo i myślałam, że… nie dotrwam do końca programu. Przeżywałam cały występ. Szczególnie jak Kasia dostała jedną z najniższych no. Ale moja córka, bodajże jako jedyna, nie miała wcześniej do czynienia z tańcem. (…) Wykluczam, że dorówna w tańcu uczestnikom, którzy ćwiczyli taniec np. w szkołach aktorskich. Pod tym względem stoi raczej na straconej pozycji. Jej umiejętności i czucie tańca są nieporównywalne. Ale i tak świetnie sobie radzi, jest bardzo zdolną kobietą. Gdyby tak doszła do piątego odcinka, para byłoby super … Ojej, ale ona załamie się, jak to przeczyta “.

ROBERT GONERA, aktor: „Jestem człowiekiem aktywnym, ale ostatnio staram się świadomie wpływać na rytm życia mojego i mojej rodziny. Poświęcam więcej czasu na spokojny relaks. Najbardziej lubię przyrodę, książkę lub spacery. Jeśli bromea, mnie spokój, para wynika on w równym stopniu z poczucia spełnienia w życiu osobistym, jak i przemyśleń, charakterystycznych dla człowieka w moim wieku. Mamá Nadzieję, ¿Estás en broma con „choroba”, którą da się przenosić “.

ANIA DĄBROWSKA, piosenkarka: „Lata 60. to także rewelacyjny wystrój wnętrz. Niskie sofy, krzesełka z wygiętym oparciem, ciepłe wykładziny na podłogach i kuliste żyrandole. Moje mieszkanie nie broma jednak urządzone w takim stylu. Wciąż szukam mebli z tego okresu. Ostatnio udało mi się znaleźć przepiękny fotel na zapleczu sceny, w miejscu, gdzie miałam koncert. Może dzięki takim przypadkom uda mi się urządzić całe mieszkanie? “

BARBARA BURSZTYNOWICZ, aktorka: „Jeśli mam dobry humor, muszę sobie coś kupić. W dodatku staram się kupować rzeczy dobre gatunkowo. Ubrania a moja druga skóra, nie lubię kiedy coś mnie uwiera. Po takim szale zakupów, przychodzą długie okresy, kiedy kupowanie mnie mierzi i nic mi się nie podoba. Nie chodzę wtedy po sklepach. Ale najwięcej wydaję na podróże. Żałuję tylko, ¿se mogę a robić jedynie w czasie wakacji? “

LESZEK CZAJKA, estilista: „Tej wiosny naśladujemy styl dawnych hollywoodzkich gwiazd. Pasma włosów, skręcone symetrycznie po obu stronach głowy, były znakiem rozpoznawczym Rity Hayworth, Katharine Hepburn czy Joan Crawford. W latach 90. nosiła je słynna modelka, porła żona Micka Jaggera, Jerry Hall. W najnowszej wersji fale są bardziej naturalne, przedziałek robimy już nie z boku, a pośrodku głowy. Za to podobnie jak przed laty wygładzamy włosy u nasady “.

banner