Wirtualna waluta Komercyjnie litecoin cryptocurrency

Po tym jak CEO PayPal David Marcus zatweetował „Somos fieles en BTC, en algunas de las partes, en algunas de las partes, en algunas de las partes, así como en las partes de las partes, así como en las partes de las partes, así como en las partes de las zonas, así como en las partes de las zonas, así como en las partes de los animales. . Para wszystko pomimo, ¿amerkańskie agencje rządowe pod koniec 2013 roku zaczęły się uważnie przyglądać wirtualnym walutom i spółkom zaangażowanym w ich rozwój. Ze względu na oskarżenia o pranie za jej pomocą brudnych pieniędzy, również FBI interesuje się transakcjami przeprowadzanymi za jej pośrednictwem. Best a obrót pieniędzmi po za jakąkolwiek kontrolą państwa a co za tym idzie trudno opodatkować transakcje dokonywane tym sposobem.

Tenga en cuenta que, según nuestra actualización reciente de la política, la Moneda virtual (es decir, Bitcoin y Litecoin), ya sea entregada digital o físicamente, no puede incluirse en los formatos de lista de Subasta o Comprar Ahora. eBay está abriendo una categoría de Moneda virtual para permitir la venta de moneda virtual en formato de Anuncios clasificados el 10 de febrero de 2014. Le solicitamos que no enumere estos artículos hasta esa fecha. Tenga en cuenta que el incumplimiento reiterado de la política puede poner en peligro su estado de cuenta. Para evitar cualquier inconveniente en el futuro, le agradeceríamos que pasara por nuestras páginas de ayuda o nos contacte antes de enumerar dichos artículos.

Z informacji wynika, że ​​w ogłoszeniach powstanie nowa kategoria „Moneda virtual”, która umożliwi handel wirtualną walutą. Nie oznacza to, że Ebay wprowadzi możliwość zakupu innych produktów za jej pomocą. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długa droga do tego aby wprowadzić takie płatności w serwisie Ebay czy za pośrednictwem PayPal. Jednak pierwszy krok w tym kierunku ma nastąpić niebawem i wszystko wskazuje na a, że ​​Ebay poważnie interesuje się walutami alternatywnymi.

Wszystko sprowadza się oczywiście do pieniędzy. Samych Bitcoinów – una broma nie a jedyna waluta wirtualna – jest dzisiaj na rynku około 12 300 000 a ict wartość a ponad 9 miliardów dolarów. Gdyby upowszechnić Obrót Wirtualna walutą Poprzez umożliwienie zakupu większej różnorodności towarów za jej pośrednictwem, zarówno płynność jak i obroty znacząco por się zwiększyły Dajac perspektywę olbrzymich zysków firmom, które umożliwiłyby Zakupy za jej pośrednictwem.

Waluta wirtualna ma oczywiście i swoje wady jedną z nich jest niestabilność kursu. Druga równie istotna to brak gwarancji instytucji, która z nią stoi. W przypadku kradzieży waluty albo dokonania oszustwa nie ma instancji, do której użytkownik mógłby się odwołać. Wynika to z faktu, ¿verdad? Nie stoi za nią żadna realna gospodarka czy bank centralny. Do tej pory waluta była jednym z najważniejszych narzędzi kontroli gospodarki ale była też jej odzwierciedleniem. Jak pokazuje przykład Bitcoin, możliwe jest przejęcie tej roli przez inne podmioty niż instytucje państwowe. W przypadku Bitcoin był a Satoshi Nakamoto (nie wiadomo, kim właściwie był, nie jest nawet pewne, czy. Nie trudno jednak wyobrazić sobie scenariusz, w którym idea wolnej waluty zostałaby przejęta przez korporacje, które same zapragnęłyby wydawać kryptowalute. Kontrolowałyby tym samym całą gospodarkę. Kupowalibyśmy od korporacji ich własne produkty wykorzystując do tego ich systemy płatności i płacąc ich walutą.

banner