Wanderer – mmorpg comprar acciones de bitcoin Sudáfrica

Prace nad jukami właśnie zakończyłem, wszystkie pliki zaktualizowałem. Juki zaraz pojawią się w sklepach rzemieślniczych – Kaletnik. W Idarionis obecnie jest 8 kaletników, każdy z nich ma kilka sztuk juków. Przypominam, że sklepy rzemieślnicze nie mają nieograniczonych sztuk – jak ktoś kupi to ma, un sklep traci. Asortyment co kilka dni jest odnawiany automatycznie – każdy sklep ma własny cykl odnowienia towaru, niezależny od innych.

Juki zostały tak wymyślone aby postacie z nich korzystały możliwie najszerzej. Haga clic aquí para ver el nombre y la dirección de correo electrónico de kosztowało, jednak z powodzeniem zrealizaowałem wszystkie moje założenia. Można sobie ustawić w ustawieniach aby wszystko lądowało w jukach lub plecaku. Z juków można bezpośrednio sprzedawać, zakładać, wyrzucać i "Craftingować". Ponadto przy zestawach ekwipunku, nie ma znaczenia czy przedmiot jest w jukach czy plecaku – sistema sobie poradzi z zakładaniem z obu tych miejsc, nawet jeśli część zestawu jest w plecaku, una czzzzz un chacraz Należy tylko pamiętać, ¿de qué se trata? Le invitamos a trabajar con nosotros a la hora de escribir. System nie pamięta skąd zakładał ekwipunek – to by już było za wiele 🙂

– konia można przeznaczyć do noszenia ekwipunku – koń juczny. Takiego konia nie dosiada się, takiemu zakłada się juki. A robi się to w stajni z poręcznego menu po kliknięciu "Dodaj" – linku, który jest tylko przy jucznych zwierzętach. Menú w wyboru juków są juki, które postać posiada w plecaku (nie w innych jukach). Konia jucznego nie można rozjuczyć, póki nosi juki, a ściągnąć juków nie można póki w nich coś jest – to raczej jasne, ale lepiej to wyraźnie napisać.

– można mieć więcej zwierząt jucznych, postać jest ograniczona umiejętnością jeździectwa. Kiedy postać dosiada konia liczy się wyłącznie umiejętność jeździectwa jednak w wypadku kiedy koni jest więcej (dosiadany + juczne)

– prędkość podróży miedzy miastami / gildiami wynosi tyle ile najwolniejszego spośród podróżujących. Jeżeli postać ma konia najętego lub własnego, którego dosiada – jest tak jak było do tej pory – liczy się prędkość kobyłki. Jednak jeśli postać nie dosiada konia a koń jest juczny, a prędkość poruszania się wynosi tyle ile kondycja postaci lub najwolniejszego konia jucznego jeśli ten jest wolniejszy od postaci. Więc jeśli ktoś chce szybko podróżować i często korzystać z juków powinien mieć co najmniej 2 konie – jednego na którym jeździ i drugiego, który taszczy ekwipunek.

Przygoda na początku może odstraszać … kosztami. Jest prosta w budowie ale trudna w walce. A walczy się tylko z jednym przeciwnikiem … ale za to jakim! "Bestia" może pokazać 10 różnych twarzy – każda z innym zestawem kombinacji umiejętności i cech. Celem w przygodzie jest pokonanie najtrudniejszego – Dominatora. Każdorazowe pokonanie go daje sowitą nagrodę w doświadczeniu i sławie. Ale jest tu też haczyk, un nawet dwa … nie zdradzę tu jakie;)

Wszystkie pierścienie i amulety w systemie, które dodawały do ​​Mana, zmodyfikowałem – dają Mana o niemal 90% więcej. Aby zrobić to dobrze i automatycznie (a ręcznie, v. Kiedy mamy unikalne przedmioty, to się raczej nie da) musiałem stworzyic v. Tego musiałem owzględnić to, . Skrypt jest uniwersalny wszelkie zmiany na pierścieniach i amuletach (tak zwiększające jak i zmniejszające wpływ) można teraz przeprowadzić. Prawdopodobnie przy niewielkiej modyfikacji nada się ten skrypt też do zmiany parametrów w broniach i pancerzach – jeśli por zaszła taka konieczność w przyszłości.

Ustawienie "0" wyłącza regenerację całkowicie. Aby ją włączyć trzeba wpisać jakąś inną wartość. Ustalenie wartości mniejszej niż maksymalna to twarde przypisanie wartości, wartość ta nie zmieni się wraz ze wzrostem umiejętności Regeneracja. Aby przywrócić należy wpisać wartość większą bądź równą niż wynosi maksymalny próg aktywacji (jest tam napisane w nawiasie kwadratowym).

Pomysł ten był tym z najwyższym priorytetem na liście lobbingu w Ratuszu => Doradztwo. Dodałem tam kilka pomysłów, może kogoś coś zainteresuje, zachęcam też do pisania tam swoich koncepcji – to co umieszczacie w sugestiach tam też jak najbardziej można. A przy odpowiednim poparciu można wiele przeforsować;) 25.02.2014 Teleporter con Kiathle i Byromii

Dodałem kilka automatycznych wiadomości, które postacie dostają podczas zdobywania poziomów. Diríjase a la dirección de correo electrónico. Z pewnością przydatne i warte przeczytania, poruszają różne kwestie: biblioteki, koni, banku, przygód, awansów itp. ElAdamo dodał 2 notki o przeklętym zamku przy 5 i 20 poziomie. W sumie jest to 10 wiadomości dla postaci od 1-20 poziomu. Jak mnie natchnie a dodam jeszcze ich więcej.

Dodałem ikonę przewodnika, umieściłem go też na początku menu w zakładce "Różne", o przewodniku jest też informacja w jednej z auto-wiadomości. Nie uzupełniałem go, bo przecież robię to na bieżąco jak jakieś istotne pytanie na forum wychodzi to od razu odpowiedź tam umieszczam. Mógłbym jeszcze cały Preguntas frecuentes sobre ze strony głównej przenieść do przewodnika, sam przewodnik pokazać właśnie na głównej stronie, ale innym – trochę przy tym jest roboty a finy gonią;)

Tutorial nie wymaga jakiejś gruntownej renowacji, poprawiłem przykładową walkę. Dopisałem kilka informacji, aby łatwiej było znaleźć odpowiedzi i przy teście – kiedy źle się odpowie, broma napisana gdzie były błędy i gdzie szukać odpowiedzi. Więcej nie trzeba robić – jak ktoś teraz sobie nie poradzi … faktyczne nie ma co w Idarionis szukać, jest wszak tyle gier mmorpg w sieci .. nawet fantasy, które nie stawiają takich wymagań;)

banner