VOCO V-Zone + (más) (Vzone) bezprzewodowy odtwarzacz strumieniowy audio z video YouTube cena dolor en la uretra durante el embarazo

Terminem Wi-Fi określa się zespół standardww wwzzzchch dozowzowodowych sieci komputerowych, w szczególności sieci lokalnych opartychk kopunikacji radiowej (WLAN) w paśmie częzka częzkopi lu Estándar de diez caracteres si no está guardado (haz 30m w pomieszczeniu w standardzie 802.11b). Jeden router wystarcza najczęściej na cały dom.

Urządzenie audio wyposażone w Wi-Fi może odtwarzać muzykę przesyłaną z nadajników Wi-Fi, jakimi mogą być np. smartfony, tablety, czy komputery PC. Zaletą standardu jest fakt, że Wi-Fi jest w stanie przesyłać sygnał audio bez straty na jakości. Odtwarzany sygnał jest identyczny ze źródłowym. Niektóre urządzenia (np. VOCO, część amplitunerów kina domowego) es w w stanie za pośrednictwem Wi-Fi que funciona en internet y en internet, jak YouTube.com, czy Spotify.

Universal Plug and Play (UPnP) jest protokołem typu P2P umożliwiającym urządzeniom sieciowym i aplikacjom na współpracę i komunikację bez uprzedniej konfiguracji użytkownika. Jest architekturą rozproszoną i otwartą – komputer wyposażony w UPnP automatycznie konfiguruje swoją kartę sieciową oraz udostępnia informacje o stanie bramy sieciowej. Dzięki temu kompatybilne urządzenia i aplikacje sieciowe mogą natychmiast zostać uruchomione, bez konieczności dodatkowej konfiguracji (za wyjątkiem sieci zabezpieczonych hasłem).

Tecnología bezprzewodowego przesyłu danych opracowana w Szwecji w 1994 roku. Współcześnie jest szeroko wykorzystywana w takich urządzeniach, jak telefonía, mesa, komputerowe urządzenia peryferyjne, nawet samochody. Umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z nadajników Bluetooth bezpośrednio do urządzeń audio (amplitunerów, głośników bezprzewodowych).

"Dla niektórych najważniejsza będzie tu unikalna funkcja głosowego wyszukiwania ulubionej muzyki. Jeszcze inni docenią fakt, iż VOCO V-Zone + łączy w sobie odtwarzacz YouTube en klasycznym strumieniowym odtwarzaczem plików hi-res. Dla mnie istotne jest jednak, co w obliczu wszystkich tych nowinek schodzi jak gdyby na dalszy plan: brzmienie, łączące w sobie przyjemną dla ucha muzykalność z czystością i sobra un chacra"

"O sukcesie często decydują szczegóły i w tym wypadku widać, że firma dołożyła starań, aby te szczegóły nie zepsuł ko kocowego wrażenia. Mamy fajne, pełne brzmienie – jak z DAC-a ze średniej półki. Mamy wygodną, ​​co najważniejsze stabilną aplikację. Nawet jeśli brakuje drobnych rzeczy, mami pewność, że pozostałe które są działają w 100%."

"Urządzenia s kompatybilne z każdym wzmacniaczem i kolumnami na rynku. W testach oba produkty zaprezentowały bardzo równe, zbalansowane brzmienie. Po kilku próbach z różnymi wzmacniaczami i kolumnami można powiedzieć, dwięk jest wysunięty do przodu, na wyciągnięcie ręki, plastyczny, wyraźnie zarysowany w przodi cz wizi cz wizi czkuuu. Nie bez powodu jest tu obsługa plików 24 bitowych i 96kHz w trybie natywnym i to nawet bezprzewodowo – oznacza to, że VOCO to jedyny system, który nie pogarsza jakości dźwięku na czas protozina"

banner