VI Konferencja SPK – Czy stać mnie na własną firmę revisión del juego de minería de bitcoin gratis

Pierwszą prelegentką była Iwona Dudzińska Citi Banku, która mówiła O tym „Jak nowe technologie wpływają na biznes?” Para ser obserwujemy wszyscy to tworzenie się społeczeństwa informacyjnego, w którym tworzą się już całe ekosystemty usług zintegrowanych. Wystarczy popatrzeć na takie marki jak Samsung, Apple, Google, które poprzez różnorodność usług przywiązują do siebie klientów. Trend na przyszłość o jakim Iwona Dudzińska wspomniała a Internet de las cosas, czyli np. inteligentne lodówki, czy drukarki, które same zamawiają papier. Brzmi jak z filmu de ciencia ficción, ale wiele takich rzeczy, które przed laty tak brzmiały dziś prawie wszyscy używamy. Sprzedaż będzie się w przyszłości odbywałł głównie w sieci. Powstała już wirtualna waluta – bitcoin. Klienci są niecierpliwi, st prd przyspieszenie wszystkiego, bo chcą towary tu i teraz. Para co wolniej się zmienia a prawo. Technologia już je wyprzedziła. Kampanie reklamowe coraz częściej oparte s na grywalizacji, która stymuluje współzawodnictwo oparte na elementach z gier komputerowych. Technologia nas otacza i będzie coraz bliżej naszego codziennego życia. Nie pozostaje nic innego jak się z nią zaprzyjaźnić 🙂

Kolejną prelegentką była Barbara Stawarz właścicielka firmy Contenido Rey (odsprzedanej Havas), która przekonywała nas jak ważna jest dziś autentyczność przekazu. Uważa, że ​​skuteczność komunikatów reklamowych powinniśmy mierzyć ROR, czyli Return on Relation, a nie klasycznym ROI. Dzisiejszy personal branding a budowanie reputacji. Ignorowanie mediów społecznościowych nie ma uzasadnienia, gdyż one dają nam dostrzegalność, rozgłos, rozpoznawalność. Nasz przekaz powinien być zbudowany na nieprzeciętności oraz doskonałej treści wywołującej efekt WOW. A zanim zaczniemy sprzedawać powinniśmy dawać, dawać, dawać i pomagać. Proces sprzedaży powinien dziś właśnie tak wyglądać. Najpierw klienta edukujemy, potem go uwiarygadniamy przedstawiając casos de estudio, organización web y dopiero czekamy na jego decyzję. Do dzieła zatem!

Zanim wybierzecie się po dofinansowanie przygotujcie się do odpowiedzi na pytanie: w jaki sposób chcecie zarabiać w waszej firmie. Fundusz też chce na tym zarobić. Przygotujcie sobie strategię komercjalizacji, zbadajcie tendencje rynkowe i konkurencję. Przygotujcie się na dociekliwe pytania i proces trwający od 2 do 6 miesięcy. Najważniejsze, żeby Fundusz uwierzył w Was jako ludzi!

Kolejna prelekcja, Arkadiusza Regiec z Beesfund S.A. dotyczyła crowdfoundingu, modnego ostatnio narzędzia do finansowania społecznego, dzięki któremu istnieje chociażby Wikipedia, społeczna encyklopedia. ¿Na czym polega crowdfounding? Istnieją specjalne platformy, dzięki którym można pozyskać środki społeczne różne projekty. Tam określamy na co zbieramy i ile potrzebujemy do realizacji projektu. Platforma międzynarodorowa taka jak Kickstarter (EE. UU.) Daje zebrane pieniądze jeśli określona kwota zostanie zebrana, czyli wszystko albo nic. Plataformaa Indie GoGo – dostaje się zebrane pieniądze, niekoniecznie całą, określoną kwotę. Dzięki Kickstarterowi zebrano 300 tys. na Woolet – inteligentny portfel czy na Zortax – drukarki 3D, sin których Dell już kupuje cał partię towaru. Jeśli macie pomysł na globalny biznes to warto iść na platformy międzynarodowe, o których już wspomniałam. Jeśli a są tylko lokalne, polskie projekty to war a iść na Polak Potrafi albo na Wspieramto. Obie z nich działją na zasadzie Kickstartera – wszystko albo nic. Jest też platforma OdpalProjekt.pl, która działa jak Indie GoGo – Zabierz Zebrane. Może i Wasz projekt może być sfinansowany choć w części ze środków społecznych?

O pensamiento de diseño, o którym już pisałam na moim blogu, opowiedział Rafał Kołodziej z firmy GreenHat. Cálculo del diseño del diseño pensando en la ciencia y la cultura de la guerra, la ciudadanía. Wszystkie siły powinny być skierowane na myślenie z punku widzenia klienta nie organizacji od wewnątrz. DT to proces tworzenia nowych produktów na rynek poprzez pryzmat korzyści klienta oraz stworzenie prototypu danego produktu, który tenże klient mscłby przetestować i dać swoje uwagi. DT jest po to por niepotrzebnie nie wchodzić w biznes, który nie będzie działał. Prototyp, najprostszy, najtańszy ma nam służyć za pierwowzór produktu, który dzięki testom albo dopracujemy albo wyrzucimy do kosza. Uważam, że a bardzo dobre narzędzie i warto z niego korzystać.

Karolina Kłobuckaz Grupy ECDF, która mówiła o dofinansowaniu UE. Do 2020 roku mamy do rozdysponowania 82,5 mld euro na fundusz spójności regionalnej, programy regionalne i krajowe. Niestety w tej perspektywie dofinansowania nie pokrywają całości inwestycji, a tylko jej część, w Warszawie bromea con tylko 35%, od począktu 2018r. już tylko 30%. W 1 i 2 terminie istnieje większa szansa otrzymania dofinansowania. Wygrywają najlepsze projekty, które są przemyślane i dobrze rozpisane. Na jakie projekty będzie można dostać dofianansowanie? Na projekty twarde takie jak inwestycyjne, na portale internetowe, na informatyzację przedsiębiorstwa itd oraz na projekty miękkie np. szkolenia. Pozyskiwanie dotacji nie jest łatwe, ale warto powalczyć.

Na zakończenie odbył się panel z Dominiką Kulczyk Izabelą Makosz, Kingą Nowakowską, Edytą Kocyk, Olą Lazar oraz Anną Ryś. Dominika Kulczyk opowiadała o tym jak założyła Fundację rok temu i zebrała na nia 3mln środków mimo swojego nazwiska. Firam Izy Makosz powstała dlatego, że mż jej powiedział, że poradzi sobie z przedsiębiorczością, że ma do tego talent. Anna Ryś założyła firme Turbo Tłumaczenia z przypadku. Ola Lazar od zawsze pisała o kuchni artykuły i książki, portal Gastronauci.pl por naturalnym wynikiem tej pasji. Zaryzykowała inwestując wszystko co wówczas miała, czyli 10 tys. zl. I odniosła wielki sukces – dziennie portal miał 1mln odwiedzin. Kierowała się myślą Andy Warhola – “Rób coś coś kochasz, un będziesz w stanie to sprzedać”.

A jak to jest z tym pierwszym milionem? Większość Pań zgodziło się, że nie powinien być en celem, un raczej wynikiem naszej pracy z pasji. A jak zacząć? Iza Makosz twierdzi, że trzeba mieć zabezpieczenie biznesu na rok, żeby się rozkręcił. Ola Lazar stwierdziła, że ​​jej portal by w takim razie nie powstał. Yo jak widać, każda z Pań ma swoje podejście. A wy musicie wybrać wasze 🙂

W każdym razie ważny jest pomysł i działanie, planowanie, otaczanie się ludźmi lepszymi od siebie, determinacja i come co naj la billa de la mano de China Puchas de la mano de los animales en la bolsa de la mano de los animales en la bolsa de la mano de China: &# 128578; Tak, że jest szansa;) Kwintesencją może być rada Dominiki Kulczyk – dowiedz się czego chcesz, zdecyduj i działaj! Dziewczyny zawalczcie o siebie i swoje marzenia!

banner