Ultrawydajna drukarka fiskalna Novitus HD E ether a usd converter

Ogólnie można przyjąć, że drukarki fiskalne a urządzenia, które sprawdzają się najlepiej w rozbudowanych systemach sprzedaży. Poszczególne modele oferują bowiem obsługę bardzo dużego asortymentu oraz płynną współpracę z komputerem lub terminalem typu POS. Na rynku można też znaleźć wyjątkowo wydajne drukarki fiskalne, które posiadają naprawdę zaawansowane funkcje. Takim urządzeniem jest z pewnością Novitus HD E.

Drukarki rejestrujące tylko z pozoru s urządzeniami, które służą tylko do wystawiania paragonów fiskalnych lub faktur IVA. Wybrane modele z tej kategorii oferują również ciekawe rozwiązania techniczne, wpływające zarówno na wygodę pracy, jak i promocję przedsiębiorca. W przypadku drukarki Novitus HD E mamy przecież do czynienia z kolorowym ekranem TFT, który pozwala na wyświetlanie filmów reklamowych. Co jeszcze ma do zaoferowania wspomniane urządzenie rejestrujące? Współpraca z komputerem i programem sprzedażowym

W przypadku każdej drukarki fiskalnej obowiązuje zasada, zgodnie z którą takie urządzenie musi współpracować z komputerem oraz oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą. Innymi słowy, nie jest to technologia samodzielna. W zamian jednak wiele drukarek fiskalnych może się pochwalić naprawdę wysokimi parametrami technicznymi. W Novitus HD E duże wrażenie robi m.in. para, że ​​modelo tworzony przez polskiego producenta obsłuży nawet hacer 1 000 000 pozycji towarowych, które zostaną wcześniej zdefiniowane w programie sprzedażowym. Ponadto, ta drukarka może wystawiać paragony fiskalne z bardzo długimi nazwami produktów lub usług – do 60 znaków + 3 dodatkowe linie opisu.

Warto też wspomnieć, ¿el modelo HD E posiada różnorodne porty komunikacyjne: USB, Ethernet i 2 x RS-232. Dzięki temu drukarka marki Novitus może płynnie współpracować praktycznie z każdym terminalem komputerowym typu POS, który jest obecnie dostępny na rynku technologii sprzedaży. Ponadto, HD E gwarantuje kompatybilność z popularnymi programami komputerowymi dla firm. Do tej drukarki da się też podłączyć szufladę kasową na pieniądze. Błyskawiczny wydruk i elektroniczna kopia paragonów

Pod względem parametrów wydruku, Novitus HD E a jedno z najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych w historii. Diez modelo zapewnia przede wszystkim błyskawiczne wystawianie różnych dokumentów, m.in. Paragonów, raportów dobowych i miesięcznych oraz faktur IVA. Jednorolkowy mechanizm termiczny tego urządzenia oferuje również wybór szerokości papieru – 57 lub 80 mm. Co więcej, Novitus HD E gwarantuje prostą instalację rolki oraz umieszczanie różnych treści na paragonach fiskalnych, np. NIP-u klienta czy kodów kreskowych 2D.

Sporym atutem tego urządzenia rejestrującego jest również moduł kopii elektronicznej. Dzięki niemu drukarka fiskalna może archiwizować istotne dane w formie cyfrowej, na pojemnej karcie pamięci. Ponadto, oprócz dużej automatyzacji codziennej pracy, elektroniczna kopia paragonów zapewnia też większe bezpieczeństwo ważnej dokumentacji oraz mniejsze wydatki na materiały eksploatacyacyne. Takie urządzenie zużywa jednorazowo tylko 1 rolkę papieru termicznego, zaś przedsiębiorca może w każdej chwili wykonać copia de seguridad danych, np. na firmowym komputerze.

banner