Ukraina …. – Strona 16 – tomaszów.pl litecoin reddit

Jak można wyciągać takie indywiduum na świeczniki, przecież jasno widać że całe życie był wypychany przez antypolskie ugrupowania zarówno niemieckie jak i żydowskie na różka stanisis. Jest to człowiek szkodzący naszemu narodowi i Polsce. A głos takiego Vibova świadczy ilu jest matołków w naszym narodzie, skutecznie wynaradawianym przez polskojęzyczne media i różne pseudoautorytety gotowe głosić każde świństwo nzczuzcazuzz A swoją drogą taki Vibov nie zrozumiał że Bartoszewski nie jest żadnym profesorem ani nawet magistrem.Ma wykształcenie takie samo jak Wałęsa, czy Kwaśniewski. Wydaje my się że ta czołobitność wywodzi się z czasów komuny gdy ludzie nawet wykształceni całowali buty bylejakiemu sekretarzowi.

Jest zdumiewające, że senat KUL postanowił przyznac doktorat honoris causa Bartoszewskiemu po Jego obrzydliwych, niegodnych, chamskich, wystąpieniach polityczno-propagandowych.Wyzwiska i obelgi w stylu “dyplomatołki”, którzy “szmacą kraj”, można jedynie tłumaczyc kmpleksami lub Amnezja biednego staruszka. Co by nie mówic, gimnazjalisty z maturą zrobioną na kompletach bezprawnie nazywanego profesorem (nawet bez magistra). Za zaangażowanie w kampanii na rzecz PO doczekał się Bartoszewski arcyhojnych pochwał Tuska. Został okrzyknięty jako rzekomy “najlepszy polski życiorys”, “najlepsza polska biografia”, jako “róża róż”. Ten podły człowiek nie jest godzien nazywac się Polakiem. Warto bliżej poznac jego życiorys i wszystko będzie jasne. Niedoinformowani słuchacze Michnika i Gazety Wyborczej ocknijcie się.

Zostawmy już tego Szandruka.Dostał VM na wniosek Andersa i koniec.nie mamy prawa nawet tego oceniać.O co chodzi właściwie? Ambasada Ukrainy wystapiła hacer władz Skierniewice o nadanie imienia ulicy Szandruka.Kogoś powaliło? Ostatniego dowódcy SS-Galizien? Przecież ta Ukrainska Armia Narodowa a była zbieranina różnych jednostek ukrainskich podległych hitlerowcom.Gdyby nie ich klęska a por tej armii nie było. Polska od początku była po stronie antyhitlerowskiej koalicji.Ukraincy obywatele Rzeczypospolitej służący w jednostkach hitlerowskich zdradzili swój kraj.

Ppłk Walerian Tumanowicz (gruz. Giorgi Tumaniszwili, ps. "Jagodziński") – Ormianin, gruziński oficer kontraktowy w Wojsku Polskim, ¿Quién es Legionów Polskich w latach 1914-1920, oficer WP, organizador e inspektor Inspektoratu ZWZ-AK Mielec w latach 1940-1944, kierownik akcji "Ż" w Obszarze "Południowym" DSZ i WiN w latach 1945-1946, aresztowany 22 września 1947 w Krakowie. Skazany na karę śmierci i zamordowany 13 listopada 1947 w więzieniu przy ul. Montelupich.

Wiadomo Tylko, że ten Ukrainiec nosił przezwisko Czychun. Jakże by się chciało nazwać go ukraińskim Filippidesem, ale on nie przebiegł nawet pół maratonu. Nie zmarł z wycieńczenia i nie niósł z sobą dobrej nowiny, tylko ostrzeżenie przed atakiem UPA na polsk pol wieś Lado. Jednak swoim wyczynem dokonał bodaj więcej niż sławny Grek. Czychun powiadomił, że Staryki już padły, że 600-osobowa grupa UPA, która wymordowała Staryki nocą z 28 na 29 maja ma uderzyć na Lado. Przekazał a i zniknął w lesie. Był to zwykły chłop, bosy, biegł 16 kilometrów, aby nas powiadomić o niebezpieczeństwie. (…) Ten chłop ocalił nam życie. I za to mu dzięki od nas wszystkich. (fragmento relacji Weroniki Łabęckiej).

banner