Typy urody autorstwa Davida Kibbe getthelook.pl milenio moneros de hoy

Znamy typy kolorystyczne oraz ich rodzaje. Jednak zróżnicowanie naszego wyglądu nie ogranicza się tylko do kolorystyki. Różnimy się wzrostem, strukturą kości, budową ciała, rysami twarzy. Nasze oczy mają rozmaity kształt i rozstaw. Nos nosowi, usta ustom nie równe. Wysoka osoba może mieć krótkie proporcjonalnie kończyny, niska zaś długie. Wszystko zależy od tego jaką mieszanką genów zostaliśmy obdarowani. Warto poznać nie tylko kolorystyczny typ urody. Ubieranie się w stosowne barwy to nie wszystko. Równie ważne są fasony, tkaniny, desenie oraz odpowiednie zestawienia kolorystyczne, zarówno w garderobie jak i w dodatkach. Z kolei dopasowanie długości włosów oraz dobór odpowiedniej fryzury nie zależą tylko od kształtu twarzy, ważna jest cała nasza fizjonomia. Notario público. niskim kobietom często odradza się noszenie długich włosów, z kolei te bardzo wysokie nie najlepiej wyglądają w krótkich cięciach. Yo tengo sentido. Dla odmiany, dobór garderoby nie może być uzależniony tylko od typu kolorystycznego i rodzaju sylwetki. Bardzo ważna, o ile nie najważniejsza jest w tym wszystkim nasza twarz. Kompozycja musi pasować do całości – kolorystyki, twarzy, figury. Wizaż i stylizacja muszą na równi uwzględniać nasze kolory i kształty. Poznanie swojego fizjonomicznego typu urody, każdej kobiecie pomoże wyglądać jak najatrakcyjniej.

Tym razem mamy nie dwanaście, un trzynaście typów urody. Oczywiście każdy z nich może być zarówno Wiosną, Latem, Jesienią, jak i Zimą. David Kibbe podzielił kobiece kształty i twarze na pięć głównych grup. Są to kolejno: Dramático, Romántico, Clásico, Natural, Gamine. Oprócz typów głównych wyróżniamy jeszcze osiem podtypów, które są odgałęzieniami typów podstawowych. Przy czym typy nadrzędne stanowią konkretne typy urody.

Przy poszczególnych rodzajach urody zasadniczą rolę odgrywa wpływ pierwiastka męskiego Yang oraz żeńskiego Yin. Na zdjęciach zamieszczonych poni, przy każdym typie urody zamieściłam, stworzony przeze mnie kod Yang / Yin. Proszę zwrócić uwagę na kolejność występowania danego pierwiastka oraz na jego moc, oznaczoną plusami. Kod doskonale obrazuje oddziaływanie pierwiastków, męskiego i żeńskiego, na dany typ urody.

Wzrost 171 cm, masywna budowa ciała. Klatka piersiowa nie ma klasycznego kształtu odwróconego trójkąta, a cały tułów z biodrami jest równy z góry na dół. Ramiona średniej szerokości, nie są spadziste. Dół masywny jak na faceta, tyłek zaokrąglony. Grube kostki i nadgarstki. Duże, kwadratowe i masywne dłonie, stopy szerokie i masywne, chociaż numer buta niezbyt imponujący (41). Ogólnie gruby kościec, ciało mięsiste, ale na wierzchu taka yinowa miękka warstewka &# 128578; Tyje na brzuchu, zawsze miał wysokie IMC nawet przy szczuplejszej sylwetce. Wyraźnie bardziej masywny od innych mężczyzn o podobnym wzroście.

Twarz jakby z innej bajki, bardzo szczupła, lekko trójkątna, bardzo wąska szczęka (ja mam 2x szerszą: P), kości policzkowe też bardzo słabo zaznaczone. Podbródek lekko ścięty (w sensie nie spiczasty), krótki, z delikatnym dołkiem. Usta wąskie, nos u nasady szeroki, czubek wąski. Oczy średnie / duże, długie gęste rzęsy, szerokie i gęste brwi.

Jeżeli chodzi o stylizacje, to wle wygląda w młodzieżowych stylówach typu krótkie spodenki, koszulka z długim rękawem i na wierzchu z krótkim itp., Jak dzidzia piernik w wersziki &# 128512; W garniturze bien, ale bez rewelacji. Najlepiej wygląda w militarnych ciuchach, kiedyś mierzył perukę z długich włosów i w połączeniu ze skórzaną kurtką – rewelacja, jak z gangu motocyklowego. W zaroście wygląda dobrze, dużo lepiej niż bez. Si éramos etéreos, no sé si no, si no, si no, estaríamos en medio de la broma, y ​​no haré nada.

banner