Twój głos instrukcja obsługi – kanadyjskie warsztaty wok … biến cố valor actual de bitcoin usd

Te wyjątkowe warsztaty pozwalają uczestnikom doświadczyć fascynującej multimedialnej podróży hacer wnętrza ludzkiego aparatu głosowego droga eksperymentów z nowoczesnymi i efektywnymi ćwiczeniami wokalnymi, poznać wiele przydatnych i zaskakujących koncepcji na temat głosu oraz uzyskać praktyczne porady dotyczące zdrowia i Higieny głosu.Program: 10,00 Wprowadzenie: Czym broma wokologia i jakie korzyści może mi przynieść? Moduł 1: Nie wiem, jak oddychać! Techniki oddychania – porównanie dawnych i nowoczesnych metod Jak wśród niezliczonych technik oddychania i „podpory” (często sprzecznych) oferowanych przez nauczycieli, trenerów wokalnych i dyrygentów ch unpúpico de los artículos de información en la zona de juego Czy mężczyźni i kobiety oddychają w ten sam sposób? Czy oddychasz tak samo, śpiewając utwory należące do różnych gatunków muzycznych? Czy powinniśmy polegać na tradycji, nauce, czy może na zdrowym rozsądku? 12.00 Przerwa na lunch

Stres i niepokój s wszechobecne w naszym życiu. Badania naukowe wskazują, że śpiew (zwłaszcza grupowy) obniża poziom kortyzolu (hormon stresu) i zwiększa poziom oksytocyny (hormon pozytywnych emocji)? W tej części warsztatów przeanalizujemy odruchy fizyczne związane ze stresem i dowiemy się, jak im zapobiegać dzięki ćwiczeniom oddechowow, wokalnym i związanym z postawą ciała. Gwarantuję, że po zakończeniu zajęć poczujesz się zupełnie inaczej!

Struny głosowe zostały pierwotnie stworzone przez naturę do ochrony dróg oddechowych. Następnie ewoluowały one, aby umożliwić ludziom wydawanie różnych dwięków na duże odległości (wołanie, krzyk, pisk). W dzisiejszej zwykłej mowie aparat głosowy jest ograniczony, niedostymulowany i traci wiele ze swoich możliwości. Będziemy wykonywać ćwiczenia, aby przywrócić i rozwinąć optymalne napięcie mięśniowe i elastyczność strun głosowych.

15.45 Moduł 4: Jeszcze wyżej, jeszcze głośniej! Jak bez wysiłku śpiewać wysokie nutyKiedy wokalista śpiewa wysoki dźwięk, wywołuje to u słuchacza uczucie wielkiej ekscytacji. Często jednak osoba, która emituje te dźwięki, czuje się na niebezpiecznym gruncie. Dlaczego śpiewanie wysokich nut może być przerażające? Czy wypracowanie imponującej „góry” jest naprawdę takie trudne? W tej części warsztatów poznamy ćwiczenia rozwijające górny rejestr, różne sposoby zarządzania wysokimi dźwiękami i efekty akustyczne umożliwiające osiągnięcie głosu o pełnej mocy. Różne dziwne dźwięki i mnóstwo zabawy gwarantowane! 17.00 Koniec

„Z wielką przyjemnością miałam okazję współpracować z panem Marcinem Brzezińskim, który od 2004 roku aż do dziś pracuje jako trener głosu z klientami Kliniki Głosu w Montreal General Hospital. Pan Brzeziński należy do liderów we współczesnym ruchu pedagogicznym w Quebecu. Jest zaangażowany w poszukiwanie nowej wiedzy w dziedzinie nauki wokalnej, rehabilitacji i zdrowia głosu. Jego profesjonalizm oraz podejście pełne humanizmu i wsparcia dla artystów, wykonawców i specjalistów od głosu zapewniły mu doskonałą reputację “.Françoise P. Chagnon, profesor nadzwyczajny, Universidad McGill, Universidad McGill Centro de salud en Montrealu, specjalista w zakresie otolaryngologii, Klinika Zdrowia Axio, Montreal, Canadá.

banner