TradingView Social Jak budować reputację na TradingView. – Social TradingView Blog Ethernet crossover cable walmart

Autorzy często pytają, co mogą zrobić, aby zwrócić uwagę społeczności, aby więcej osób mogło oglądać i lubić ich publikacje. Dla nowych lub mało obeznanych członków, którzy nie mają jeszcze wielkich osiągnięć na TradingView, zdobywanie kolej. Przy ponad milionie opublikowanych pomysłów i ponad 1000 publikacji dziennie traderów z całego świata, trudno zostać zauważonymby. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak to zrobić.

Aby zyskać uznanie innych, musisz stworzyć coś co dla społeczności jest wartościowe. I na tym powinieneś się skupić. Brzmi łatwo, chica? Nie przejmuj się, wiemy, że pierwsze kroki są najtrudniejsze, więc tutaj znajdziesz 10 wskazówek, które pomogą Ci obrać właściwy kierunek. Jeśli jesteś nowym traderem, pomogą Ci rozpocząć przygodę z TradingView, tak abyś stał się jej wartościową częścią. Jeśli już opublikowałeś jakieś pomysły i chciałbyś bardziej się wyróżnić, wskazówki pomogą Ci odkryć, co można poprawić. Zastosuj je, bźdź cierpliwy i patrz jak Twoja reputacja rośnie. Twoj profil użytkownika zawiera wszystkie statystyki abyś mógł na bierząco sprawdzać jak Ci idzie.

• “Dlaczego” jest ważniejsze od “w którą stronę” TradingView nie jest miejscem dla tych, którzy szukają prostych odpowiedzi typu Kupuj czy Sprzedawaj … góra, dila. Nasza społeczność opiera się na naukowym podejściu do wzajemnej oceny: dzielenia się, przeglądania, krytyki, uczenia się i opierania sięne pomysłach innych traderów, w celu maksymalizacji zyskoko. Para jedna z naszych głównych zalet. Więc nie mów tylko, co zrobi rynek, wyjaśnij, dlaczego. Używaj narzędzie do rysowania aby zwizualizować a co masz na myśli. Szczegółowe poziomy parada perdida tomo ganancias są bardzo pomocne, ponieważ pomagają innym zrozumieć, co masz na myśli

• Mieszaj różne rzeczy! Nie publikuj tylko pomysłów handlowych, wrzuć trochę innych rzeczy, które zwracają uwagę ludzi! Edukacja jest jednym z naszych najsilniejszych zasobów, a użytkownicy uwielbiają wnikliwe posty edukacyjne. Jeśli dobrze coś wytłumaczysz (zrozumiale, szczegółowo i najlepiej prostym językiem), takie posty mogą uzyskać setki głosów i tysiące wyświetleń. Istnieje wiele tematów do wyboru: podziel się poglądami na temat psychaini wotazá, ita lub podziel się osobistym doświadczeniem. Bdź kreatywny, to się zawsze opłaca a inni to doceniają!

• Prezentacja jest najważniejsza. Chwytliwy tytuł z pewnością pomaga, ale przede wszystkim zwraca uwagę ludzi a wykres. Unikaj chaosu, yo popracuj nad tym aby wykres wyglądał profesjonalnie, był czytelny i jasny. Jeśli Twój pomysł będzie czytelny, inni szybciej zrozumieją jakie jest Twoje spojrzenie na rynek. Najczęściej oglądane pomysły możesz znaleźć w kanale na stronie głównej, Są one posortowane według popularności, a te najczęściej czytane mogą uzyskać tysiące wyświetlenan. Dodatkowo wyróżniający się projekt graficzny może dodatkowo pomóc Ci się wyróżnić.

• Jakoś a nie ilość! . Nie graj na ilość: nie staraj się budować reputacji, publikując wiele pospiesznie rzucanych pomysłów, które otrzymują kilka lajków. Jedna dobrze przemyślana idea generuje więcej wartości, więcej zaangażowania i więcej punktów reputacji niż kilka na szybko rzuconych pomysłów, tylko po a żeby znajomi kliknęli “kciuka wzb wiobobie bcz w wiobe bzka wička kliknęli” kciuka więzka więce knikomi kliknęli “kcika wiobi bcz w wbabekko więcejka Nasza społeczność znana jest z inteligentnych i użytecznych pomysłów, dlatego unikaj publikowania wykresów, które nie nic nie wnoszą. Wartościowe publikacje przechodzą próbę czasu. Możesz przejrzeć je miesiące później i nadal czegoś się nauczyć, co organicznie zwraca uwagę reszty społeczności. Takie wpisy zostają na lata. Wszystkie analizy opublikowane w TradingView pozostają na zawsze widoczne. I zarówno ich autorzy, jak i pracownicy TradingView nie mogą usunąć pomysłu po jego opublikowaniu. Dlatego warto się przyłożyć i opublikować coś co będzie miało wartośćć lata. Nie marnuj swojego czasu publikując coś na siłę. Postaraj się trochę a inni to docenią. Zwróć dice a: Twórcy, którzy publikują więcej niż 5 de 1 año, rzadko dostarczają wysokiej jakości treści.

• Daj się znaleźć. 5 najpopularniejszych instrumentów EURUSD, złoto, Bitcoin, Ethereum, ropa i GBPUSD. Najpopularniejsze ramy czasowe wahają się od H1 do D1. Uwzględniając te czynniki, zwiększa się prawdopodobieństwo uwzględnienia Twoich pomysłów w popularnych wyszukiwaniach. Na przykład: analiza tygodniowa dla akcji Abiomed Inc. najprawdopodobniej będzie miała mniej oglądających niż analiza złota na wykresie godzinowym. Dodatkowo używanie tagów umożliwia znajdowanie pomysłów przez innych użytkowników, którzy szukają wpisów obarczonych tagiem, np .: kryptowaluty. Dodatkowo łączenie pomysłów z tymi które opublikowałeś wcześnie, o ile w jakiś sposób się łączą, pomaga czytającym szerzej zrozumieć Twoją filozofię tradingu. Kolejnym dobry pomysłem jest publikowanie pomysłów dotyczących instrumentów których jeszcze nikt inny nie analizował. Będziesz pierwszy – zostaniesz zauważony!

• Ogarniaj komentarze. Odpowiadając na komentarze w sposób szybki, wartościowy i pozytywny, naturalnie stymuluje więcej komentarzy. Publiczna dyskusja na temat pomysłów jest ważną cechą, która przynosi wiele wartości i stanowi dobry sposób na interakcję z osobami, które są zainteresowane Twoimi poglądami, dzielenia sięne í í Szanuj to, nawet jeśli ktoś ma inne zdanie od Ciebie – konstruktywna wymiana zdań, poparta silnymi argumentami może przynieść coś dobrego obu stronom. Społeczność TradingView jest bardzo aktywna, publikując tysiące komentarzy codziennie i dlatego dobrze oceniane pomysły mogą być komentowane setki razy.

• Aktualizuj swoje pomysły. Korzystaj z opcji aktualizowania pomysłu aby dostarczyć wrtościowych informacji jeśli coś wpływa znacząco na zarządzanie pozycją przedstawioną w pomyśle. Ze Pomoca fajnie skonstruowanej tablicy, vaina każdym pomysłem na bierząco możesz dodawać czytelne komunikaty odnośnie tego czy transakcja broma ciągle otwrata, czy jakas Publikacja znacząco wypłnęla na na sytuację danym instrumencie, czy też że osiągnąłeś zamierzony orientar i wychodzisz z uśmiechem transakcji z na twarzy &# 128578; Ludzie po prostu a lubią. Dodatkowo jeśli coś zaktualizujesz wszyscy Ci którzy Cię obserwują, zostaną o tym powiadomieni. W ten sposób rodzą się najciekawsze dyskusje na TradingView!

• Każdy ma coś interesującego do powiedzenia. Wśród naszej społeczności są doświadczeni inwestorzy ze sprawdzonymi strategiami, którzy przyczyniają się do niesamowitego wzrostu merytorycznej zawartości TradingView. Niektórzyz nich twierdzą, że tylko oni powinni publikować publomować pomysły, bo prawie zawsze mają rację lub mają ogromne doświadczenie últimopañón de la mano f última hora a la que se fíjate en las últimas noticias. Wierzymy, że pococomachtkujący traderzy na wszystkich poziomach mają coś ciekawego i wartościowego do powiedzenia. Para działa na 5 sposobów:

• Bądź szczery. Nie publikuj pomysłów po fakcie, albo takich w których cena podążała zanim jeszcze opublikowałeś analizę. Nie aktualizuj tylko trafnych analiz, albo nie próbuj wmówić komukolwiek, że wygrałeś na nietrafionej analizie. Naturalnie instynkt podpowiada żeby a zrobić, ale nie jest to fair, co? A co najważniejsze nic Ci to nie da, ponieważ będziesz mógł stracić dobre imię na które ciężko pracowałeś. Nasi użytkownicy stworzyli społeczność która to rozumie -taki jest rynek- nikt nie ma zawsze racji. Bycie coraz lepszym w jakiejkolwiek dziedzinie wymaga przede wszystkim uczciwości co do sukcesów i porażek. Wracając do nieudanych transakcji -potraktuj je jako szansę na nauczenie się czegoś nowego. Pomyśl o tym w ten sposób – jeżeli opublikujesz jakąś analizę, to możesz do niej wrócić za tydzień, miesiąc czy za rok i wyciągnąć z tego jakieś wnioski. Bycie uczciwym zawsze się opłaca!

• Bźdź cierpliwy. Nie oczekuj, że zostaniesz zauważony od razu. Pamiętaj: co przychodzi szybko, nie potrwa długo. Twoje pierwsze publikacje, nawet jeśli są dobre, mogą uzyskać tylko kilka lajków. Nie zniechęcaj się tym, podziel się pomysłami, a stopniowo zdobędziesz szacunek od naszej społeczności. Jeśli oferujesz dobre usługi, nie spiesz żeby sprzedawać je od pierwszego dnia. Zwiększ swoje szanse, zdobywając uznanie i zaufanie przede wszystkim poprzez wkład wysokiej jakości treści. Para advertir wysiłku, ponieważ ludzka natura jest taka, że ​​człowiek woli kupić od kogoś kogo już trochę zna.

banner