Toque Titans Instrukcja do gry, czyli jak grać (estrategie i porady) – Desercik.pl la mejor manera de comprar bitcoin en línea

Grifo Titanes, Ahora es un juego de Game Hive, przejmuje doskonale nam znaną mechanikę gry z Bitcoin Billionaire czy Make it Rain z dodatkiem elementów RPG, dzięki którym możemy rozwijać swoją wirtualną postać wojownika. Gra polega na niekończącej się walce z kolejno pojawiającymi się tytanami, dzięki której zarabiamy monety, które z kolei posłużą nam do ulepszania swoich umiejętności. Poniżej dowiecie się dokładnie jak grać, ale przede wszystkim jak skutecznie Grać w Tap Titan, bo z pozoru gra jest prosta, de ale a tylko pozory. Niewiele monet, ale tylko na starcie

Na samym początku za zabijanie kolejnych potworów nie zbieramy za wielu monet, ale z czasem, etap za etapem ich ilość zaczyna się podwajać i z dwóch monet robią się czterech osiem itd. Dzięki monetom możemy zwiększyć siłę ataku dzięki czemu możemy zabijać kolejnych przeciwników znacznie szybciej, a za tym idzie przechodzimy na nowe poziomy także o wiele szybciej.

Kupowanie większej ilości wojowników nie jest ekonomiczne, zwłaszcza na początkowym etapie gry. W późniejszym etapie przynosi to nam znaczne korzyści. Gdy tylko zebrane monety osiągną ilość 100 tysięcy to wtedy polecam wyposażać się w kolejnych wojowników. Jednak wybierajcie ich właściwie, porównujcie ich umiejętności, gdyż przykładowo Inquisireaux the Terrible to wojownik recreativo de la carga de los animales de la luz de la luz de los animales en la mano de los animales de la naturaleza de los animales de mariposas de animales de caza de animales de corral y de animales.

Gdy ulepszasz swoich wojowników to w miarę ich rozwoju odblokowują się na kolejnych poziomach dodatkowe umiejętności (na 10, 25, 50 czy 100 itd.). Ulepszanie ich sprawia, że ​​Twoje obrażenia jakie zadajesz tytanom rosną w zatrważającym tempie, a niektóre ulepszenia zwiększają obrażenia zadawane przez wszystkich bohaterów. Na poziomie 800-tnym skille zwiększając obrażenia niemalże o 10000%. Inne skille zwiększyć mogą mnożniki zdobywanego złota, które dropi z pokonanych potworów.

Tapnij na złoto znajdujące się w górnym, lewym rogu ekranu gry, aby zdobyć gigantyczny bonificación. Bestando a złoto zbierane za każdym razem jak jesteśmy fuera de línea, un gdy powrócimy czeka na nas spokojnie z prawej strony ekranu gry. Im więcej przeciwników zabijemy podczas gdy jesteśmy en línea tym więcej monet zarabiamy i tym więcej monet dostaniemy jak powrócimy po pewnym czasie na nowo do gry.

Niekiedy zdarzy się tak, że nas nas postać zostanie zabita przez jednego wroga i wtedy mamy dwie opcje, możemy ożywić go od razu przy pomocy diamentów albo poczekać ileś c c c c c c c c c c c c ร sam mo czasu, aq Ž Czasami, aby za darmo pominąć ów czas oczekiwania można przestawić czas na tablecie czy telefonie, działa o ile wcześniej rozłączymy się całkowicie z grą.

Artefakty kupimy wymieniając na nie relikty, które zdobywamy na nowych poziomach (powyżej 80) pobijając kolejnych bossów. Gdy już mamy artefakt to możemy go ulepszać albo kupić zupełnie nowy na wyższych poziomach. Te które zdobywamy przyznawane są całkowicie losowo, a jeśli któryś nam się nie podoba a za pomocą diamentów można go rozbić na relikty i za nie kupić inny artefakt.

W Tap Titans mamy masę poziomów i zajmie nam para wiele miesięcy zanim je ukończymy, ale jeśli komuś uda się dobić do 1100 levelu to gratuluje i życzę powodzenia. Jednak uwaga, to nie koniec bo wydawca wprowadził tu sistema podobny jaki mamy w Call of Duty, pamiętacie Prestiż (Prestige)? Para właśnie ten system pozwala nam zacząć grę od początku z wieloma dodatkowymi bonusami. Me di przykładu po restarcie tego rodzaju desde 1 de mayo a mamy dostęp do reliktów, un pozwolą zebrać nam jeszcze więcej artefaktów. Używać tego systemu Prestiżu można więcej niż raz, dzięki czemu gra nigdy się nie kończy.

banner