Toob.tnb.pl – Hackear el adaptador wifi del puerto Ethernet dla każdego

Witam. Tradycyjnie: kopiowanie i publikowanie tego artu w formie innej niż orginał oraz bez odpowiedniej sygnatury jest zabronione, karane długoletnim więzieniem, zesłaniem na Syberię i takiem tam. Wszystkie informacje zostały tu zamieszczone wyłącznie w celach edukacyjnych, a za ich wykorzystanie w jakikolwiek sposób nie ponoszę żadne wadkiedzialności.

Anonimowość – to słowo wywołuje w środowisku wiele kontrowersji. Jest ona możliwa w sieci czy też nie. Powszechnie dominuje opinia, iż cokolwiek byśmy nie wymyślili – i tak zawsze zostaną po nas ślady. Istnieje oczywiście wiele rodzajów anonimowości: od zwykłego surfowania www, poprzez ględzenie na gg, po penetrowanie zasobów interesującego nas serwera. Jak to zwykle ze mną bywa, również i w tym przypadku należę do mniejszości. Cóż, nie ma sensu wdawać się w szczegóły, wszak nie o tym będzie niniejsze adv. Moim zdaniem jednak, tak jak możliwa jest wszechobecna inwigilacja w sieci (o czym nie ma pojęcia większość społeczeństwa), tak i mozliwa jest całkowość, pou spu. "Wynaleziona". Pamiętajmy: kiedyś niemożliwością dla ludzi było, aby latać mogło coś innego niż ptactwo.

Skoro więc dotychczas nie wynaleziono złotego środka na zachowanie anonimowości, musimy sobie jakoś radzić. Niniejszy art opisuje matodę uzyskania darmowego netu w sieci DHCP, co za tym idzie – uzyskanie pełnej anonimowości poprzez pracę na czyjś rachunek. Jesu nie interesuje Cię sama kwestia niewidzialności, a po prostu (v), powac, ​​niegodzenia się na płac, n la z cra v a v a c v a n la z caciO n io p W czasie lektury artu sam dojdziesz dlaczego. Dodam jeszcze, iż wszystko odbywa si linneksie, choć jest także wykonalne (tyle, że mniej higienicznie) spod windowsa.

Naszym oczom ukaże się menu. Nawiasem mówiąc iptraf przydaje się i w innych sytuacjach, dobrze jest więc poznać go w całości. Teraz jednak wybieramy "Monitor de estación LAN", una następnie "et0". Gotowe. Co widzimy? Kilka rzeczy, a interesuje nas obecnie jedna: adresy MAC. Znajdują się uno po "addr:". Nie są one rozdzielone dwukropkami, później jednak będziemy musieli je podzielić. Ale al później. Teraz obserwujemy przez kilka – kilkanaście minut ruch pakietów. Nie interesujemy się numerami wysyłającymi z dużym transferem, gdyż może być to serwer provider’a. Spisujemy kilka numerów. Wychodzimy z iptraf, następnie wyłączamy sieciówkę z PROMISC. Z konsoli:

Teraz jesteśmy naprawdę wolni. Inną sprawą jest kwestia moralna. Jeżeli nasz admin jest osobą nierozgarniętą (cóż, v bardzo często jest. Przykładowo mój admin, [pozdrawiam cię fiucie) vt. J. Co wypada, a co nie, pozostawiam już Wam. W przypadku admina na poziomie należy pamiętać wszelkiego rodzaju sleeperach na wykrywanie podszywania się, choć i to może nie pomóc.

banner