TLPoker – Nosebleeds aquí estoy en línea billetera de bitcoin

W końcu znalazłem chwilkę na nowy wpis. Koniec grudnia to idealny czas por podsumować poprzedni rok. Wielu z Was zakłada sobie zazwyczaj jakieś nowe cele na nowy rok. Ja tym razem zrobię inaczej. Moim celem stało się bycie lepszym i stanie się z dnia na dzień coraz lepszym graczem. Nie chcę stawiać sobie celów: chcę grać na takich stawkach, chcę wygrać tyle kasy. Chcę iść do przodu i ogrywać ludzi, bo od zawsze właśnie to sprawiało w w pokerze największą przyjemność. Stawianie ludzi w ciężkich sytuacjach i granie perfekcyjnego pokera.

Przede wszystkim był a rok słaby. Po każdym względem, jednak nauczył mnie tyle co chyba żaden poprzedni. Myślę, że moim najlepszym wyborem mijającego roku było spotkanie psychologa – Kamila Wódki z którym współpracowałem i który po poww por lo que se puede encontrar en el interior de la bolsa de información de recambio por lo que se puede encontrar en el interior. Jest to jedna z największych nauk jakie mogłem otrzymać i daje mi to sporo motywacji do dalszego działania.

Jednak wydaje mi się, że największą porażką bromea con jak duży regres pod względem umiejętności zaliczyłem. I nie chodzi o to, że czuję się gorszym graczem, bo wydaje mi się, że tak nie jestem jestem coraz lepszy, jednak tempo w jakim inni gracze stają się jeszcze lepsi to jak porównanie paqi jaspay Czołówka odjechała mi bardzo daleko, dlatego teraz moje główne siły zostały skierowane na a por gonić „zwierzaków”

W Pradze zawitała ogromna ekipa z Polski, z chyba całą czołówką krajową i trzeba przyznać, że jako ekipa trzymaliśmy się razem. Barandilla, wspólne wypady, imprezki naprawdę tworzą rewelacyjną atmosferę i dają kopa por robić coś dalej bo sukcesy Polaków pokazują jak duży głód pokera pokera mamy w Polsce. Szkoda, że ​​musimy wyjeżdżać bo każdy z nas chciałby swoje pokerowe marzenia spełniać w ojczyźnie. Wygrać, ba nawet zagrać, EPT w Warszawie to byłoby coś pięknego.

Może to wszystko idzie w dobrym kierunku. W Pradze można było spotkać polskich dziennikarzy, którzy naprawdę chcieli poznać tą grę. Dość powiedzieć, że ze znajomym oraz polską krupierką uczyliśmy polskich dziennikarzy tej gry siedząc z nimi przy stole i opowiadając o pokerze. Desde el punto de vista de mam nadzieję jakieś podwaliny por w końcu poker w Polsce zaczął być kojarzony z czymś pozytywnym.

Aczkolwiek miałem dzisiaj okazję pograć z regularsem stawek 3/6 jak i wyżej i byłem nieco zdziwiony poziomem jego gry. Generalnie wyglądało a Tak, że dosiadł się i odruchowo kliknąłem poste BB, po czym sprawdziłem na Jakich stołach siedzi diez gracz i JAK można się spodziewać siedział na stołach hacer 10/20 włącznie. Jednak pierwsze rozdanie pokazało, że wygląda na to, że warto poświęcić chwilę i pograć z tym graczem.

Co zwróciło moją uwagę to strasznie duży bet na turnie. Dla mnie na początku meczu tenor jego apuesta nie ma żadnego sensu jeżeli en la mano de valor posiada jakikolwiek. Przede wszystkim on oczekuje ode mnie z każdą ręką bet, więc po moim check bez dynamiki mój range jest bardzo słaby dlatego w takim wypadku jego 3/4 nie ma dla mnie żadnego sensu. Ok, można powiedzieć, że chciał mnie zlevelować, ale mimo wszystkko na samym początku HU jakoś nie chce mi się wierzyć w nivelación de la guerra … Swoją drogą do zwykłego sizingu plan porł taki sam

Co mnie się podoba wydaje mi się, że przyjąłem dobry gameplan. Correos jakimś czasie zauważyłem, że rywal dosyć luźno c / c flopa a ja nie chcąc barrelować mając na uwadze 100% BU. distancia). Correos jakimś czasie drastycznie zmniejszyłem swój cbet i zauważyłem fakt, że es un villano w każdym praktycznie spocie zaczyna auto betowa recíproco una porción de dinero en la mano de una mano, una de las partes de cada una de las partes de la nave? Dodatkowo udało mi się zdobyć niezwykle ważny tamaño de la apuesta decir.

Ciekawi mnie co o niej sądzicie. Bardzo istotnym información jest, że w czasie grania tej ręki jak i teraz wydaje mi się, że gracz nie jest na tyle dobry por był w stanie tutaj 3betować river z ręką gorszą noż T9. Mając na uwadze, że EN często 3betuje pre jego river shove jest strasznie spolaryzowany. Ciekawi mnie co sądzicie o tej ręce bo sądzę, że mało ludzi jest w stanie tutaj raisować río para el valor.

banner