Tether – Bitcoin Black charles lee litecoin

Conéctese con nie jest jakiś dupek w piwnicy mamy, który to zgłosi. Para był ten polski rząd. Nie widziałem jeszcze żadnych raportów od polskiego rządu, które albo odrzuciłyby roszczenia w raporcie, albo nawet oświadczyły, żse jef to reeklac rewelacji, przesady itp. Nie doceniłem tego faktu lub uznałem za oczywiste przy pierwszym czytaniu tego artykułu. ponieważ a było po polsku, a ja tego nie mówiłem, a strona wyglądała jak blah.

hacer. W dalszej części artykułu stwierdza: " Podczas sprawdzania połączeń tej firmy [firma, którą opisali jako udziałowca internetowego biura wymiany kryptowalut], śledczy natknęli się na ą Para z kolei firma była związana z duża internetowa kantorowa wymiana kryptowalut.

za. A nie może być "jakaś" stara wymiana. Wartość przechwyconej przez 400 mln euro gotówki jest nadmiar pół miliarda. Wiemy, że musi to być coś, co jest wystarczająco duże, aby poradzić sobie z utratą tak dużej ilości pieniędzy, nie będąc całkowicie niewypłacalnym. Nie widzimy żadnych poważnych upadłości z wymianą, więc możemy automatycznie ograniczyć nasze widoki do tych w top 10 ściśle.

Weby wszystko związać (ponieważ wiem, że to potworny artykuł), Bitfinex i Tether są nierozerwalnie związane z kontem bankowym i polską. A konto bankowe jest własnością CryptoCapital i mamy więcej niż jeden sposób, aby udowodnić to połączenie. Cryptocapital to kamień węgielnyCoinapult, którą Erik Voorhees, Roger Ver i Barry Silbert wszyscy w zasadzie posiadają.

Jestem jednak bardziej skłonny uwierzyć, że rynki kontraktów futures są prawdopodobnie bardziej "zabezpieczeniem" przed deprecjacją cen na giełdach takich jak Coinapult (pamiętaj, że s własnością Barry’ego Silberta). Mówię to, ponieważ jeśli posiadasz pakiet Bitcoin, który kupiłeś od Finex / Tether, tracisz pieniądze, jeśli zdarzy się, że tracą na wartości. Jeśli jednak umieścisz skrót na rynku kontraktów terminowych (CME), możesz zabezpieczyć się przed stratami. Zyskasz, jeśli wykorzystasz tę krótką pozycję.

Wiemy na pewno, że Erik Voorhees i Barry Silbert to dwie osoby, które wcześniej zostały ukarane przez SEC za manipulacje cenowe lub naruszenia praw. Nie są więc obce władzom. Rozważając zasoby, które są do dyspozycji wszystkich tych osób, wygodę wszystkiego, co się z tym wiąże este último en su país, f. wśród innych osobliwości, które zostały wskazane w tym artykule, naprawdę nie można nie zastanawiać się.

Myślę, że sprawa jest dość zamknięta, choć dotyczy to tego, czy Tether / Bitfinex en zaangażowani w nikczemną działalność. Sądzę jednak, że nie obchodzi ich to, ponieważ Bitfinex jest zasadniczo firmą typu shell. Oni już wyprali absurdalną sumę pieniędzy za pośrednictwem Tether, wymiany płynności i innych nielegalnych działań, moim zdaniem. Tak więc, jeśli pominąć faktyczne postępowanie karne, które wymagałoby odkrycia ich lokalizacji – mogą wylądować w zachodzącym słońcu setkami milionów, jeśli ich "plan" zostanie kiedykolwiek udaremniony.

banner