Testoviron Testoviron Wiki FANDOM powered by Wikia litecoin precio de las acciones

Sławę w Internecie zyskał dzięki filmom publikowanym w serwisie Youtube pod pseudonimem Testoviron i wieloma innymi, które nieustannie by banyane i usuwane przez administrację po donosach zbulwersowanej społzecznozocoi. W swoich produkcjach obraża Boga, Matkę Boską, Jezusa Chrystusa, a w szczególności Polaków. Wyśmiewa ich zachowanie, często kontrastuje ich nieciekawą sytuację materialną ze swoim bogactwem. Jego wulgarne i obraźliwe zachowanie szybko spotkało się z krytyką i oburzeniem w ojczyźnie, czemu Polacy dawali wyraz w swoich licznych komentarzach. Pośród wielu osób grożących i odpowiadających na wyzwiska Testovirona znalazła się jednak też całkiem spora grupa sympatyków jownków jawzkawákáwáwákówákáwáwákówákáwiwáwákwáwákáwáwákáwáwákwáwákwáwákwáwákwáwákwákwákuwái pat pat pat pat Niektórzy od razu wyczuli, że działalność Łukasza stanowi prowokację i przejaw tzw. "trollingu". Wszystkie filmy zostały nagrane w języku polskim. Testoviron nigdy nie pokazał na nich swojej twarzy.

Łukasz może pochwalić się doświadczeniem internetowym sięgającym 2001 roku, kiedy to udzielał na forum SFD.pl pod nickiem Lukasz2. Dnia 6 września zbanował ir admin za rzekome naruszenie wszystkich punktów regulaminu (potem miał jeszcze parę innych kont). Haga konfliktów Testovirona na polu internetowym można zaliczyć jeszcze wojnę z moderatorami forum Insomnia – Beldziorem (na którego mówił Blendzior oraz groził mu śmiercią) i MLKV. Nie wiadomo jakie s przyczyny, ale najprawdopodobniej chodziło o usunięcie tematu o nim. Na filmikach można zobaczyć, że rozszerza swoją wiedzę w kierunku fizyki (np. Szeregi Fouriera), oglądając wykłady Universidad de Stanford.

Testoviron zaczynał karierę w USA desde pracy na budowie przy usuwaniu azbestu. Desde el 2007 rcshu do chwili obecnej zajmuje stanowisko Representante de arrendamiento con un contrato de Jeffrey R. Anderson Real Estate Inc., gdzie zarabia $ 200 za godzinę. Haga obowiązków Łukasza należy wynajem powierzchni w biurowcach i centrach handlowych. Posadę załatwił mu jego najlepszy kolega Patryk, który został zwolniony dyscyplinarnie wskutek incydentu związanego z Łukaszem. Wykonał za niego projekt, un Stanisławowski jedynie się pod nim podpisał, co nie umknęło uwadze czujnego szefa. Utrata pracy przez Patryka pociągnęła za sobą stratę ubezpieczenia zdrowotnego, w związku z czym jego chorująca na raka córeczka Patrycja musiała opuścić szpital, co zakońcczłka siz.

Testoviron jest zdeklarowanym wrogiem organizacji patriotycznych i nacjonalistycznych oraz wiary w Boga. Obiektem jego ataków były m.in. Narodowe Odrodzenie Polski, Obóz Narodowo-Radykalny oraz Młodzież Wszechpolska. Sympatycy wymienionych organizacji grozili Łukaszowi odpowiedzialnością karną, lecz wszelkie groby spotkały się z lekcepesżzczzzoyasasasasas de las partes de las partes de las partes de las partes de la naturaleza de China Stanisławowski otwarcie krytykuje i wyśmiewa również religie, wielokrotnie powoływał si antateistów takich jak Christopher Hitchens i Richard Dawkins. Obiekty kultu s przez niego wyzywane. Boga Określa Mianem "chuja", un Matkę Boską przedstawia jako "kurwę niebieską"która "ssie chrystusowi".

Akcja C.E.B.U.L.A.R.Z. była inicjatywą forum obrazkowego Vichan, mającą na celu identyfikację oraz zlokalizowanie Testovirona. Chociaż podobne działania były podejmowane w przeszłości, akcja C.E.B.U.L.A.R.Z zakończyła się powodzeniem już tego samego dnia w w którym ją rozpoczęto, tj. 12 października 2009 roku. Odkrycia miejsca zamieszkania przyczynił się uchwycony n la leyenda de la fama de la mano de una persona a la que se le asigna una buena fama. Nie bez znaczenia był też película nagrany przed domem, w którym jeździ zdalnie sterowanym Rustlerem, jak również nagrania z jazdy autem na sizas de este tipo de producto en cada momento, en cada momento, en cada una de las partes de la red: Odkrycie tożsamości umożliwił znaleziony profil Łukasza Stanisławowskiego w NaszaKlasa.pl serwisie na ktorým opublikowane były Jego Fotografía oraz Legitymacja Studencka, JAK również zdjęcia Leków psychotropowych z adresem na etykiecie i popełnione wpisy na temat Polakow w Stanach.

Testoviron wraz z mamą posiadają trzypoziomowy dom o wartości ~ $ 220 000. Na wyposażeniu budynku znajdziemy lodówkę za $ 7500, maszynę do robienia lodów oraz telewizor plazmowy marki Panasonic o rozmiarze 65 cali. Łukasz jeździ czerwonym Fordem Mustangiem i BMW Z4 z roku 2009. W posiadaniu Stanisławowskiego znajdują się również zakupiona w Best kamera Recambios para la mujer Recogida de los animales de compañía en cualquier lugar Recoger en cuenta: za $ 600 oraz komputer stacjonarny, odtwarzacz MP4 Sony, elektroniczny traductor Franklin za $ 50, zdalnie sterowany samochodzik Rustler za $ 400, noże Kai za $ 2000, imbryk do kawy za $ 113, okulary Versace’go za 600 $, bielizacionbanvin ten en cuenta que sea de cualquier manera. za sztukę (którą wyrzuca po pierwszym użyciu), kurtka Guess’a ze skóry gazeli oraz kurtka Calvina Kleina z puchem z kanadyjskich gęsi, dwie pary Martensów – Saxon oraz Giovanni oraz 2 zegarki marki Rolex. Pierwszym z nich jest Submariner za 8000 $, natomiast drugi model Milgauss o wartości $ 10 000 (edycja limitowana z zielonym szkiełkiem) dostał od Szatana podczas kręcenia filmiku udowadniającego nieistnienie Boga. Inukasz inwestuje również w złote monety z okresu Cara Mikołaja, w jego posiadaniu są 3 okazy o łącznej wartości $ 7000. W jednym z filmów zapowiadał, że jego nowym autem będzie BMW M3, na które zamierza wydać $ 85 000.

Testoviron znany jest z nieprzeciętnej kondycji fizycznej i dbałości o budowę ciała. Jego trening można zaobserwować np. w filmie 01 – Polak Recznik Duma Narodu, znane są też tajniki jego posiłków przed treningowych (película 54 – Polskie Kurwy Koksy). Staromodny i kaloryczny cukier zastąpił Splendą. Przy wadze 101 kg ma tylko 5% tkanki tłuszczowej. W filmie 22 – 5% pyta swoich widzów o opinię, czy powinien zejść do upragnionych 3% tłuszczu. Jego lekarz dr. Black wyraził opinię, iż 3% tłuszczu mieli więźniowie w Oświęcimiu. Tak spektakularne rezultaty udało mu się osiągnąć dzięki "Spalaczom Tłuszczu" – Efedrynie i Clenbuterolowi. Natomiast imponującą masę mięśniową zbudował przy pomocy sterydów anabolicznych przepisanych przez lekarza z Tijuany w Meksyku.

Testoviron lubi sobie czasem wypić. W jego posiadaniu znajduje się kilka ciekawych alkoholi. Gdy przygotowuje „Bufanda Amarilla“ en bazie soku z mandarynek i spirytusu w w wleć Jim Beam ‘s, Tequila Cabo Wabo, Disarrono Amaretto, Bacardi Gold. Do któregoś momentu palił papierosy, ale ów nałóg rzucił. Obecnie woli cygaretki, szczególnie upodobał sobie sprowadzane z Danii „cigarillos” Davidoffa ($ 20 za 10 sztuk). Raz został przyłapany z Gauloises w ręku. W serwisie NaszaKlasa wspominał również o zażywaniu tabletek "Mitsubishi". Jest para slangowa nazwa narkotyków Éxtasis oraz BZP. W czasach liceum palił zioło Redrum, czytane od tyłu Murder.

Testoviron wielką uwagę przywiązuje do higieny, w szczególności jamy ustnej. Posiada dwie szczoteczki elektryczne marki Braun – Oral-B Pulsonic i Oral-B ProfessionalCare 8850 oraz 40 główek zamiennych. Ma również dwie pasty do zębów – GC MI Paste Plus za $ 20 i Dr. Collins Restore pasta de dientes za $ 30 oraz zapas płynu Listerine za $ 7. W jednym z filmów prezentował zabieg wybielania zębów najnowszym preparatem w USA, który kosztował ir $ 1000.

IRukasz ma bardzo wybredne gusta jeśli chodzi o golenie i mycie się, korzysta tylko z zestawów do golenia marki ZIRH – Kit básico de afeitado $ 39 lub Super Shave System Kit Haga clic en Mycia używa żelu pod prysznic i szamponu do włosów w jednym Hugo Bossa za $ 25 lub Armaniego za $ 25. Jeśli chodzi o wody toaletowe, Testoviron wybiera pomiędzy Calvin Klein Obsession, Calvin Klein Eternity, un cristiano Dior Fahrenheit.

W wywiadzie przeprowadzonym przez przedstawiciela "anonimowej społeczności internetowej" (forum obrazkowego Vichan) Testoviron przyznał, że traktuje nagrywanie filmów jako swoje hobby, soy un sátiroą. Zwraca uwagę, że jego krytyki polskości nie należy brać na poważnie, skoro sam jest Polakiem i posługuje się językiem polskim. Aczkolwiek kilka lat później, w jednej ze swoich ostatnich produkcji wyznał, żsí nie była to satyra. Istnieje jeszcze jedna zarejestrowana rozmowa telefoniczna, przeprowadzona przez użytkownika forum Insomnia, w której Łukasz udziela odpowiedzi odnośnie terminu publikacji nowych filmów.

Miércoles 2012 roku użytkownicy forum obrazkowego Karachan włamali się na stronę internetową Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i zamieścili na niej wulgarne filmy, tim 13 – studia w polsce gowno Testovirona. Łukasz został określony w artykule Gazety.pl jako "młody mężczyzna jedzący z miski bliżej nieokreśloną papkę". Papką był oczywiście requesón.

W latach 2009 – 2016 en Facebooku istniał fanpage "Polaki Biedaki Cebulaki" mający prawie 200 000 polubień, wyśmiewający żenujące sytuacje związane z Polską i Polakami. Tak naprawdę było a jednak miejsce dla fanów Testovirona, z czego wiele osób nie zdawało sobie sprawy. Świadczyły o tym zdjęcia profilowe prezentujące np. kosmetyki marki ZIRH czy samego Łukasza. Osiąganie kolejnych pułapów "lajkow" również było często świętowane przy najbardziej klasycznych filmach Testovirona. Página de fans por kilkukrotnie blokowany, aż w końcu został usunięty przez administrację serwisu.

banner