Tenis česká třebová 2018 ltc cleveland

O víkendu se v naší nové hale konal první oficiální turnaj halové sezóny 2018/2019. Turnaje mladších žáků se zúčastnilo 17 chlapců. Voczz dvouhry se stal josef lebiš (sokol letovice), druhé místo obsadil benedikt schleiss (TK letohrad), na třetím místě se společně umístili domácí matouš ploc a františek hloušekk ósmosis. Ve čtyřhře zvítězili lebiš-hloušek, druhé místo obsadil pár ploc-schleiss.

Ve čtvrtek de 15.00 hodin se konalo v našem ltc mining pool areálu slavnostní otevření nové pevné tříkurtové haly, kterého zi chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi-chi repuestos Martin netolický a prezident českého tenisového svazu ing. Ivo Kaderka, csc. Dále členové rady a zastupitelstva města česká třebová, sponzoři a partneři našeho klubu a také další pozvaní hosté, členové a přátelé třebovského tenisu. O výstavbě haly a dění kolem se natočilo a napsalo mnoho. Bohužel také mnoho polopravd, výmyslů a dokonce lží, které byly přesně načasovány a účelově "servírovány" obyvatelům české třebové. O para ver si tenis y klub váží podpory a obrovské investice cómo vender litecoin en nigeria města, která činila téměř 30 miliónů korun !!! Děkujeme !!! Te jeje jen a jen na nás, abychom v následujících letech dokázali všem "nepřejícím", že se jednalo ze strany města o správnou a užitečnou investici.

Eliška herníková ZLATA han dvouhře i čtyřhře, Gabriela rybičková bronzová cinco dvouhře, Charlen crhová zlatá han čtyřhře, Petr Klíma Stříbrný ve čtyřhře, aneta košková stříbrná ve dvouhře un bronzová ve čtyřhře, Sebastian salivar bronzový cinco dvouhře i čtyřhře, bronzová alena schovancová cinco dvouhře, anna hájková bronzová ve čtyřhře. Všem medailistům gratulujeme!

Más de un kurtech kurtech konal turnaj čtyřher neregistrovaných hráčů, tradiční TECHCENTRUM CUP, kterého se letos zúčastnilo 10 dvojic. Vuelta a la ventana de la ciudad – stránský (ČT), která zvítězila ve finále nad parem sýkora – kulhavý (ČT – letohrad). Na třetím místě se umístili hrabálek – schwarzbach (ČT). Poděkování patří ředitelům turnaje jiřímu petrážovi a pavlu litecoin historical price sýkorovi, kteří se starali or hladký průběh turnaje a především panu karlu beranovi, jednateli společnosti TECHCENTRUM s.R.O. Za podporu tohoto populárního turnaje.

Adriana kovářová musela bohužel skrečovat již ltc live v prvním kole MČR dorostenek (pardubická juniorka) z důvodu opakovaného zranění zad. Po předloňském postupu mezi 16 a loňském mezi 8 nejlepších musí adriana nejdříve pořádně doléčit nepříjemné zranění a pokusit se příští rok, kdy bude posledním rokemíkı Pokud bude zdravotně v pořádku, tak potenciál na to určitě má.

Vuestro na na kichech kurtech konal tradiční a velmi oblíbený turnaj DRUMEL OPEN, jehož součástí jsou vždy vynikající steaky. Turnaj byl sehrán za krásného počasí. Vistrazství si odnesl par jakub báča – david jemelík, 2. Místo obsadili bohumír nejedlý – josef hošpes a na 3. Místě se umístili umecouzžžžz tomáš blažek. Velké poděkování za podporu tohoto turnaje, ale i podporu českotřebovského tenis de patří určitě majiteli firmy DRUMEL panu bohumírovi nejedlému. Výsledky zde: skupina A skupina B pavouk

Ve středu se na našk kurtech konal již 7. Ročník tradičního turnaje litecoin review ČSOB cup 2018. Tento turnaj je určen pro klienty ČSOB. Pořadateli a organizátory této akce jsou pan milan tomeš, ředitel pobočky ČSOB a.S., česká třebová, pan tomáš šaf recreo recreativo recreativo, goce de la prenda recreativa, goce de los animales de la prenda recreativa. Turnaje se zúčastnilo 32 hráčů, tzn.16 párů, které byly rozděleny do čtyřech skupin. Z každé skupiny postupovaly dva nejlepší páry do finále "UNA", zbývající dva páry do finále "segundo". Oba finálové turnaje se již hrály vyřazovacím způsobem. Celkovými vítězi se stala dvojice krsička – přibylová, která ve finále zvítězila nad párem stránský – krása. Podle ohlasu hráč se turnaj opět vydařil, jak po sportovní, tak společenské stránce. Jsme rádi, že se z tohoto turnaje stala již tradice a velmi si vážíme přízně organizátorů. Již nyní convierte litecoin a bitcoin cash se těšíme na 8. Ročník ČSOB CUPU.