Techblog Aragwaina Blog Nunca antes tantas personas con tan poco que decir han dicho tanto a tan pocos. Strona 16. Piscina minera monero xmr

Osobiście nie jestem zadowolony. Dlaczego? Bo jakość jest wyjątkowo słaba. Spodziewałem się czegoś wiele, wiele lepszego, a co najgorsze, modem nie działa pod Linuksem. Notas sobre el tema laptopzz zainstalować Windowsa, przez co popsułem sobie GRUB-a. Na szczęście znalazłem w Internecie rozwiązanie – nie musiałem instalować całego Ubuntu o początku.

Ale a dlatego, że jestem wymagający i po tym, co zrobił ze mną Además, un konkretniej iPlus, będę uważał, bardzo uważał, na a co kupuję. Ale ogólniej, a ta usługa broma bardzo dobra, dla ludzi, mieszkających na wsi. Broma bardzo Acceso a Internet, transferencia (przynajmniej gdy ściągałem Firefoksa przez Internet Explorera wynosił 6 KB / s). Troszkę mało. Ale może a Kwestia Tego, że ściągałem przez IE. Un może Kwestia Tego, ¿Se ofertę testowałem na gołym (sistema operativo, sistema operativo Windows XP Home Edition SP2, estreno del juego, Harry’ego Potter’a I (dla brata), Easy Wireless Net (el programa está disponible en el menú del módem) i Firefoksa) komputerze. Może ściągające się wirusy ograniczały transfer.

Rok 2154 (o ile dobrze pamiętam). Akcja zaczyna się na promie kosmicznym, lecącym na planetę Pandora. Na tymże promie budzi się główny bohater filmu – Jake Sully. Był en w stanie hibernacji. Jest eks-żołnierzem amerykańskiej armii. Podczas jednej z wojen popsuło mu się coś w rdzeniu kręgowym i stracił czucie w nogach. Leci na planetę Pandora, aby wziąć udział w projekcie „Avatar”. Vaya a programar, maj nacy na celu integrację przebywających na planecie ludzi z żyjącymi od początku na tej planecie „dzikusami”, zwanych ludzie Na’vi. Są oni technologicznie bardzo zacofanym plemieniem, żyjącym w zgodzie z matką naturą, czy bóstwem, któremu przypisują całą moc planety zwanym „Eywa”. Homo sapiensi przylecieli tam, ponieważ planeta ta broma bardzo bogata w minerał, którego nazwa rozpoczyna się na „u” (pamięć ludzka nie jest doskonała).

Przy pierwszym zejściu na „dziką” część Pandory, Jake znajduje się w niebezpieczeństwie. Zostaje zaatakowany przez kilka zwierząt, żyjących na planecie, bardzo niebezpiecznych. Z opresji ratuje go Neytiri – rdzenna mieszkanka Pandory, córka wodza. Od początku jest do niego źle nastawiona – uważa, że ​​”Ludzie Nieba” (jak naszą rasę zwali Na’vi) nie powinni tu przylatywać. A jednak szamanka plemienia mówi wodzowi, że Jake ma dzielne i czyste serce, że może zamieszkać i poznać ich kulturę.

Na początku dnia przysiadłem przy VirtualBoksie. Postanowiłem spróbować systemu, który „Ubuntu”. Jednym z niewielu takich dystrybucji, które mam w domu była Fedora. Niestety w wersjach 8 i 9. Oczywiście zainstalowałem 9. Instalacja trwała dosłownie pół dnia. Z obrazu dysku. Coś strasznego. 1384 pakiety, 4 godziny. No ale fakt, faktem, że wybrałem prawie wszystkie opcje, które mogłem, przy konfigurowaniu przyszłego systemu. Po 4 godzinach, udało mi się włączyć maszynę. Nie, żebym miał problemy. Po prostu szło a masakrycznie (“masakrycznie” podkreśliło mi na czerwono – nie ma takiego wyrazu ?!) wolno. Poza tym ogarnąć podzielony pulpit (nie miałem „Dodatków” w VirtualBoksie pozwalających na skalowanie okna gościa, a rozdzielczość 640 × 480 nie jest jednak komfortowa) nie jest łatatwo.

Drugim problemem przy starcie systemu była personalizacja profili, schematów włączających się zależnie od źródła zasilania. Długo, długo siedziałem i dumałem nad tym, dlaczego po jakimś czasie po zalogowaniu niezależnie od ustawień włącza mi się profil procesora „Ondemand”. Wyłączałem po kolei wiele, wiele usług w systemie, po kolei włączałem, porównywałem stany serwisów przed i po zmianie i nic.

W życiu bym nie wpadł na to, że mój problem tworzy usługa o nic nie mówiącej nazwie „ondemand”. Po prostu trzeba było skomentować linijkę z „comience en el nivel …” w pliku /etc/init/ondemand.conf. Albo wyłączyłem ją przez sysv-rc-conf… Nie pamiętam. W każdym razie wiem, że teraz wszystko śmiga, tak jak chciałem. Szybko, oszczędzając energię, wydłużając czas pracy na baterii. O a mi chodziło. Dopiąłem swego.

banner