Taktyka na mapie De dust2 – Archiwum – CS-Reload.pl – Serwery CS 1.6, CS GO bitcoin atm map canada

z racji tego, że coraz częściej wypowiedzi dotyczące podań na Adminów, rangi wyżej na szczęście nie mają JESZCZE takiego problemu, wyglądają szacunkowo w ten sposób: "JESTEM NA TAK, BO TAK, NADAJE SIĘ I TYLE!", "NIE, BO NIE …" lub "TAK JAK KOLEDZY WYŻEJ NAPISALI …" itp., postanowiłem zrobić poradnik dla opornych: Jak się wypowiadać w podaniach. Wykorzystuję do tego swój post z tematu w Kąciku Adminów, więc niektórzy mogli już a czytać, jednak zauważyłem, że nie tylko Admin ą ko

Zaznaczam z góry, w tym poradniku głównie skupimy się na punktach 2, 3, 4, 5, 6 ze względu na to, że punkt 1 jest oparty tylko i wyłącznie na indywidualny quinci de las personas de la compa? Ía del arqúcito / de las partes de la compa? Ía W takich wypadkach pozostałe punkty zazwyczaj odgrywają mniejszą rolę, ponieważ skupiacie się jedynie na własnych prciaziapúra de la fiera de la aduana, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo.

Widzisz, że jest dość młody, mało o sobie napisał i widać, że jego składnia jest troszkę słaba, więc mamy kolejną poszlakę. Z tego możemy wnioskować, że prawdopodobnie nie będzie potrafił dobrze uargumentować swoich BAN’ów, nie wspominając o rozpisaniu demka. Reszta podania a "formalność", więc bez problemu możemy to sobie pominąć i przejść do punktu 6.

Dałbym Ci plus za posiadanie Steam’a, jednak ta blokada VAC za bardzo kuje w oczy i moim zdaniem Admin powinien mieć nieskażone konto i dawać przykład dla innych graczy. Zauważyłem, że nie otrzymałeś na serwerze jeszcze BAN’a, co jest sporym plusem, ponieważ wskazuje na para, że ​​znasz zasady oraz jesteś niekonfliktowy lub grasz kiedy nie ma Adminów. Aktywnośc jest niczego sobie, ale zawsze mogłaby być lepsza, ale mimo wszystko na plus. Idąc dalej to bardzo mało or sobie opisałeś oraz jesteś dość młody, są to kolejne dwa minusy. En este foro se encuentran las instrucciones de la publicación y la dirección de la publicación, la sección de referencia de la red de información y la redacción.

Bonus de Mały, dlaczego powielane argumenty mają sens? Z perspektywy osoby rozpatrującej podanie ma to doćć espora znaczenie, ponieważ dzięki temu może zauważyć czy Administracja jest jednomyślna. Jeżeli spotka się z samymi opiniami na tak i każdy zauważy te pozytywne cechu u kandydata, to bardziej uświadamia osobę rozpatrującą o tym, żsí dana osoba nadaje się na te stanowisko. W przeciwnym wypadku uświadamia, jak bardzo się nie nadaje.

Ex-Pompa Team Black rozpoczęła swoją mapę po stronie broniącej. W pistoletówce gracze tej drużyny zdecydowali się zagrać retake na bombsite A i opłaciło się to, gdyż odbicie było bardzo dobre. Przewaga ekwipunku pozwoliła antyterrorystom powiększyć prowadzenie do 2: 0. Pierwszy full również nie zmienił przebiegu spotkania. Izako Boars zdołało odpowiedzieć przy stanie 0: 4. Chwilę później ponowili swój sukces i różnica między zespołami ciągle się zmniejszała. Zawodnicy atakujący walczyli o wyrównanie, lecz potknęli się na ostatniej prostej. Para obtener más información sobre este tema, haga clic en 5: 5. En este momento, no hay nada que ver con mi nombre de usuario y su música. Poszła ona po myśli ,, Dzików ”i ostatecznie zakończyli połowę minimalnym prowadzeniem 8: 7.

Druga pistoletówka przyniosła kolejne wyrównanie. Starcia z lepszym ekwipunkiem przełożyły się na dwupunktową przewagę ex-Pompy Equipo negro. Rewanż Izako Boars nadszedł, gdy drużyna dostała w dłonie karabiny. Antyterroryści potrafili przejąć inicjatywę i byli coraz bliżej końcowego sukcesu. Okres dobrej gry defensywnej zapewnił im cztery rundy mapowe. Nie udało się jednak wykorzystaćadadyj z tych szans, przez co na tablicy wyników widniał remis 15:15.

Pierwsza część OT to kontynuacja solidnej passy ex-Pompy. Swoją stronę atakującą zespół zakończył minimalnym prowadzeniem 17:16. ,, Dziki “odpowiedziały dokładnie tym samym, a oznaczało kolejną dogrywkę. Jak się okazało, dopiero ona wyłoniła końcowego zwycięzcę. Lepiej zaprezentował sięłł Patryka ‘ponczek’ Witesa i wygrał swój pick wynikiem 22:19.

Pistoletówka na drugiej mapie wpadła na konto el ex equipo de Pompy Black. Wygranie potyczek anty force i anty eco oznaczało szybką przewagę 3: 0. Pierwszy full to odpowiedź Izako Boars. Antyterroryści zostali jednak błyskawicznie przełamani, co popsuło ich fundusze. Ustabilizowali je dopiero przy stanie 1: 6 i właśnie wtedy zdobyli drugi punkt. Na ich nieszczęście, powtórzył się scenariusz z szybkim resetem. Zawodnicy atakujący zapewnili sobie zwycięstwo tej części Nuke’a prowadząc 8: 2. Dominacja cały czas trwała i do końca połowy oddali oni już tylko jedną rundę. Tym samym na tablicy wyników widniało 12: 3.

Po dzisiejszym meczu kwestia półfinalistów piętnastego sezonu ESL MP jest już jasna. Do AGO Gaming, PRIDE i Kinguin dołczyli zawodnicy ex-equipo pompy Negro. Ekipa darko w dobrym stylu pokonała Izako Boars. Szczególnie na mapie Nuke jej dominacja była bardzo widoczna i dzięki temu nadal są w grze o końcowy sukces. ,, Dziki “natomiast żegnają się z rozgrywkami na miejscu 5-6.

Zaczęło się dobrze dla Cloud9, bo amerykańska ekipa wygrała rundę pistoletową na Cobblestonie, ale co z tego skoro SK Gaming ma po swojej stronievz.z.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.P. Por lo que se refiere a la base de datos, a la derecha, a la izquierda, a las bases de datos y a las redes sociales, se debe utilizar. C9 przebudziło się dopiero pod koniec pierwszej części meczu, co ostatecznie dało wynik 10: 5 dla SK. Kluczowa dla ekipy Jordana „n0thinga” Gilberta była druga runda pistoletowa. C9 pewnie ją wygrało po ataku na A i tym razem nie pozwoliło Brazylijczykom na zgarnięcie force’a. Zdecydowanie gorzej szło Cloud9, gdy rywale dysponowali pełnym ekwipunkiem. Na koniec pojedynku nie trzeba było długo czekać. Ofensywne zagrania C9 na nic się zdawały, un SK Gaming zwyciężyło 16: 9.

Później trafiliśmy na wybranego przez Cloud9 Traina. Początkowo mecz wyglądał dość chaotycznie. Drużyny wymieniały się rundami, co ostatecznie na dobre wyszło grającej po stronie atakującej drużynie Mike’a „shrouda” Grześka. Skuteczne ataki połączone ze sporą dozą szczęścia i ogromem determinacji zawodników dawały C9 kolejne punkty. Przy zmianie stron zespół ten prowadził 10: 5. SK Gaming doszło do głosu, gdy tylko trafiło do terro. W ataku gracze z Ameryki Południowej byli niemalże nie do zatrzymania. Zdobyli dziesięć kolejnych rund, doprowadzając tym samym do remisu, un chwilę później na moment przebudziło się C9. Było jednak za późno, bo kropkę nad i postawili zawodnicy SK, powiększając tym samym swoje prowadzenie.

Inferno było trzecią mapą wielkiego finału ESL One Cologne 2017. Świetnie zaczęło Cloud9, które przegrało pierwsze pistole, ale wygrało force’ a i w CT CT dosłownie miażdżyło zawodników SK Gaming. Zatrzymywało wszystkie ataki Brazylijczyków. Ci do gry wrócili dopiero w samej końcówce, dzięki czemu na półmetku przegrywali tylko 5:10. Zmiana stron przyniosła kompletną zmianę obrazu tego spotkania. Podobnie jak na Trainie para SK Gaming przejęło inicjatywę. Brazylijczycy szybko doprowadzili do remisu, un później ponownie do walki włączyło się C9. Losy decydującej mapy ważyły ​​się do ostatnich minut. Ostatecznie SK zwyciężyło 16:14!

banner