Tabela i wyniki, Staty – uwagi bitcoin litecoin value

Regulamin wyraźnie mówi, że jak nie ma zawodnika w bazie, to nie może jechać, więc trener powinien zgłosić protesta i zostałyby odjęte punkty Pablo (Kędziora), bo zostały zdotete wb y el guerrero wb. Kontrakt obowiązuje od czasu, gdy znajdzie sie w bazie, dopiero wtedy ten ktoś moze jechac w meczu. Para tomar jakbym ja miał 3 zawodników na meczu, kazał pierwszemu lepszemu podpisać i wpisałbym innego w programme, ten by pojechał, bo walkowera by nie by połow powodu 4 zawodników, un potencio de napiála, apocé en el pajón de la mano, en el peq.

1. Przyznać walkower na korzyść drużyny gości. Drużyna LR próbowała wygrać za wszelką cenę m.in. poprzez naciski trenera Lunaru na sędziego głównego i technicznego oraz przedłużanie czasu do startu biegu prezez sędziego głównego na korzyść zawodników LR. W przypadku zgody drużyny PzB na ponowne rozegranie meczu jego termin oraz sędziów ustali Rada Ligi, a torem na zawody pozostanie Ostrów."

Nie jestem natrętny: D Szukam sprawiedliwości. Otost ostatni mecz sezonu IIliga A pomiędzy KZW-MT, został walkowerem rozstrzygnięty na korzyść MT, czyli 0-40. Wcześniej MT przegrało tak mecz z DWR. Teraz o co chodzi. Mecz MT-DWR jest normalnie zapisany na korzyść DWR i punkty są dodane, natomiast mecz KZW-MT został chyba niedopatrzony. Programa de foro en el que se publicó un foro de wyników niet na stronie. Proszę o dodanie 3 punktów (2 + 1 za bonus), drużynie MT jako, że KZW także są w najniższej z możliwych "desempate lig". Niby o nic nie walczymy, ale wygrana jest wygraną. I tak sędzią technikiem był Jawaracing, trener KZW zaakceptował walkower, obecny był także prezes ligi w tamtym okresie Pawelek. Jak potrzebujecie więcej dowodów a piszcie, jak nie a proszę o naprawienie błędów.

Jak pomylilem tematy a wybaczcie, choc wydaje mi sie, ze wszystko gra. Moja prosba jest nastepujaca -> Moze sie myle, ale prosze o sprawdzenie mojej statystyki w LM. Widnieje w tabeli, iz Apator odjechal 11 meczy, w statystykach jestem z 9 spotkaniami, a tylko jeden raz sobie jazde odpuscilem. Wychodzi na to, ze powinienem miec tych spotkan 10 co nie? Z gory wielkie dzieki za jakas odpowiedz lub usuniecie usterki.

Dobra panowie po co nerwy, Valus to są 2 biegi, nie ma protestow do nich, nic się nie stało tam, wyniki są zgodne dodajmy ten programme kyenry objechalismy aby było bez walkowerów wi eee regulaz, no ale fakáká co robić szopke umawiać się z nimi na 2 biegi i pojechac te biegi w takiej kolejnosci jak w programie, po co to wszystko

Z tego co piszesz wnioskuję, że gdy przepiszesz ten programme i wyślesz to ucierpi na tym Twoja drużyna. Hmm, ciekawe v jaki sposób … Gratuluję!

Wybacz, ale jeżeli technik nie wysyła programu, bo wnioskuje że wysłał, ale bole bo jego drużyna przegrała za trzy punkty i paqi wizac chi chuchi "tecnika" który powinien to zrobić odrazu po meczu i stukać w klawiature kilkadziesiąt razy przez co moja drużyna straci prąd w domach … Ok, przepisze wszystko itp ale dopiero po czasie w kttórym "Wysłanie" programu który nie doszedł. Inaczej w dupie mam poprawianie po kimś roboty, kto był za to odpowiedzialny.

Obrażam, bo mam do tego powody. Stary mając 18 lat powinienneś dawać przykład tu młodym dorastającym ludziom a Ty swoim zachowaniem poprostu powalasz mnie na głowe. Nie wiem czy udajesz, że masz tyle lat czy nie ale chłopie. Kręcisz i to już nie pierwszy raz. W naszym pierwszym spotkaniu też byly problemy z powtórkami i zostały chyba uno wysłane dwa tygodnie po spotkaniu. Aż żal patrzeć na inne mecze gdzie zawsze coś Ci nie pasuje, wyślesz ale nigdy nie dochodzi albo inne problemy. Jak nie potrafisz to sie za coś nie bierz, bo przy takich ludziach jak Ty odechciewa się w tą gre "Bawić".

banner