Szyfrowanie plików z danymi, haseł do serwerów. – Archiwum 1 – Foro Android.com.pl criptografía significado en tamil

W mojej aplikacji przechowuje dane użytkownika z IP serwera, iniciar sesión i hasłem, które są potrzebne do łączenia się po SSH. Ogólne dane te s serialicowane i zapisywane w pliku znajdującym się w pamięci wewnętrznej urządzenia. Descifrando el significado jak rozumiem takie pliki (z pamięci wewnętrznej) s m w miarę bezpieczne, a znaczy każda apka działa w oddzielnym sandboxie jako różny użytkownik linuxa i nie ma ostac ompzu Plików. Problema zaczyna się kiedy użytkownik "Zrotuje" telefon czyli złodziej w skradzionym telefonie może bez problemu uzyskać dostęp do danych każdej aplikacji. Definición de criptografía simétrica chciałem się ustrzec przed taką ewentualnością ale, że nie znam się zbytnio na szyfrowaniu chciałem się spytać jaką mam przyjąć estrategie. Na razie mam taki pomysł aby zaprzęgnąć do tego java cryptography extension (JCE) i po serializacji zaszyfrować wszystko AES ‘poprzez cipheroutputstream i zapisać do pliku. Tylko jak dobrze rozumie wymusi a na mnie a raczej na użytkowniku mojej aplikacji podawania za każdym razem hasła z którego będzie generowany klucz do deszyfracji szyfrowania plików aplikacji, a tego chciałbym uniknąć. Teoría y práctica de la criptografía douglas stinson solución manual pdf zapisanie na sztywno jakiegoś privado estática final cadena contraseña ="hasło"; też odpada bo to java i dekompilacja aplikacji nie stanowi tu raczej problemu tak (może z androidem jest trochę lepiej)? ¿Por qué android zawiera JCE w swoich klasach? Może są jakieś inne sposoby na zabezpieczenie tych dane, o których z racji mojej nikłej wiedzy na ten temat nie wiem? Jak ktoś por miał pomysł a byłbym wdzięczny? Ogólnie chce uniknąć wymuszenia od użytkownika wprowadzania jakiś haseł hacer aplikacji poza wiadomo danymi serwera SSH.

Ok poradziłem sobie już z cifrado basado en contraseña en AES. Jeszcze jedzcze jedno pytanie chciałbym aby przy opalaniu głównej aktywności wyskakiwał diálogo do którego użytkownik będzie Później oczywiście przy odszyfrowaniu wyskoczy stosowny dialog że hasło nie te, bo się odszyfrować nie da jakiegoś tam pliku (excepción de wywala) ale jak sprawdzać czy hasło jest prowidłowe jeśli el vizcayunidad de los animales en el que se encuentra el / la / la / jak sprawdzać / ji? Criptografía y manual de soluciones de seguridad de red pdf pzysł na szybko aby na sztywno tworzyć jakiś plik z zaszyfrowanym tekstem pokroju "prueba hasła" szyfrować go przy pomocy klucza wyprowadzonego z hasła podanego przez użytkownika a później go odszyfrować i sprawdzić czy po odszyfrowaniu == "prueba hasła". Herramientas de criptografía ale czy takie na sztywno umieszczanie jakiegoś pliku nie zmniejszy siły zabezpieczeń a znaczy ewentualny atakujący po dekompilacji javy będzie wiedział jaki tekst zawiera zaszyfrowany plik? Jakieś pomysły?

Ok, ale jeśli bym zrobił tak że na telefonie będę przechowywał w pliku skrót hasła powiedzmy SHA-2 (nie wiem czy android ma SHA-2 ale SHA-1 ma na pewno). Urzytkownik będzie musiał podać swoje hasło przy odpalaniu aplikacj (głównej aktywności), sprawdze czy się zgadza ze skrótem i z tego hasła wygeneruje klucz AES i tym kluczem będe odszyfrowywał zaszyfrowywał pliki z danymi serwerów. Python cryptography tutorial myśle że to było wmiarę bezpieczne rozwiązanie. Jedyne co juntar jeszcze kwestia przechowywania tego hasła podanego w ramie, niby najlepiej jak bym kasował za każta gua de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la poeta de la quita de la luz de la poeta Procesador de criptografía universal eficiente en el área para tarjetas inteligentes.

Nie rozumiem po co tenh jeśli i tak musi wpisywać z ręki? Hashe są dobre do porównywania danych czy sprawdzenia czy użytkownik ma gdzieś uprawnienia, ale jeśli już korzystamy z AES, który ma te klucze zapisane to po co jeszcze przechowywać je w wi Chyba tylko po to, że jeśli użytkownik ma proste hasło, łatwiej było je złamać pobierając sobie hash na komputer i wrzucając łamanie na GPU. Co do wyciągnięcia danych z ramu a łatwość napisania się nie liczy … Tylko możliwość (a tym bardziej, że w sieci każdy dzieciak esperma de cerdo en un chispeanpuero de cerdo en este momento) Ofc taki kod powinien być wykryty przez google i nie wpuszczony do marketu, ale jak instaluje ktoś aplikacje warezowe to nikt mu ochrony nie da.

banner