Szybkie i tanie płatności Bitcoinem A proste dzięki BitBay Pay! – Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej, lo que vale un bitcoin en dólares canadienses

Bitcoin już jakiś czas temu przestał być niszową walutą znaną tylko technologicznym zapaleńcom. Król kryptowalut, ten pierwszy i najbardziej popularny, szybko znalazł zastosowanie – nie tylko jako narzędzie inwestycyjne. Entuzjaści przepowiadają, że Bitcoin zrewolucjonizuje codzienne płatności, tak jak kiedyś karty kredytowe. Firmy takie jak BitBayPay dokładają wszelkich starań, żeby właśnie tak było.

Wielu przedstawicieli społeczności kryptowalutowej przekonuje, że tak. Para właśnie przykład kart kredytowych podają najczęściej w dyskusji na temat przyszłości Bitcoina jako środka płatniczego. Skoro w przeciągu stu lat karty płatnicze zyskały status niezbędnych w codziennych transakcjach, dlaczego kryptowaluty nie mogłyby powtórzyć tego sukcesu? Te rozważania a nie zwykłe mrzonki, one już powoli stają się rzeczywistością.

BitBayPay wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą przyjmować płatności kryptowalutowe w swoich firmach. Firma powstała z inicjatywy właściciela największej polskiej giełdy kryptowalut BitBay – Sylwestra Suszek. Założenie było proste – intuicyjny system pozwalający sprzedawcy i klientowi dokonać transakcji za pośrednictwem Bitcoina. Zarówno en línea, jak i stacjonarnie! A rzadkość, bo operatorzy tego typu zazwyczaj skupiają się na płatnościach internetowych. Tymczasem Bitcoin może być użyteczny także w kontakcie bezpośrednim klienta ze sprzedawcą.

Płatności kryptowalutami mają wiele zalet. Przede wszystkim pozwalają przesłać pieniądze do dowolnego miejsca na świecie w zaledwie kilka minut. Takie transfery są bardzo tanie i nie wymagają pośredników pobierających dodatkowe opłaty czy wydłużających czas dotarcia środków. Bitcoin to remedium na międzynarodowe przelewy, które potrafiły być przetwarzane nawet kilka tygodni.

BitBayPay idzie o krok dalej – udostępnia system, który jest niezwykle łatwy w implementacji. W sklepie internetowym wystarczy zainstalować wtyczkę, która przy wyborze metody płatności wyświetli również Bitcoina. Użytkownik klikając w ikonę kryptowaluty zostanie przeniesiony do bramki płatności BitBayPay, która w kilku prostych krokach pozwoli mu zapłłłła za wybrane dobra.

Stacjonarne płatności również są bardzo proste i tanie. Nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń – wystarczy telefon lub tablet. Aplikacja mobilna stworzona przez BitBayPay zainstalowana na wybranym urządzeniu zmieni je w terminal. Klient musi tylko zeskanować kod QR wyświetlony na terminalu swoim telefonem. Płatność zostanie przetworzona w ciągu kilku sekund.

Sprzedawca korzystający z systemu BitBayPay może przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie. Platforma oferuje korzystne przewalutowania środków. Co później dzieje się z zarobionymi pieniędzmi to już wyłącznie jego decyzja. Nie musi wszystkiego de razu wypłacać – choć oczywiście może to zrobić z pomocą kilku różnych metod wypłat. Jako że BitBayPaga a la empresa de la empresa grupal, a la izquierda de la empresa BitBay.

Płatności Bitcoinem mogą sprawdzić się w każdym biznesie. Zarówno w wielkiej korporacji, jak i w malutkim sklepie en línea. Z BitBayPay łatwo można sprawdzić wszystkie możliwości związane z kryptowalutami, gdyż konto jest całkowicie darmowe. Doradcy firmy chętnie odpowiadają na wszystkie pytania, tłumaczą działanie platformy i pomagają w razie trudności technicznych. Wiecej informacji można znaleźć na stronie www.bitbaypay.com.

banner