Szokująca przepowiednia na 2017 rok. Objawienia Fatimskie, Zapowiedź masonów, Ali Agca i wiele innych análisis de precios de criptomoneda hoy

Jesteśmy świadkami dynamicznych zmian na świecie. Konnflikt w syrii, uchodźcy zalewający europę, problemy związane z klimatem lub ruchy płyt tektonicznych, które powodują trzęsienie ziemi tam gdzie ich wcześniej nie było. Do tego wszystkiego dochodzą grupy osób pragnące dokonać rewolucyjnej transformacji ludzkiej cywilizacj czyli NWO, które każdego dnia coraz bardziej wchodzi w nasze życie ujawniając się coraz bardziej. Wszystkie te wydarzenia dostrzegamy doskonale ale trzeba sobie zadać pytanie do czego one prowadzą. Trzeba więc zajrzeć w przyszłość oczami mistyków.

Nim zostaną objaśnione wybrane proroctwa, trzeba zwrócić uwagę, na fakt, iż na naszych oczach toczy się walka dwuch sił o których wiemy niezbyt wiele lecz możemy je w skriéi ć Obie strony posiadają ogromną siłę i moc dla tego ich zrozumienie może wydać się trudne. Osoby zajmujące się tematyką NWO mają świadomość, że chodzi w nim o coś więcej niż tylko o surowce naturalne czy polityczną kontrolę nad określonymi terytoriami. Walka ta ma wymiar duchowy i toczy się o totalną dominację. Koniec świata nastąpi już w 2017 roku?

Każdy był zapewne świadkiem wielu końców świata. Na szczęście jeszcze żaden z nich nie skończył się katastrofalnie dla naszej cywilizacji. Nie oznacza to, że każdy przepowiedziany koniec świata przetrwamy bezpiecznie jak dotąd. Cokolwiek sądzimy na ich temat, warto zapoznać się z każdym proroctwem. Dzięki temu będziemy mogli śię przygotować na każdy scenariusz wydarzeń mając większą szansę na przetrwanie. Mejor aplicación de criptomoneda objawienia fatimskie

D 2017 roku obchodzić będziemy setną rocznicę objawień matki bożej fatimskiej. Objawienie to mówi nam o niezwykłych wydarzeniach, mających miejsce w watykanie. Trzecia tajemnica fatimska zawiera informacje or ciałach leżących w zniszczonym mieście oraz o zabiciu samego papieża przez żołnierzy. Panujący na większej części globu Kościół Katolicki zostanie pokonany przez siły ciemności. Biskup za biskupem, jeden po drugim będą ginąć. Wraz za nimi księża i wierni. W skrócie pisząc to po śmierci papieża dokona się rzeź chrześcijan.

Kościół katolicki wie o tej przepowiedni a całe akta zostały utajnione a do informacji publicznej zostało podane, że treść trzeciej tajemnicy fatimskiej dotyczy zamachu na jana pawła II z 1981 roku. Jak zauważamy żadne z tych wydażeń nie miało miejsca a sam jan paweł II twierdzi, że w trzynaście lat po zamachu proroctwa z fatimy mają się dopiero urzeczywistniic. Odnosił się wówczas do wydarzeń, knóre niemal dosłownie przywołują to, o czym wspomina objawienie fatimskie.

Według badaczy zajmujących się przepowiednią fatimską zrealizuje się ona w 2017 roku. Wtedy też ma zostać wprowadzony ostatni etap planu masonów i innych ugrupowań przez co kościół katolicki zostanie pokonany. Ciekawym faktem jest, że w wielu książkach, które zostały napisane przez księży znajduje się przestroga dotycząca nadchodzącego roku 2017. Z pewnością dojdzie do naprawdę wielkich wydarzeń na świecie.

Dwa lata przed swoją śmiercią (zm. 27 lipca 1999 roku) publicznie obwieścił, że wydarzenia zapowiedziane w trzeciej tajemnicy fatimskiej są odległe o nie więcej niż 20 lat. Obwieszczając to w 1997 roku wyznaczył graniczny rok wielkich zmian na świecie na 2017 roku. Ogromna wojna, która wybuchnie może trwać aż do grudnia 2019 roku, kiedy a zakończy się okres wielkiego ucisku. Zapowiedź masonów

Loża masońska, która w 1917 roku (właśnie wtedy miały miejsce objawienia fatimskie) obchodziła dokładnie jubileusz 100-lecia swojego założenia. Masoni zapowiedzieli, że za równe sto lat później (czyli w 2017) wejdą w ostatnią (trzecią) fazę walki w kościołem. Software de minería de criptomoneda wtedy też ogłoszą ostateczne pokonanie watykanu. Wszystko jest planowane więc nie jest to proroctwo lecz fakty o których wiemy i do których cała masoneria pzygotowuje się przez ostatni wiek. Ali agca – zamachowiec zdradza przyszłość

Ali agca – zamachowiec pochodzący turcji, który 13 maja 1981dokonał zamachu na papieża jana pawła II wypowiadał się o roku 2017. W opublikowan la g perilla de las partes de la perilla de las partes de la perilla de las partes de los animales de la ciudad Wspominając więzienną rozmowę z papieżem zdradza, że ​​ojciec święty zapytał, dlaczego chciano go zabić. Oto, co odpowiedział agca:

Chcieli zabić nie tyle z wrogości, ile dlatego, żeby urzeczywistnić to, co uznają za prawdziwą, trzecią tajemnicę fatimy. Zdaniem muzułmanów, w portugalii ukazała się córka mahometa, fatima, która miała przepowiedzieć koniec watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w wjquechich es. Twoja śmierć miałaby przyspieszyć powrót mahdiego, a w rezultacie koniec takiego świata, jaki znamy dzisiaj.

Zamachowiec nie odmawia kościołowi katolickiemu zasług i ciężkiej j pracy nad prowadzeniem dialogu międzyreligijnego, rozpoczętego przez papieża polaka karola wojtyłę, un kontyzuzeau bc.asu.as. Uważa jednak, że działania te nie odnoszą wcale rezultatów. A odkąd ajatollah chamenei w 2009 roku ogłosił długo oczekiwany powrót mahdiego („wróci niebawem”), część świata islamskiego cały czy przygotowuje się wwny.

Bashar – jest to istota, która nadała przekaz channelingowy, który został odebrany przez darryl anka. Przekaz ten zawiera sugestię, że w 2017 roku dojdzie do gigantycznych wstrząsów na skalę światową. Początki zmian zaczną się pod koniec 2016 roku na jesień. Zmiany te będą tak gwałtowne.

Starożytny zwój z qumran (1QM) para pierwszy z siedmiu zwojów znalezionych nad morzem martwym w 1947 roku. Jego tytuł brzmi „wojna synów światłości z synami ciemności”. Haga dzisiejszego dnia niewiele z niego zachowało się. Jedynie dziewiętnaście kolumn tekstu (pierwotnie było ich więcej), z których z kolei przetrwało pierwszych 14-19 linijek (ich również było więcej). Zwój z qumran jest napisany w języku hebrajskim a jego powstanie przypada na koniec I wieku p.N.E. Lub początek I wieku n.E. Przechowywany jest obecnie w sanktuarium księgi mieszczącym się w jerozolimie.

Zwój qumran czyli „zwoju wojny” przedstawia on siedem scen walki synów światła (dowodzi nimi archanioł michał, książę światła) z synami ciemności. Cryptocurrency news tron ​​trx ci ostatni s określani mianem wrogów wspólnoty, y s wspierani przez lud zwany kittim. Synami ciemności dowodzi belial – jeden z upadłych aniołów. Jego imię znaczy: „ten, który się buntuje”, „niegodziwiec świata”. Opisana w zwoju qumran konfrontacja kończy się zwycięstwem synów światła i odbudową świątyń. Podczas decydującego starcia między doobrem a złem będzie interwencja samego boga.

Czy zwój qumran zawiera informacje, które się sprawdzą? Na chwilę obecną przyglądając się temu co dzieje się na świecie można twierdzić, że przepowiednia może się naprawdę ziścić. Uchodźcy napływający ze wschodu, tajne ugrupowania przeprowadzające manipulacje na skale światową i wiele innych czynników świadczy, że na naszej planecie dochodzi do wielkich zmian. Jeżeli ktoś uważnie obserwuje zmiany zachodzącena świecie może przypuszczać jaki ciąg skutków może nas czekać, prowadząc do wielkiej wojny. Przepowiednie atmatattvy

Ostatni papież będzie pół-papieżem, tzn. W połowie swego pontyfikatu zostanie zabity lub umrze, co będzie ciosem dla watykanu. Bogactwa watykanu mają zostać rozgrabione. Wierni chrześcijanie z meksyku, którzy przechowują prawdziwe nauki biblii, ujawnią je. A gdy pojawi się prawdziwa biblia, to nie będzie już chrześcijaństwa, gdyż to, co oni od dawna robią, nie ma nic wspólnego z biblią. Tak zniknie chrześcijaństwo.

Jeśli chodzi o prąd, to nie tylko on może być ludzkości zabrany, ale i ropa, i gaz też. Ludzie niewłaściwie, ponad miarę eksploatują ziemię, wydobywają ropę naftową z niewłaściwych miejsc, powodując nierównowagę. Złoża te mają wyschnąć czy stać się niedostępne. Gdy atmosfera ziemska zmieni się wskutek fabrycznych zanieczyszczeń czy testów nuklearnych, to elektryczność zostanie wycofana.

banner