Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mikołaja Kopernika w Płocku – Aktualności crypto world news discord

Piękne świętowanie to rzecz trudna i ważna. Zabiegany, przepracowany człowiek żyje z dnia na dzień i często zapomina, czemu ma służyć jego codzienny trud. Święta mają go wyrwać z monotonii nie po to, żeby dostarczyć miłych przeżyć, ale por przypomnieć mu właściwą hierarchię spraw: od tych wiecznych do doczesnych. Staraliśmy się w naszej szkole nie przeoczyć niczego, w co warto się zaangażować w czasie adwentowego oczekiwania na przyjście dzieciątka. Panie ze świetlicy zorganizowały świąteczny kiermasz na dobroczynny cel, a samorząd uczniowski pod opieką pani izabeli brzozowskiej przeprowadził zbiórkęqueiędzyz gyrazzazi jasp; 17 grudnia wszystkie klasy wzięły udział w spotkaniach wigilijnych i obejrzały jasełka przygotowane przez kolegów pod kierunkiem pań: alicji popek, magdaleny spirydonow i magdaleny ołdakowskiej. Tego dnia obyło się również opłatkowe spotkanie dla pracowników szkoły. Crypto revisiones de la billetera dura boże narodzenie ludzi łączy i wyzwala w nich chęć dzielenia się radością i szczęściem. Nasi uczniowie dają temu co roku wyraz, hojnie wspierając swoich rówieśników, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji materialnej.

„Zlot po ziemi mazowieckiej” odbył się w sobotę 19 września. Gratis crypto obsequio Wystartowaliśmy z gór koło płocka i przemierzyliśmy piezo piękną trasę leśną o długości dziesięciu kilometrów. Na mecie w nadleśnictwie łąck czekała na nas pyszna grochówka, a także świetnie przygotowane miejsca piknikowe z trzema ogniskami, przy których można porło piec kiełbaski. Urokliwe miejsce leśniczówki łąckiej i cudowna, letnia pogoda sprawiły, że rajd był szczególnie udany.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna impreza, w której będziemy brać udział: rajd „pieczonego ziemniaka ”. Pokonamy trasę od słupna do wykowa długości 8 km. Zbiórka przed szkołą o 8.40. Na trasę dojeżdzamy autobuserm nr 12, który mamy o godz. 8.57 (trzeba ze sobą zabrac bilet). Crypto mundo evolution iniciar sesión będziemy szli pięknym leśnym szlakiem. Na miejscu, czyli w wykowie, otrzymamy upieczony w folii ziemniak, a także będzie można upiec sobie kiełbaski przy ognisku i zakupić w specjalnie przygotowanym stoisku copy mucho más Powrót do płocka około 14.30. Crypto rsi scanner opłata za rajd wynosi 6 zł (zbiórka pieniędzy do poniedziałku, 28 września).

Trzy małe, różowe świnki ruszyły świat. Wędrowały, wędrowały, aż w końcu postanowiły się osiedlić w pewnym uroczym zakątku. No i musiały wybudować sobie chatki. Dwie leniwe wybudowały je ze słomy i patyków, trzecia pracowita nie miała czasu na zabawę – wybudowała porządny, murowany domek i tylko on okazał się pewnym schronieniemzz przed free Crypto logo morał jasny: warto być pilnym, praca zapewnia nam sukces i bezpieczeństwo. Nasi nowi uczniowie obejrzeli inscenizację bajki z wyraźnym zainteresowaniem. Crypto extensiones de shell descargar gratis jest ich sto sześcioro. Czterema klasami pierwszymi opiekują się panie: teresa rososińska, anna gilińska, katarzyna walkiewicz i katarzyna mierzejewska. Pierwszoklasistom życzymy, por czuli się dobrze w naszych murach, por znaleźli w nich prawdziwych przyjaciół i rozwinęli swoje wszystkie talenty, ich rodzicom – aby często doznawali uccucumas en un quiosco / parque

Część artystyczną, która obejrzeliśmy po tradycyjnym ślubowaniu i pasowaniu na ucznia, przygotowali: magdalena spirydonowow ul. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, oby pełen radości, miłych niespodzianek, dydaktycznych i wychowawczych osiągnięć …

banner