Święta Aktywacja Zielonego Promienia i Szmaragdowego Płomienia Wielkie Przebudzenie 2018 ethereum card

Z radością dzielę się z wami nowiną o zbliżającym się terminie „pełnej aktywacji” Zielonego Promienia i świętego Szmaragdowego Płomienia na wniebowstąpionej Ziemi. Mistrzowie, długo czekaliście na wydarzenie obiecane eony temu w oświeconej epoce. Nos llamamos a czasach, Kiedy Ziemianie mieli dostęp do wielu wymiarów i mogli się komunikować ze wszystkimi ziemskimi królestwami. Oświecona czasoprzestrzeń, w której byliście zdolni do współdziałania i porozumiewania się wyraźnie i bez ograniczeń ze wszystkimi ywiołami i królestwami istniejącymi na ziemi. A był czas pełnego spektrum Szmaragdowego Wymiaru… ¡który teraz powraca!

Wielu z fue będzie wezwanych do aktywowania i zakotwiczenia tej szmaragdowej ewolucji. Rozpoznacie ją po wyjątkowym trygonie i energii komet, które przenoszą ekspansywne kody. Na odebranie tych kodów, co stanowi duchową obietnicę i świętą umowę dla wielu Dusz, czekaliście eony. Para część nowego początku, nowego postrzegania i dostępnych dla fue możliwości.

Wciąż poszerzacie świadomość. Dlatego powinniście rozumieć procesy, jakim podlegają wszystkie sfery Ziemi. Planeta przechodzi przez proces wznoszenia, ziemskie królestwa uzupełniają swoje pola świadomości, dlatego i ludzkość musi rozszerzyć zakres częstotliwości. Para zmiana paradygmatu. Me oferuje wam możliwość klarownego połączenia ze wszelką świadomością w obrębie Gai. Para bromear niezbędny krok ku waszej zintegrowanej identyfikacji jako części Ziemi i jako Jej współtwórców.

W sierpniu otworzy się portal nieskończoności Zielonego Promienia, a przez jego szczelinę spłynie i aktywuje się Szmaragdowy Płomień. Szczyt otwarcia przypadnie na 12 – 21 sierpień 2013 roku. Informujemy, że 4., 8. i 9-ty wymiar jest wyrażany przez i w Szmaragdowym Płomieniu. 8. i 9. wymiar będzie wypełniał ziemskie kody Thota przez otwór aktywacyjny Szmaragdowego Płomienia.

Aktywacje rozpoczną się w sierpniu un zakończą que wrześniu podczas równonocy 2013. Faza apexialna aktywacji Zielonego Promienia zacznie się wraz z obserwacjami deszczu meteorów Perseidów, un jej kulminacja przypadnie na pełnię Księżyca 20 Sierpnia (zrozumcie, że wydarzenia astrologiczne, astronomiczne są katalizatorami przesunięć energii un na Nowej Ziemi są bazowymi mechanizmami kształtowania nowych paradygmatów).

W związku z powyższym ludzkość będzie mogła odebrać te kody, kiedy portal przyjmujący ładunek energii Zielonego Promienia zakończy pobieranie dopełniając znak Nieskońcczoności (8). Te kody będą synergetyzować w 8. i 9. fizycznej czakrze pod przewodnictwem archanioła Rafała. Szmaragdowy Płomień będzie wyższym połączeniem świadomości ze wznoszącą się Ziemią.

Kiedy bardziej się dostroisz do wyższych częstotliwości Nowej Ziemi, będziesz zobowiązany do skalibrowania i dostrojenia czakr do rozwiniętego krystalicznego ciała świetlistego – Mer-Ka-Na. Oczywiście Ziemia dostraja swój rezonans przekształcając planetarne centra czakr, aby w efekcie móc odbierać i rozpowszechniać energie rozszerzenia na ludzkość.

Najbardziej świadome istoty królestwa roślin a drzewa, które już za czasów LeMurii i Złotej Ery Atlantydy, a także w późniejszych okresach, były uznawane za uzdrowicieli i duchuchowi. Wielu z fue doświadczyło życia na planecie w okresie przed-dualnego firmamentu jako te istoty, jako dewiczne manifestacje ziemskich królestw w formie światła. Działo się a w efekcie krystaliczności tamtej fazy i teraz, za sprawą Zielonego Promienia, rezonans tych skondensowanych częstotliwośśz będzie aktywowany ponownie w ramach planetarnego Wzniesienia.

Drzewa na Nowej Ziemi podejmują się bardziej świadomych zadań i aktywniejszej komunikacji oraz uzdrawiania ludzkości. Przez tysiące ostatnich lat ich prawdziwa świadomość była praktycznie nierozpoznana. Po aktywacji Zielonego Promienia na Nowej Ziemi odzyskacie zdolność lepszego i wyraźniejszego porozumiewania się z istotami drzew, zzi ziowi ziopki ziopki czemu będzie wc oferowane nie tylko uzka pouchi / mezowiezi powlu pouchi ó

Nos wszystkich żywych formach botanicznego życia (szczególnie pośród drzew) istnieje hierarchia świadomości. Najwyższą świadomość ma sekwoja (sekwoja wieczniezielona i mamutowiec – sekwoja olbrzymia), a następnie dąb oraz cis. Istnieje oczywiście wiele innych oraz wiele innych kategorii. Pewne psycho-aktywne rośliny pomagają wam poszerzyć świadomość i służą jako świadomi duchowi sojusznicy, choć w innej formie niż drzewa. Niektóre drzewa i rośliny służą też za źródło pożywienia. Traktujecie je jak towar, un nie jako świadome istoty. Sadzicie je, patrzycie jak rosną, chronicie i zbieracie plony, ec

Sekwoje są unikalne pod względem zdolności do klonowania. W tym procesie s zachowywane pierwotne energie i oryginalne zapisy. Para bromear osobliwa cecha świadomości sekwoi. Dlatego archaniołowie poprosili Davida Milarcha, żeby sklonował sekwoje mamucie i wieczniezielone. Z tego powodu również kanał został poproszony, aby gromadzić się w najświętszym zbiorowisku gigantycznych sekwoi, i dlatego wielu z was zostało wezwanych do zbierania sięi bbierania kii chi te

Sekwoje są głównymi odbiorcami „aktywacji Zielonego Promienia” w doniosłym celu odbudowania i wzmocnienia roli drzew na Nowej Ziemi. Uno fue przywołują. Wołają LeMurian, aby znów móc służyć im życzliwą RADĄ. Proszą wszystkich ludzi, aby pozwalali sobie przyjmować ich wsparcie, ich służbę wykonywaną w miłości. Jeden z powodów, dlaczego pozostały w 3-cim wymiarze, w innym razie uległyby zniszczeniu. Przyjmijcie ich zaproszenie a naprawdę zyskacie na tym wykładniczo!

W dniach otwartej Bramy Nieskończoności Szmaragdowego Płomienia poszukaj starych drzew i postaraj się spędzić pośród nich trochę czasu. Stare drzewa, wielkie drzewa wezmą na siebie w tej aktywacji znacznie większe zadanie, niż może się wydawać. Mistrzowskimi istotami pośród nich są sekwoje, strażnicy zapisu, kryształy królestwa roślin. Te drzewa a portale. Yo voy a bromear en absoluto. Te ogromne drzewa konwertują deszcz i wody gruntowe do kodowanych wodnych kryształów. Marcel Vogel i dr Emoto wykazali, że woda ma świadomość i że może tworzyć kryształowe wzory. Sekwoje, bardziej niż jakiekolwiek inne drzewa, wchłaniają zmasowane ilości wody i w unikalnym procesie fotosyntezy przechowują energię słoneczną w stanie spójności Theta. Z powodu tej wyjątkowo wysokiej częstotliwości, wyżej wymiarowe istoty niebiańskie / anielskie mogą się objawiać przy energii portali sekwoi.

Sekwoje a wielowymiarowe bramy, które emitują niesamowite kaskadowe pole energii. Ta energia ma naturę fizyczną i eteryczną w widmie częstotliwości wymiaru. Sekwoje są odbiornikami świętych kodów wyższej Energii. Stabilizują i uzdrawiają ludzkie ciało fizyczne i emocjonalne. Energie, które emitują, uzdrawiają i uszczelniają ludzką aurę, aktywują przełączenie aury na system MerKaNa, umożliwiając dostęp i aktywację kryształu szysyszynki. LeMurianie o tym wiedzieli. Czcili i szanowali sekwoje wieczniezielone i mamucie. Wielu z era było pośród nich, a ponowne przebudzenie przez aktywację Zielonego Promienia stanowi długo oczekiwane rozszerzenie. Wielu z was będzie przyzwanych do odebrania kodów Szmaragdowego Płomienia oraz ich wkotwiczenia, oraz wejścia w sferę niewyobraż

banner