Strona o maestros de duelo !! karty duel masters z opisem po polsku dónde pasar bitcoin uk

Odcinek zaczyna się od przedstawienia gry karcianej i wyjaśnienia podziały na cywilizacje. Shobu Kirifuda w tym czasie bierze udział w lokalnym turnieju.Jak burza wygrał wszystkie pojedynki i dostał się do finału. Aby wygrać musiał pokonać Joe, który jak się okazuje jest oszustem – Przed tym starciem zmienił Talię, a tego nie mozna robić w czasie turnieju. Mimo nieuczciwego zagrania przeciwnika Kirifudzie udaje się wygrać. Wtedy podchodzi do niego wysoki mężczyzna w czarnym płaszczu i ciemnych okolurach i przedstawia się jako Wojownik. Chce on zagrać z Shobu następnego dnia. Główny bohater myśli z początku, ¿cómo hacer una broma, ale w końcu się zgadza? Tajemniczy człowiek gra talią cywilizacji światła i idzie mu bardzo dobrze. W końcu Shobu zostaje tylko jedna tarcza. Chciał on już się poddać, ale przypomniał sobie słowa jego ojca – "Uwierz w siebie, a zawsze wygrasz". Zaatakował, jednak Wojownik pod jedną ze swych tarcz miał czar Disparador de escudos – Holy Awe i ułozył go, aby tapnąć wszystkie potwory Kirifudy. Następny atak opponenta zakończył grę. Shobu bardzo przeżył porażkę, a jego przyjaciele próbowali podnieść go na duchu.

W klasie Shobu pojawia się nowa uczennica – Mimi Tasogare. Zaciekawiła ją gra Duelo Maestros I chce, aby Shobu nauczył ją grać. Tymczasem mistrz Świątyni chce sprawdzić Kirifudę i wysyła Jamirę, który ma go pokonać. Jamira chytrze zamienił swą Talię na inną, niepotasowną, przez co wyciągał karty takie, jakich potrzebował w danej chwili. Niestety nie udało się dowieść oszustwa – mimo, iż pojedynek był nagrywany, ponieważ Rekuta niechcący zasłonił obraz. Jamira wzywał bardzo duzo blokerów i był pewny zwycięstwa, jednak Shobu wezwał Scarlet Skyterror (niszczy wszystkie blokery, gdy jest umieszczany w strefie walki) i wygrał pojedynek. Jamira odszedł, jednak powiedział Kirifudzie, że jeszcze się zemści.

Mistrz chce wysłać Toru – jednego z najlepszych graczy świątyni, aby zagrał z Shobu. Wojownik twierdzi, żee nie jest najlepszy pomysł- sądzi, iż Kirifuda nie ejst jeszcze na to gotowy. Mistrz jednak nie słucha go i wysyła gracza na pojedynek. Gdy główny bohater zajrzał wraz z przyjaciółmni do sklepu z kartami ojca Rektury, okazało się, że ten ma dla niego wiadomość. Tajemncizy gracz wyzywał Shobu na pojedynek w parku. Syn Shoriego przyjął wyzwanie i pobiegł do parku. Tymczasem Toru ha publicado un anuncio en Kyoshiro Kokujo. Powiedział, żsí nie ma czasu na grê, bo jest już umówiony na duelo. Jednak Kokujo powieział, że ten mecz będzie bardzo szybki. Gdy Shobu zjawił się w parku, zobaczył tam leżącego Toru, który przegrał pojedynek z Kyoshiro. Wojownik, który także przybył w to miejsce powiedział, że każdy kto gra z Kokujo czuje, jakby jego umysł był wsysany w ciemność. Główny bohater jednak się nie wystraszył i zagrał z nim pojedynek. Z początku szło mu dobrze, ale gdy oponente uzbierał odpowiednią ilość muchos objął przewagę. Shobu Chciał Wezwać Bolshack Dragona – swą atutową kartę, ale przeciwnik zobaczy po uśmiechu, że Kirifuda coś kombinuje i użył karty Toque fantasma, aby odrzucić tego Smoka z ręki na Cmentarz. Wtedy syn Shoriego Chciał Wezwać Metalwing Skyterror (koszt 7), ale zapomniał, że ma tylko 6 man – jedną musiał umieścić na Cmentarzu, gdy wezwał Onslaughter Tricepsa. Wtedy Kyoshiro powiedział, ¿cómo se conoció? Grape z kimś, kto nie rozumie najprostszych reguł gry i odszedł.

banner