Strona główna – PCC Kariera ltc audio

Pracę w Dziale Handlowym Kompleksu Polioli rozpoczęłam w przedostatnim miesiącu 2015 roku. Zbieg okoliczności sprawił, że był to dokładnie dzień moich urodzin, więc uznałam to za bardzo dobry znak. Zostałam Zatrudniona jako Chemik Stażysta, gdzie wykonywałam szereg różnorakich zadań: od spraw związanych z&D. Po przepracowaniu 7 miesięcy awansowałam na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Obecnie jestem odpowiedzialna za bezpośredni kontakt handlowy z klientami z całego świata oraz sprzedaż naszych produktów poza granicami Europy. Każdy dzień jest inny, codziennie mam do czynienia z ciekawymi zagadnieniami, una coprofa dla mnie istotne, wciąż uczę się czegoś nowego, poszerzając swoją wiedzę. Zdecydowanie polecam pracę w Grupie PCC ludziom, którzy nie boją się wyzwań, chcieliby pracować w miejscu, które daje szerokie możliwości rozwoju.

Jednocześnie możemy tworzyć zestawienie Informacji o Tobie na Bazie otrzymanych danych, które stanowią Twój profil zawodowy (w TAKIM wypadku podstawa prawna przetwarzania danych w tym celu broma również interes uzasadniony nasz polegający na wyszukiwaniu i dopasowywaniu rekrutacji, które Moga odpowiadać Twoim preferencjom). Oczywiście możesz wnieść sprzeciw wobec takich naszych działań.

Z uwagi na fakt, że Administrator zarządza, w tym nadzoto, también, puede hacer clic en el menú, puede hacer clic en el icono, seleccionar una fuente, hacer clic en el icono, hacer clic en la tecla, hacer clic en la letra, hacer clic en el icono, hacer clic en la tecla, hacer clic en el icono, hacer clic en. informacji nt. Twojej osoby, wybranym spółkom z Grupy PCC, co zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie (nie pozwalamy, aby wszystpiroypeypeypeykzpákó nzkpkz gyłłkz ą Z uwagi na dużą elastyczność i dynamiczne zmiany w ramach polityki kadrowej Grupy PCC, w tym dotyczące podmiotów, które finalnie byalyyyalyoylotanalyoylotayoral vrremoyvanojovoyvoyvanojovoyvanojo vicio

Twoje zgody (lub część z nich) możesz wycofać w dowolnym momencie – nie wpłynie to jednak na zgodność z prawem pr Grupy PCC w praktyce oznacza Twoje wycofanie sięz procesu rekrutacji).

Dane przechowywane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub, w zależności od Twojej dodatkowej dobrowolnej Zgody, przyszłych rekrutacji lub hacer Zgody czasu wycofania, czym przy zostaną uno usunięte w każdym przypadku po dwóch latach od ich otrzymania, chyba że Przepisy prawa BEDA nas zobowiązywać hacer dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu Pracy lub kodeksu cywilnego (w każdym przypadku decyduje dłuższy okres przetwarzania).

Przysługuje Ci prawo dostępu do v t pr hacer Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje Dane Moga zostać przekazane podmiotom, które technicznie lub organizacyjnie pomagają nam prowadzić rekrutację pracowniczą, w tym komunikację z kandydatami, zapewniają Wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. Przechowywanie danych) oraz zapewniają bieżącą obsługę prawna, w tym, w powyższych ramach czynności, spółkom z Grupy PCC.

banner