Stal Gorzów przed pierwszym meczem PGE Ekstraligi Może zaskoczyć na plus lub minus – gazetalubuska.pl formas legítimas de hacer dinero en línea rápido

Obrońcy tytułu nie mają jednak w tym roku szczęścia. Najpierw długo czekali na treningi u siebie, przez co odwołali większość sparingów. Gdy Unia doszła w końcu do ładu ze swoim torem, jak grom z jasnego nieba spadła na nią wiadomość o kontuzji barku Sajfutdinowa (czeka go dwumiesięczna przer). Para było w ostatnią sobotę. Na domiar złego dzień później podczas Memoriału Edwarda Jancarza w Gorzowie upadek zaliczył też Peter Kildemand, który w jednym z biegów na pełnej prędkości staranował Patryka Dudka. Gospodarze robią dobrą minę do złej gry i zapewniają, że Duńczyk jest gotowy do walki. Jednak ustawienie go jako „doparowego” sugeruje co innego …

Sztab szkoleniowy „Byków” martwi się też chimeryczną formą pozostałych zawodników, z juniorami włącznie. W zasadzie pokaźną zdobycz można zapisać „na papierze” tylko przy Nickim Pedersenie, który od początku roku imponuje świetną formą. Podobnych rozterek nie ma za a trener Stali. Stanisław Chomski ma nadmiar bogactwa i nie musi się zbytnio martwić na kogo postawić. Tyle Tylko, że tak naprawdę dopiero dziś poznamy prawdziwą wartość poszczególnych zawodników.

Nie ma co ukrywać, ¿qué kilku z nich już jest w dużym gazie. Nic z ubiegłorocznej dyspozycji nie stracił uczestnik Gran Premio Bartosz Zmarzlik. 21-latek a filar żółto-niebieskich, un taki młodzieżowiec a skaw de Prawdziwy. Pewnym punktem są też Duńczycy: Niels Kristian Iversen y Michael Jepsen Jensen. Ta trójka to już solidny fundament, por zatrzymać „Byki” na ich arenie. Kluczem do zwycięstwa będzie postawa dwóch innych prowadzących pary. Matej Zagar nie pokazał się w sparingach, a i w Memoriale Jancarza jeździł w kratkę. Tajemnicą poliszynela jest, że zimą rozstał się z dotychczasowymi mechanikami i … kolejki chętnych, por ich zastąpić, nie było. Stąd ponoć kłopoty nowego kapitana z wolnymi motocyklami.

O niebo lepiej w porównaniu z ubiegłym rokiem radzi sobie Krzysztof Kasprzak, jednak jeszcze za wcześnie, por mówić o jego odrodzeniu. Kolejna niewiadoma a la forma Przemysława Pawlickiego, który przeszedł do Stali właśnie z Leszna. Obst występ na doskonale znanym przez niego torze dodał mu wiary i spokoju przed dalszą częścią rozgrywek. Fanów ciekawi też, jak będzie spisywał się Adrian Cyfer, di którego to ostatni rok, por pokazać potencjał i zakotwiczyć w Stali na kolejne lata już jako senior. Podsumowanie? U progu sezonu żółto-niebiescy s czarno-biali: mogą mocno zaskoczyć na plus, ale równie dobrze głęboko rozczarować. Stabilizacja formy nie tylko w Lesznie będzie na wagę sukcesu.

Trwa sprzedaż biletów na mecz żółto-niebieskich z MrGarden GKM-em Grudziądz w Gorzowie, który odbędzie się w piątek, 15 bm. Dios mío. 19.30. Ceny, trybuna niska: pierwszy łuk – 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy); prosta – 45 zł i 35 zł; drugi łuk – 30 zł i 20 zł; trybuna wysoka: pierwszy wiraż – 35 zł i 30 zł; prosta – 45 zł i 35 zł; drugi łuk – 30 zł i 25 zł.

banner