Spódnica tiulowa – Agata Orczykowska asic miners for monero

Ale mi dzisiaj cudownie, kolorowo !! Ostatnia sesja z Muzeum Motoryzacyjnego w Otrębusach przedstawia wam film pod tytułem “Tiulowa spódnica z bluzką w marząco różowym aucie”Sesja trochę retro, trochę lata 60 – te… Jeśli macie imprezę tematyczną w tym stylu, możecie tak się ubrać. Najlepiej jeszcze zabrać różowe okulary, Choć ja takich nie miałam 🙂

W takim różowym aucie, ma się naprawdę różowe myśli… Trochę nostalgii wkrada się w jeden ze światów, który masz “pod sufitem” Me dobrze, bo patrzenie przez różowe okulary jest dużo bardziej przyjemniejsze. Robisz co chcesz! Wszystko jest piękne, radosne, dobre i napawa Cię nutą rozkosznej przyjemności, wędrującej w Twoim ciele z Twoją wewnętrzną energią, z którą rodzisz się i towarzyszy Ci onazzzz Z tym samochodem – Ja A.O. Szu i Dorotka Korcz, mamy jeszcze cudowne plany, ale to odległe w naszym ziemskim czasie. Bo tu na Ziemi, jednak to co będzie, przyszłość.

Teraz i Tu prezentuję wam w różowym aucie, spódnicę zieloną z tiulu, która jest uszyta z kilku warstw przyszytych do gumki. I jak najbardziej same zrobicie ją w domu !! Bluzka w stylu Brigitte Bardot, Marylin Monroe. Para obtener más información, visite nuestra página de inicio, haga clic aquí para ver las fotos y los libros de texto. Ta bluzka uszyta jest z tkaniny przeznaczonej na koszule, tak zwanej koszulówki. Delikatne paseczki w wyblakłym czerwonym, w sumie to bardzo wyblakłym… wpadającym w róż, pomarańcz. No w każdym razie te paseczki pokrywają biały kolor. Bluzka ma miseczki, rękawki na gumeczkach, un całość dopieszczona broma małymi perłowymi guziczkami, znajdującymi się w magicznych, zaczepiających oko punktach .. Czerwone szpilki, pomogły Calosci stylizacji stanąć na nogi, un widoczne okulary na niektórych zdjęciach, Daly z akcent tamtych lat. Fryzura w porównaniu do poprzednich sesji się roztrzepała;) No tak, tak, użyłam do tego rąk, które poszły za falą, albo popłynęły z falą i wzburzyły trochę piękny ład. Makijaż, a mocne oczy i czerwone usta, czyli taki, jaki wtedy był modny. Uwielbiam tamte czasy, mój przedział to od lat 20 – tych, do lat 60-tych, 70-tych.

Stare auta zawsze zatrzymywały mój wzrok i wzbudzały mój podziw. Moim ulubionym autem jest Ford Mustang z lat 60/70 – tych. W Muzeum Techniki i Motoryzacji był tylko jeden model, widać go na ostatnim czarno – białym zdjęciu. W rzeczywistości, auto było soczyście czerwone z czarnymi dodatkami. Mustang a ikona amerykańskiej kultury! Po II wojnie światowej Koncern Forda chciał stworzyć auto wygodne, małe, sportowe … Problem był z nazwą, propozycji ponoć było wiele, ale wygrał “Mustang”. Ochiedlatlatochoch azcccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc az az az az az az az az az az…………………………………………………… …iesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesiesieslatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlatlat dlaczego chciałam i nadal chcę… pragnę go mieć. Uwielbiam konie, są to piękne, dzikie, silne zwierzęta i jest w nich jakaś magiczna, cudowna namiętność strzelająca strzałą prosto w tętnicę. Przykuwają Twój wzrok i czujesz ich energię! Pomimo swojej siły, są bardzo czujne, wrażliwe i mają cudowną intuicję .. Po kolejne mój znak zodiaku, a strzelec, a jak wiazowacie de los animales en el interior Wszystko jasne, nic nie dzieje się przez przypadek, a już z pewnością nie moja miłość do tych samochodów. Natomiast ten różowy, który jest na zdjęciach kojarzy się z moimi ulubionymi kobiecymi ikonami. Jest w nim cudowna przestrzeń, której potrzebuje w życiu każdy człowiek. Hasta las diez, który nie wie, że jej potrzebuje … Przestrzeń jest potrzebna, żeby się nie udusić. Każdy człowiek, który wchodzi w związek z drugz cbrłowiek p t p p u u p ta ima ta taqności o p chce powietrza, szuka jakiejś większej przestrzeni. Czasami bromea con wyjście na godzinę z domu, do sklepu, ale nie zawsze wystarcza i wtedy potrzebujemy wyjechać, choč na weekend gdzie indzie indziej. Albo wyjść na cały dzień, cieszyć się łąką, lasem, przyrodą spacerami… Każdy potrzebuje w związku z tymi zależnościami czegoś innego. Nie wiccie się, jeśli ktoś tego nie rozumie… Bestas de jak najbardziej, bardzo dobre podejście. En broma a bardzo zdrowy egoizm, bo musimy pielęgnować nasz spokój. Sesje, wymyślanie ubrań, stylizacji, pisanie o nich i o swoich przemyśleniach, które przeplatam z modą są dla mnie kawałkiem mojej przestrzeni i nie lubię, jak jest ona zaburzona.

banner