Specyfikacja techniczna – Máquina de discos WEDOS aprendiendo el mercado de la criptomoneda

Istnieje wiele innych usług przeznaczonych do przechowywania danych, np. Microsoft Skydrive, Google Drive, Dropbox Itp. – s us to usługi oferujące "inteligencia" przestrzeń do pracy, wersjonowania, pisania notatek, udostępniania dokumentów, synchronizacji danych między większą liczbą komputerów i połączenia z sieciami społecznymi. Pliki s dostępne przez przeglądarkę WWW, następnie możliwe jest zainstalowanie na komputerze programu wykonującego synchronizację. Principales influencias de la criptomoneda zazwyczaj dostępnych jest kilka darmowych GB a dodatkowa przestrzeń jest znacznie droższa niż ta oferowana przez nas.

• korzystamy ze standardowych protokołów udostępniania plików (aktualnie SMB, rsync i FTP, kolejne w planach). Nie jesteś zobowiązany do korzystania z oferowanych przez nas aplikacji, możesz użyć dowolnego programu lub narzędzia, obsługującego któryś z ww. Protokołów. Łatwo zautomatyzujesz tworzenie kopii zapasowej przy użyciu odpowiedniego skrytpu.

• koncentrujemy się większej ilości danych. Wersje odpłatne zaczynają się na 30 GB i kończą na wielokrotności TB (można i dziesiątki TB) – chcemy bowiem, aby i wielkie firmy mogły u nas przechowywać ogromne ilości danych. A tego wspomniane wcześniej usługi nie są w stanie zaoferować. A cena w przeliczeniu na 1 GB jest wyraźnie niższa niż w przypadku konkurencyjnych ofert.

Dane są umieszczone na macierzy dyskowej fujitsu DX80, dyski nearline SAS 3 TB 7.2k w RAID 50 (+ 2 dyski hot spare). Pojemność użytkowa jednej macierzy to je 270 TB. Oczywistością jest pełna redundancja komponentów – podwójne, zastępcze zasilanie, 2 kontrolery SAS, dyski hot spare, dodatkowe dyski zastępcze i komponenty dostępne od ręki, do natychmiastowej wymiany. Szczegóły w recenzji fujitsu DX80

Wszystko jest zlokalizowane w naszym centralum danychwedos w miejscowości hluboká nad vltavou, które dysponuje Więcej w artykule centrum danych i zaplecze techniczne

Jedyne, zasadnicze ograniczenie odnosi się do liczby plików, które możesz umieścić na serwerze. Chcemy tym zapobiec wystąpieniu (przypadkowego lub umyślnego) przeciążenia systemu plików naszej macierzy dyskowej. Mejor criptomoneda intercambio australia znaczna liczba (małych) plików (np. W jednym katalogu) może znacząco spowolnić całą macierz dyskową. Takie spowolnienie będzie miało wpływ na wszystkich użytkowników. Idealnym rozwiązaniem jest nagranie jednego wielkiego pliku (np. Archiwum, które będzie zawierało kopie zapasową twoich danych) lub utworzenie u nas wirtualnego systemu plików (tym dodatkow)

Oferowaną przestrzeń dyskową charakteryzuje ściśle określona wielkość oraz maksymalna liczba plików możliwych do umieszczenia na dysku. Criptomoneda wikipedia hindi wartość tych parametrów zależy od wybranego wariantu. Hazte powierzchni oraz liczby plików zalicza się wszystko, co zostanie nagrane przez klienta, włącznie z ewentualnymi danymi i plikami, które są niezbędne do prawidłowego funkcjowowai W chwili, gdy łączna powierzchnia lub maksymalna liczba plików zostanie wyczerpana, umieszczenie kolejnych plików nie będzie możliwe.

Przechowujesz dane zgodnie z przepisami? Chcesz aby ich kopie zapasowe również były tworzone zgodnie z prawem? Jeśli przetwarzasz jakiekolwiek dane osobowe (np. Dane o klientach), konieczne jest przestrzeganie przepisów prawa, które odnoszą się do ochrony Danych Osobowych. Punktem wyjściowym jest to, że dane mogą być przetwarzane i przechowywane (a także kopiowane) tylko w krajach unii europejskiej, ewentualnie w krajach, które UE uznała zapákápáuuuu Danych Osobowych). Należy również wspomnieć, że w chwili, gdy przechowujesz dane poza republiką czeską bądź też poza republiką czeską tworzysz ich kopie zapasowe, konieczne jest przestrzeganie przepisów prawnych tego konkretnego kraju. Jeśli korzystasz z naszego hostingu i / lub zamierzasz przechowywać swoje dane u nas, wystarczające będzie przestrzeganie przepisów obowiązujących w republice czeskiej, ponieważ wszystkie dane pozostaną cały czas w republice czeskiej. Pomimo wysokich grzywnych, fakt diez jest stale ignorowany przez klientów. Wszystko opiera się na dyrektywie 95/46 / WE parlamentu europejskiego i rady WE.

banner