Smoothie-your-life abril 2012 tamaño blockchain eth

Wiemy już, że wysyłamy myśli. Co Dalej? Nasze myśli sa transformowane i najprawdopodobniej powrócą do nas szybko w formie podobnych myśli, wydarzeń w naszym życiu, ludzi, których "przypadkiem" spotykamy, stanu zdrowia, humoru czy dobrobytu. Dlatego czy w a wierzycie czy nie: JEŚLI WYSYŁAMY ZŁE MYŚLI, ZŁO DO NAS POWRACA A JEŚLI WYSYŁAMY DOBRE MYSLI, POWRACA DO NAS TYLKO DOBRO i to nie w przys Zarz Wszyscy znamy przysłowie: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Nie wszyscy jednak jesteśmy w stanie rozszerzyć nasze horyzonty na tyle, aby odczytać głębię jaka się w nim kryje.

Przejdźmy zatem od teorii do praktyki. Ktoś może powiedzieć: "Okej, znam te zasady. Starałem się nawet stosować je przy okazji wczorajszej prezentacji w pracy. Przez cały czas skupiałem sie na tym, ¿te gusta tylko nie zrobić z siebie głupka? I zgadnijcie co, zrobiłem z siebie największego głupka. Te zasady o naszych myślach, które stają się rzeczami s po prostu do niczego!" Następny scenariusz jest bardziej niewinny ale za to napisany przez moje życie;)

Otóż ​​pewnego razu, w dniu zakończenia roku szkolnego, po tym jak założyłam swój "galowy" strój, mama zwróciłą mi uwagę, żebym nie poplamiła przy śniadaniu białej bluzki, którą miałam już na sobie. Tak bardzo skupiłam się na wypełnieniu prośby mojej mamy, że nie myślałam o niczym innym jak o tym, żeby NIE poplamić bluzki. Jak się zapewne domyślacie, prośba mojej mamy nie została spełniona a moja bluzka została "Splamiona" pomidorem.

Dla Wszechświata słowo "nie" znaczy tyle, co nic, jest bezwartościowe, nie wpływa na słowa. Takim właśnie sposobem ktoś zrobił z siebie głupka w pracy a moja śnieżnobiała bluzka została zabrudzona – w jednym i drugim przypadku myśleliśmy o tym! Dlatego też, jeśli myślimy o czymś, czego NIE chcemy w naszym życiu, z pewnością a dostaniemy. Para bromear klucz. Jeżeli chcemy coś osiągnąć lub jeśli chcemy, aby coś się wydarzyło, musimy utrzymywac ten obraz w umyśle pamiętając, że musi on być pozytywny. W przeciwnym razie, jeśli myślimy o tym, czego nie chcemy – przyciągamy a jeszcze bardziej. Zwykło się mówić "wykrakać coś". Siła mysli a potęga, jeżeli myślimy o czymś, a się stanie, czy tego chcemy czy nie. Polecam książkę lub film pt. "Sekret". Obie pozycje traktują o "Przyie Przyciągania". Możemy się dowiedzieć, jak działa prawo przyciągania, inaczej: manifestacji myśli oraz jak to wygląda w praktyce. Ukazanych jest też wiele przypadków, w których pewne osoby wzbogaciły się właśnie przez użycie tego prawa – prawa przyciągania.

Podsumowując, jeśli chemy, aby w naszym życiu coś się wydarzyło, np. chcielibyśmy mieć w końcu partnera bo "razem raźniej", wizualizacja wyglądałaby nastepująco: wyobrażamy sobie siebie z partnerem, jak się razem cieszymy i jak jest nam razem dobrze, staramy si kíz cháchichá a la vez que lo necesito. Tym sposobem, jeśli jest nam to pisane, w niedalekiej przyszłości będziemy mieć z kim dzielić życie. Nie należy się jednak niecierpliwić – manifestacja może nastapić za dwie godziny lub za dwa lata! Nie przejmujmy się też detalami, zostawmy to dla Wszechświata. Pamiętajmy, że zawsze może na nas czekać coś większego i lepszego niż możemy sobie wyobrazić!

Como podemos observar fácilmente, hay muchas causas de mal olor. Sin embargo, clasificaría la dieta como la de mayor importancia. Dieta deficiente, comer alimentos tóxicos, mezclar productos que no deben comerse juntos, todas estas son las causas de moho, bacterias y parásitos presentes en nuestro cuerpo. Tal organismo es un fondo perfecto para la gama de ENFERMEDADES de video y el mal aliento es solo el SÍNTOMA de lo que ocurre dentro. En serio, ¿es posible que algo que está decayendo por dentro huele encantador afuera? Posibilidades gordas. Para agregar más, la suposición de la medicina contemporánea, donde puede obtener una píldora para todo (tiene dolor de estómago, tome una píldora, se siente deprimida, tome una píldora, es tonta, tome una píldora), es solo una ilusión. Los hechos son hechos, la curación selectiva NO EXISTE. Cuando un órgano está enfermo, todo el cuerpo está enfermo. No puede simplemente curar el hígado mientras las raíces del problema se encuentran más profundamente en los intestinos, es decir, los alimentos que consumimos. La mayoría de las enfermedades (excepto las lesiones y el condicionamiento del karma) tienen sus orígenes en las dietas insalubres y pobres en nutrientes. La única razón por la que se puede curar es la sanación holística. Comenzando con una dieta balanceada y rica en nutrientes y purificando el organismo de toxinas y otras sustancias. "tesoros" Nuestros órganos, sangre, piel y huesos (incluidos los dientes) se curarían naturalmente. Es por eso que comer azúcar contribuye a la caries dental: la descomposición se produce en el interior y luego podemos ver el resultado (caries dentales, mal aliento, etc.) en el exterior.

Jak widzimy, przyczyn jest wiele. Jednak do najważniejszych zaliczyłabym DIETĘ. Wrzucając w siebie trucizny lub łącząc nieprawidłowo pokarmy (o diecie rozdzielnej powiemy już wkrótce), w ciele zachodzą procesy gnilne. Hacer tak "Przygotowanego" organizmu łatwo dostają się wszelkie grzyby, pasożyty, a co za tym idzie CHOROBY. Nieprzyjemna woń z ust jest oznaką tego, że w wanyany organiźmie na dobre zachodzą wyżej wymienione procesy. Czy możliwe jest, aby to, gnije od środka, pachniało na zewnątrz? Nie sądzę. Warto też nadmienić, ¿Eres el primero en escribir un libro? Medycyny w wkółczesnej medycyny, w której możemy wziąć tabletkę "na wszystko" (Boli mnie noga – we tabletkę, boli mnie oko – we tabletkę, boli mnie głupota – we tabletkę!), uleczanie selektywne NIE ISTNIEJE! Kiedy jakiś organ chest chory, całe ciało jest chore. Dlatego właśnie nie wyleczymy człowieka z cukrzycą tabletkami. Większość chorób (wykluczając urazy oraz uwarunkowania karmiczne itp.) Spowodowana jest NIEPRAWIDŁOWĄ DIETĄ, a cukrzyka należałoby przede wszystkim nauczyć prawidłowo jeść. Jedyne leczenie, jakie ma sens para leczenie całościowe, HOLISTYCZNE. Zaczynając od diety i oczyszczania organizmu z toksyn, żużlu oraz innych "Skarbów", oczyszczają się kolejno poszczególne organy, krew, limfa, skóra oraz kości (w tym zęby – dlatego właśnie spożywanie)

banner