SmartWire-DT Eaton uzyskuje certyfikat DNV GL de EATON – Portal Przemyslowy.pl ltc vs usd

Eaton poszerza swoją Oferte produktów dla Przemysłu Morskiego i okrętowego o Technologie SmartWire-DT, opatrzoną certyfikatem DNV GL.Produkty SmartWire-DT, stworzone przez specjalistów w zarządzaniu Energía, uzyskały certyfikat największej Personalidades Organizaciones klasyfikacyjnej na Świecie za integrację w szafach sterowniczych o klasie ochrony IP20. Oferta objmuje również rodziny XV-300 i XV-100 z połączonych jednostek zarządzających i sterujących HMI / PLC z technologią dotykową oraz standardowe dla branży komputery osobiste z serii XP-500. Obecnie trwają procedury uzyskiwania certyfikatów dla kolejnych produktów SmartWire-DT wykorzystywanych w urządzeniach peryferyjnych o klasie ochrony IP67.

“Nasze inteligentne okablowanie i sistema łączności SmartWire-DT, opatrzone certyfikatem DNV GL, oferują zarówno przemysłowi okrętowemu, JAK i dostawcom systemów możliwość zaoszczędzenia miejsca, obciążenia, un w związku z tym również kosztów związanych z AUTOMATYKA oraz Dystrybucja energii”, mówi Sebastián Kuster, Kierownik ds. Produktów dla sektora automatyki morskiej w Eaton. „Właściciele statków również czerpią korzyści z tego rozwiązania, ponieważ systemy osiągają wysoki poziom przejrzystości danych w prosty i opłacalny sposób”.

S martWire-DT para unikalna technologia okablowania, która ułatwia połączenie i komunikację między urządzeniami sterującymi, przełącznikami, czujnikami i siłownikami. Technologia ta jest dostosowana do szerokiej gamy procesów sterowania na statkach pasażerskich i towarowych, od ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji oraz oczyszczania este / una / / / / / / / /> * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Technologia SmartWire-DT lacZY przesył energii i danych z podzespołów należących hacer sieci w pojedynczym kablu, dzięki czemu zmniejsza ilość okablowania AZ o 85% i pozwala na oszczędność kosztów w obrębie całego łańcucha o zwiększonej wartości, projektowania od zaczynając i Budowy, przez produkcję i rozruch , aż po późniejszy rozwój.

„Aktualne projekty w przemyśle okrętowym pokazują, że dzięki zastosowaniu SmartWire-DT możliwe jest zaoszczędzenie do 30% wolnej przestrzeni wewnątrz szaf sterowniczych”, wyjaśnia Kuster. „Przykładowo, w przypadku statku wycieczkowego oznaczać a będzie zmniejszenie powierzchni samych szaf sterowniczych o 100 do en su lugar de trabajo en la redacción de correo electrónico:

SmartWire-DT broma systemem otwartym, dzięki czemu można ir połączyć ze wszystkimi standardowymi systemami opartymi na Magistrali obiektowej – takimi JAK Modbus TCP-i Ethernet IP – za pośrednictwem Magistrali obiektowej, pozwala co na bezpośrednie przesyłanie istotnych danych hacer układu sterowania wyższego poziomu. Podzespoły podłączone do łaccucha SmartWire-DT uzyskują autonomiczną inteligencję, dzięki czemu mogą m.in. przesyłać użyteczne dane dotyczące obciążenia i stanu. Taka przejrzystość danych pozwala na wczesne rozpoznawanie wszelkich nadchodzących zdarzeń i sprawne wykonywanie zapobiegawczych czynności konserwacyjnych.

banner