Samael – Portal.Katowice.pl – miasta portal Katowice ltc gobierna en hindi

Vorph: – Złożyło się na to kilka kwestii. Matj brat Xy zrobił sobie roczną przerwę, aby przygotować projekt dla miasta, z którego pochodzimy (Sion – przyp. Red.). Całość związana była z muzyką klasyczną, a finał tej pracy ukazał się pod tytułem „Sedunum”. Co do naszego materiału na płytę, a byliśmy już prawie gotowi, ale wiesz jak a bromear, pojawiło się a, tamto, jeszcze coś pomiędzy. Taka sytuacja jednak była dobra, ponieważ po raz pierwszy mogliśmy wrócić do tego materiału po czasie, z dystansem, spojrzeć z innej perspektywy i być pewnym, że nie będziemy zawiedzeni, kyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeyyyyeyey Poza tym, mieliśmy również zmiany w składzie kapeli, co może nie powoduje jakichś opóźnień bezpośrednio, ale wymaga jakby odbudowania synergii wewnątrz zespołu (w 2015 r. gitarzysta „Drop” dołączył do grupy po odejściu „Mas” – przyp. rojo.).

Vorph: – Materiał na nowej płycie na pewno będzie pewnym krokiem naprzód, ale oczywiście w połączeniu z naszą muzyczną przeszłością. Zagramy dziś dwa nowe dość zróżnicowane kawałki, więc ludzie będą mogli się przekonać czy materiał odpowiada ich oczekiwaniom, czy nie. Para bromear, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo, por ejemplo. .)

Nowy krążek ma być dostępny jeszcze w tym roku. Na ten momento najbardziej realną datą jest 13 października. Tytuł już mamy, ale jeszcze go publicznie nie zdradzamy. Zrobiliśmy tak przy okazji albumu „Eternal”, kiedy pierwotnie myśleliśmy, że będzie się nazywał „The Cross”. Wypuściliśmy tę informację, a potem zmieniliśmy zdanie. Wytwórnia nie była zachwycona całą sytuacją. W tym przypadku chcemy mieć pewność, że nazwa się nie zmieni. Autorem okładki nowej płyty będzie najprawdopodobniej Patrick Pidoux, z którym już współpracowaliśmy przy okazji albumów "Encima", "Lux Mundi" yo "Alma solar". Nie mamy jeszcze pomysłu na video promujące album, ponieważ nawet jeszcze nie wybraliśmy piosenki, która powinna być nagrana. Zobaczymy co powie wydawca i pewnie wybierzemy coś zupełnie innego. Zawsze słuchamy opinii, ale ostateczna decyzja należy do nas.

Vorph: – Co do nazwy, toła miłość od pierwszego wejrzenia. Wyczytałem w jakiejś okultystycznej książce para imię i wtedy olśniło mnie, że a brzmi bardzo dobrze. Para co lubię, wielość jego znaczeń. W temacie naszej przeszłości, a byliśmy dzieciakami metalowcami odkąd pamiętam. Na nasz pierwszy koncert (a była grupa Iron Maiden) poszliśmy, gdy Xy miał 10 lat, a ja 14. Potem te nasze muzyczne zainteresowania ewoluowały w kierunku bardziej ekstremalnej muzyki. Ja byłem wielkim fanem takich zespołów jak Venom, Celtic Frost, Bathory – czyli takie mroczniejsze klimaty. I właśnie gdzieś tam zaczął się SAMAEL. Nasze muzyczne doświadczenie związane jest mocno z takim bardziej tradycyjnym metalem, w stylu Judas Priest, ale nawet z AC / DC, grającym styl bardziej hardrockowy. Para była dla nas naturalna kolej rzeczy, żeby spróbować ze swoją własną kapelą i pojawić się z czymś nowym.

Vorph: – Uważam, że na każdy moment życia istnieje jakaś właściwa muzyka. Słucham jednego, kiedy prowadzę samochód i czegoś innego, kiedy piję lampkę czerwonego wina. Z Iron Maiden tak miałem, że kupiłem kiedyś płytę patrząc na jej okładkę. Pomyślałem sobie wtedy, że musi być dobra. Faktycznie była. Czasem trafiasz, un czasem nie – a kwestia próbowania. Myślę, że dobrze jest się konfrontować z czymś, co na początku może nam się nie podobać. Piwo jest tutaj dobrym przykładem, ponieważ nie znam wielu ludzi, którym ono zasmakowało za pierwszym razem. Para bromear, ¿qué te parece? ¿Qué hago?

Vorph: – My nigdy nie staraliśmy się przynależeć do czegoś, generalnie chcieliśmy być metalami, ale z otwartym podejściem. W tej materii nie ma czegoś takiego jak mała książka zasad, która mówi co można robić, a czego nie. Co do życia, w w Szwajcarii jest ono bardzo drogie, więc utrzymanie się z muzyki jest w niej prawdopodobnie trudniejsze niż np. w Grecji czy Portugalii, gdzie życie jest jednak tańsze i jesteś w stanie przeżyć z mniejszym dochodem.

Vorph: – W 2002 roru nastąpiła zmiana składu zespołu. W tamtym momencie odszedł nasz gitarzysta. Wtedy, przez moment, zastanawialiśmy się co będzie dalej. Wiedzieliśmy, że chcemy w dalszym ciągu robić muzykę, ale w jakim kształcie, to nie było takie oczywiste. Jednak kiedy Marco do nas dołączył, wszystko znów ruszyło ("Makro" zastąpił „Kaosa” – przyp. rojo.).

Xy: – Dla mnie ciekawe bromea para, że ​​kiedy jesteś w kapeli, ludzie którzy podążają za twoją muzyką, mają swoje oczekiwania wobec tego co robisz. Jestem przekonany, że tak długo jak jesteś ze sobą szczery i robisz coś co czujesz, wszystko jest ok. Wydaje mi się też, że jesteśmy w stanie dalej eksperymentować i tworzyć coś nowego. Ludzie też chyba tego od nas oczekują, czegoś właśnie trochę innego.

Vorph: Chciałbym, ¿por diez álbumes się w końcu ukazał. Czekamy też bardzo na powrót w trasę koncertową. Ostatni rok a były raczej festiwale niż trasa z prawdziwego zdarzenia. Miejsce w którym chcielibyśmy zagrać koncert, bo nie mieliśmy dotąd okazji, a Japonia. Generalnie chcielibyśmy odwiedzić Azję. Prawdopodobnie pojedziemy tam w tym albo w następnym roku. Nigdy też nie udało nam się odbyć dużej trasy na terenie południowej Ameryki. Byliśmy w Brazylii czy w Bogocie, ale nigdy nie odbyła się pełna trasa.

banner