Roman Rogowiecki mejor intercambio de bitcoins canada reddit

Wczoraj nocowałem w radiu PR1 z Tow Ludzi Normalnych. Było, jak zwykle, fajnie. Sporo się dzieje tu i tam. Gratulacje dla mieszkańców mojego Elbląga za wyrzucenie prezydenta, który ich nie szanował !!! Mam nadzieję, że diez społeczny ruch rozleje się na całą Polskę, tam gdzie jest arogancja i złe zarzadzanie. Czekam na referendum w Wawie, a miasto też zasługuje na lepszego gospodarza. Gratulacje dla p. Ministra Gowina za początek deregulacji. ¡Rumia! Ministro zrobił coś dla ludzi, szczególnie młodych i przedsiębiorczych. Oby tak dalej z deregulacją i zmianami w wymiarze (nie) sprawiedliwości. W Europie posłowie i radni boją się draznić swoich wyborców. Cañas na a samo w polsce. Para bromear demokracja! Tragedia w Bostonie, relatywnie mała w porównaniu do tego co dzieje się codziennie w Syrii, Iraku czy Afganistanie nabrała medialnego rozmachu. Ciekawe kto i co naprawdę tam zrobił. Media lubią manipulować ludżmi ale do czasu. Takie sztuczki zle się kończą, przyjdzie za to zapłacić. Byłem niedawno kilka godzin w maleńkim Smętowie gdzie poznałem min tamtejszego … proboszcza. Papież Franciszek może być z niego dumny. Młody, otwarty, normalny. Jadłem wspaniały sernik, mniam, mniam! Smutne, że zmarł znany artysta Storm Thorgersen, twórca wielu znakomitych okładek min Dark Side Pink Floyd, płyt Muse czy Biffy Clyro. Był w Polsce z Davidem Gilmourem, mi faceta i z wielką wyobraznią. W maju i czerwcu czeka nas lawina koncertów. Już w sobotę w Wawie fiński band 69 Eyes, ahora goth metal.

Wczoraj 70 lat skończył Vangelis, jeden z najciekawszych kompozytorów XX wieku. Uniwersalność i rozrzut jego muzyki są imponujące. Od współczesnej klasyki po pop en Jonem Andersonem. Miałem okazję poznać Vangelisa w Atenach (foto de patrz), chyba w 2000 r, gdzie ma apartament w jednym z hoteli. Zagrał wtedy na fortepiania, ku uciesze 20 osób, kilka klasyków muzyki pop. Był wesoły i miły. Miałem też zaszczyt zrobić z nim, kilka lat wcześniej, wywiad w jego londyńskim studiu, a wiadomo, że Vangelis praktycznie nie rozmawia z dziennikarzami. Okazało się, że Vangelis jest zaprzyjazniony z naszym geniuszem filmu Romanem Polańskim i czasami chodzą w Paryżu razem do kina! Oby obaj tworzyli jak najdłużej. Ileż u nas będzie w tym roku koncertów, przyjemnie móc tak wybierać. Rynek koncertowy kwitnie bo nie ma w nim żadnego udziału polityków !!! Widziałem koncert tria OCN, dawniej Ocean. Solidne, Rockowe Granie, Nawet Bardzo Solidne. OCN osiągnął europejski poziom, szacunek! Po latach sięgnałem po Bajki Oscara Wilde – znakomite. Ostatnie spotkanie Tow Ludzi Normalnych w radiowej Jedynce też bardzo udane. Następne w nocy 23go. Słucham nowego CD Madeleine Peyroux, co za głos i frazowanie!

Oto dwa oblicza demokracji. George Osbourne, strażnik angielskich finasów zaparkował samochód w miejscu dla inwalidy co wywołało burzę w mediach i odnotowała para stacja BBC. Prezydent Komorowski obejrzał película Układ zamkniety i po premierze powiedział, że ‘powinni go obejrzeć … ludzie władzy’. Ani słowem nie wspomniał o karygodnym stanie polskiego wymiaru sprawiedliwości, jako katolik nie przeprosił prawdziwych bohaterów za to coich mankało (film jest oparty na faktach), nie zabotáz de Japón. ¿Czy a warto komentować, a bromear prezydent wszystkich Polaków? Może film p Bugajskiego wzbudzi większą, potrzebną dyskusję o tym kto i jak łamie prawo w Polsce. Może pokazy w innych krajach, una película ma być dystrybuowany w Europie, pokaże na jakim etapie demokracji jest nasz kraj. Może filmowi brak finezji ale porusza bardzo ważny temat i znamienne, że jedno zdanie po angielsku, krytykujące państwo, nie zostało przetłumaczone na polski. Diez películas para oskarżenia dla wszystkich partii i polityków. Ważniejsze di nich mniejszości, wnioski o odwołanie ministra gdy nie ma sie większosci itp! Warto zobaczyć film i przetrzeć oczy. Ciekawe, że PISF, organizacja finansująca polskie filmy odmówiła wsparcia choć scenariusz miał pozytywne opinie. Película p Bugajskiego z p Gajosem w roli głównej nie dostaje dotacji ??? Gdzie są dziennikarze i media? PISF działa także dzięki moim podatkom, para mega escándalo! Widziałem w akcji Dr Misio aktora Arka Jakubika. Brzmi lepiej niż na płycie, proste rockowe rytmy i momentami rezolutne teksty. Arek śpiewał z równą pasją jak w Weselu, dał z siebie więcej niż większość naszych znanych wokalistów. Szacunek! Para było w klubie Zbynka Hołdysa, ale wielki guru ‘nauczał" wtedy w Polsat Noticias. Przyszło paru znajomych, miły wieczór. Słucham CD Nomad kapeli Bombino z egzotycznego Nigru !!! Inna struktura melodyczna ale gitarka całkiem ostra, Jimmy H byłby dumny.

W tym rozgardiaszu ekonomicznym i totalnym braku odpowiedzialności rządów (oprócz Skandynawii) za losy ludzi coraz bardziej fascynująca jest idea bitcoin. Warto się z nią zapoznać, może to jedyny ratunek por ludzie uwolnili się z uścisku banksterów, którzy nadal są bezkarni. Przypadek Cypru pokazuje jak bezwzględne są elity polityczne. Teraz idąc do banku nalezałoby poprosić o jego historyie, nazwy głównych akcjonariuszy i klientów. Niezła paranoja! Dlatego ten bicoin jest całkiem niegłupi. Zobaczymy czy a ruszy.

Wczorajsza audycja w nocnej, radiowej Jedynce poszła znakomicie, słuchacze nigdy nie zawodzą! Dzięki. Jutro o 6.16 (wiem, to wcześnie) w TVP1 Kawa pokaże fragment rozmowy z duetem Hurts. Słucham ich mistrzów, ahora CD Depeche Mode. De lento a super blues, całość wolna i bardzo seksualna. Martin Gore a łebski i wesoły facet ale muzycznie goni demony jak zwykle.

banner