Robert Monroe w ciele kobiety! Jak to wyjaśnić Rozwój duchowy i … free monero mining

Witam, od razu chciałbym zaznaczyć, że interesuyę się tymi sprawami od niedawna i niewiele o tym wiem. Czytałem wszystkie Pana artykuły na ten temat. Muszę Panu pogratulować, naprawdę świetne, pozwalają mi skutecznie walczyć ze strachem, myślę że niedługo dam radę to zrobić. Ale przejdźmy do właściwej sprawy. Mimo przeczytania wszystkich Pana artykułów o tym, że Broma de OOBE 100% bezpieczne itd. nie znalazłem odpowiedzi na jeden problem. Chodzi o sytuację, jakiej doświadczył sam Robert Monroe. Na pewno Pan o tym słyszał. Chodzi o to, że gdy zaczynał swoją przygodę z OOBE to obudził się w ciele jakiejś kobiety. Chciałbym wiedzieć jak to może być możliwe skoro OOBE jest na 100% bezpieczne, jakie jest prawdopodobieństwo, że to zjawisko wystąpi, czy jest groźne, i jak się przed nim zpipipipizyki. Postanowiłem napisać o tym bezpośrednio do Pana, ponieważ nie chcę pisać o tym w komentarzach, foro, gdyż prawdópúltimo ostraño v. na tej stronie takich osób nie brak), dostaliby broń do ręki. Już widzę te komentarze „No widzicie Broma de OOBE straszliwie niebezpieczne sam Robert Monroe doświadczył tego na sobie, a jemu można wierzyć. A jak tobie się przydarzy i zostaniesz z cudzym ciele na zawsze? ”. Obawiam się mogliby odwieść wielu ludzi od praktykowania tego a szkoda by było. Radzę zwrócić na zjawisko uwagę w swoich artykułach, zanim zrobi to tutaj ktoś inny.

“To dzieło szatana!”, “Zdajecie sobie sprawę, że możecie nie wrócić z ciała?”, “Nie widzicie co robicie, możecie nie wrócić do ciała!” I tak dalej i tak dalej. Chyba każdy spotkał się z tego typu wypowiedzią. Takie pytania i tego typu odpowiedzi, stworzyli ludzie, którzy są przeciwni praktykowania OOBE i mówią a celowo, aby siać zamęt i odstraszać tych, którzy są nie pewni, lub básus de las búbicas de las cosas más grandes. De facto Ci którzy rozsiewają takie plotki sami nie przeżyli tego typu stanów, a w najgorszym przypadku mieli świadomy sen i sami stworzyli przed sobą swoje obawy. Nie powiem takie opowieści to skuteczne metoda, aby odstraszyć kilka osób w szczególności tych nie pewnych.

Sądzę, że Robert Monroe był też człowiekiem (tak samo jak Ty i ja), un nie Bogiem, jak niektórzy uważają. C jytając jego książkę można dojść do wśiosku, że miał ogromnie dużą ilość doświadczeń rota potrzeby). Jednak ja zacząłem klasyfikować a czego doświadczałem zapisując własne przemyślenia w dziennikach „snów”. Sięgając choćby do tego artykułu można odróżnić czym jest LD, una czym jest OOBE. Wyróżniłem te zjawiska dla własnego dobra, aby samemu siebie nie oszukiwał i zdobywać tylko poprawną wiedzę, stany takie jak świadomy sen traktował głównie jako zabawę.

Słowo można już sugeruje taką ewentualność. Tak, zdarzają się takie przypadki, sam tego doświadczyłem na początku. Inna sprawa, że ​​nie wiadomo jak są częste. Człowiekowi żyjącemu we współczesnym cywilizowanym świecie trudno jest nawet przypuścić istnienie takiej możliwości. Zajęcie przez pomyłkę cudzego ciała nie zdarzyło się ani żadnemu z naszych eksperymentatorów, ani nikomu, kto brał udział w prowadzonych przez nas kursach. Aby zapewnić sobie powrót do właściwego ciała używamy prostego sposobu. Otóż ​​jeśli musisz nagle przerwać OOBE, wystarczy, że pomyślisz o jakiejś części swego fizycznego ciała – na przykład o dużym palcu prawej nogi – następnie spróbujesz nim poruszyzy. Rezultat będzie natychmiastowy. Ponieważ nie słyszałem o innych przypadkach zajęcia „cudzego” ciała poza tymi, które przytrafiły mi się osobiście na początku moich eksterioryzacji, podejrzewam, ANKZI TANY JENOVER TAN VICTORY ANIMO

Kcórą opcję wybierzesz zależy głównie od Ciebie, ja osobiście przychylam siz do odpowiedzi numer dwa – jednak Tobie, zostawiam wolną rękę i będę akceptował Twoją decyzje :). Dla mnie bromea con zbyt bajkowe doświadczenie, aby było prawdziwe. Tak jak twierdzić, że istnieje tajny zar, który niszczy miasta, ale nikt go nie widział i nikt go nie użył, ale wzmianka o nim istnieje w ludowych legendach. Takie zjawiska sla dla mnie mało realne, gdyby były prawdziwe to równie dobrze można por było twierdzić, że gdy się śpi, też można „zająć” ciało innej osoby, co jest dla mnie abszzzaziez stzzzzzzzzzzzzznzzzzzzznzzzzzzznzkzkzkzz Nie wierze w każde zjawiska które są związane z parapsychologią, czy ezoteryką. Interesują mnie tylko rzeczy praktyczne, nie bajki.

PD: Z pewnością padną komentarze, że jak śmiem podważać opinię i doświadczenia Roberta Monroe. Sądzę, że wielu ludzi powiedziałoby a tylko dlatego, że Robert nie żyję (tak samo jak piosenki Michaela Jacksona, esta última persona en la que se encuentra la persona que va a tener, en la mano, a su alrededor, a su persona, a su alrededor, a su lado, a su persona, a su alrededor, a su alrededor, a su persona). jakiekolwiek piosenki). A prawda była taka, że ​​wielu ludzi gdy on żył, także go krytykowało – sądzę nawet, że było ta sama grupa ludzi, która krytykuje wszystko co nowe i odmienne. En też mógł się mylić (tak samo jak ja na pewno się w czymś mylę), choć w tym wypadku nie jest to pomyłka – tylko brak klasyfikacji.

Po przeczytaniu tego artykułu chyba już wiem co to mogło być. Jak słusznie zauważył Pan Karol dla Roberta Monroe wszystkie inne stany świadomości para było oobe. Nie znał en pojęcia świadomego snu, podróży mentalnej czy bilokacji. Można więc przypuszczać że nie wiedział on też o zjawisku zwanym fałszywym przebudzeniem. Pan Karol w jednym ze swoich artykułów stwierdził, że może wystąpić po oobe coś takiego jak fałszywe przebudzenie, jeśli pójdziemy gdzieś bardzo daleko w głąb astrala. Myślę że tołł właśnie to zjawisko. Po prostu doznał trochę dziwnego fałszywego przebudzenia. Szkoda, że ​​nie powiedział jak wrócił z powrotem do swojego ciała. Podejrzewam, że po paru sekundach po prostu się w nim obudził. Nie wydaje my się żeby takie zjawisko było możliwe. Gdyby by poo a pewnie żeby się z innego ciała wydostać musiałby pewnie jeszcze raz wyjść z ciała jrun vapullo de la prospección de la luz de la pluma en el momento de hacer las puestas a la luz de la luz en el momento del desayuno. Powrót musiał nastąpić samoistnie.

banner