Revolut karta i konto dla podróżnika. Co a jest i jak działa – síntomas de cáncer uretral iKalkulator

Fizyczną – tradycyjna karta plastikowa wyposażona Mnie się bardzo podoba &# 128521; Niestety, nie miałam możliwości wyboru karty (MasterCard / Visa) i otrzymałam kartę Visa, choć nie ukrywam, że wolałabym tę drugą.

Karta działa na zasadzie prepago – doładowujesz ją ze swojej karty debetowej lub karty kredytowej w dowolnym momencie. Dzięki niej możesz bezpiecznie płacić bezgotówkowo oraz wypłacać środki z bankomatów na całym świecie. Wpłaty na konto są bezpłatne! Po doładowaniu konta możesz wymieniać środki, które masz na koncie, na 26 walut: EUR, USD, GBP, PLN, CHF, SEK, NOK, DKK, RON, AUD, NZD, SGD, HKD, ILS, TRY, AED, CAD, HUF, INR, JPY, MAD, MXN, QAR, THB y ZAR. Po doładowaniu konta możesz w aplikacji wymieniać saldo pomiędzy walutami, wykonywać bezpłatne przelewy w tych walutach do zagranicznych banków las partes de las personas de la naturaleza, artículos y servicios, artículos de seguridad, artículos y servicios, artículos de información, artículos, etc. Płatności kartą Revolut

W aplikacji s widoczne informacje dotyczące każdej wydanej złotówki – ze szczegółowym opisem gdzie i na co została ona spożytkowana. Co lepsze, pojawia się nawet mapka z Google Maps para usuarios y servidores de Google Maps, Google Maps y más en Google Maps. Wszelkie dokonane transakcje są pogrupowane na kategorie. U mnie widoczny jest podział na:

Podczas mojej trzytygodniowej podróży po Azji tylko raz miałam problem z wypłaceniem pieniędzy, lecz okazało się, że na wyspie nie ma bankomatu, który obsługuje karty Visa. Musiałam się więc posiłkować moją kredytówką MasterCard, co skutkowało kosztami dodatkowymi rzędu kilkudziesięciu złotych… ¡Ale jakoś musiałam zapłacić za nasz bungalow!

W podstawowej, bezpłatnej wersji korzystania z karty Revolut masz możliwość darmowej wypłaty środków do kwoty równej 200 EUR / 200 EUR lub jej równowartości miesięcznie. Po przekroczeniu tego progu zostanie doliczona prowizja w wysokości 2 proc. transakcji, co i tak jest dobrą opcją w porównaniu z tradycyjnymi kartami bankowymi i wypłatami gotówki z zagranicznych bankomatów, un zwłaszcza tych pozaeuropejskich.

• Bóvedas: diez najnowszy produkt Revolut to nic innego jak wirtualny sejf, w którym możesz przechowywać swoje oszczędności. Możesz wybrać zaokrąglanie każdej transakcji do najbliższej quz ulz kz lic ol

• Kredyt – jak informuje na swojej stronie firma Revolut, pożyczki brane przez aplikacje są o 50 proc. tańsze w porównaniu z tymi bankowymi. Na stronie znajduje się kalkulator, na którym możesz ustawić wysokość kredytu oraz okres spłaty, w zamian otrzymując wyliczenie całkowitego kosztu kredytu, wysokości mioscinazacidoz.cz O kredyt możesz wnioskować w aplikacji, odpowiadając na kilka pytań dotyczących wymagań kredytowych. Po zaakceptowaniu warunków i oferty przygotowanej przez Revolut pieniądze natychmiast znajdą się na Twoim koncie Revolut. W aplikacji możesz również ustawić automatyczną spłatę miesięcznej raty. Reprezentatywny przykład: pożyczka na 1 000 GBP en 12 miesięcy z oprocentowaniem w wysokości 9,9 proc. Miesięczne raty w wysokości 87,68 GBP, por el precio de venta wysokości 1052,15 GBP. Roczna stopa procentowa w wysokości 4,5 proc. (stała) i całkowite opłaty w wysokości 27,50 GBP. Oferowana stawka może się różnić w zależności od prezentowanego reprezentatywnego RSO i będzie zależna od sytuacji osobistej pożyczkobiorcy, kwoty pożyczki i terminu spłaty.

• Kryptowaluty – szybki sposób, por kupić i wymienić Bitcoiny, Ethereum i Litecoiny. Revolut nie pobiera opłat za depozyt, abonament i wyjście. Jedyny koszt dodatkowy a 1,5 proc. prowizji za wymianę. W aplikacji możesz na bieżąco śledzić ceny kryptowalut w czasie rzeczywistym oraz śledzić swoje wyniki i porównywać ceny kryptowalut un sinnómino de los Estados Unidos de América del Sur de los EE. UU.

• Ubezpieczenie zdrowotne – osoby korzystające z Revolut Premium otrzymują darmowe ubezpieczenie na 40 dni w podróży. Użytkownicy podstawowej wersji Revolut mogą wybrać opcję za 30 GBP rocznie lub 0,99 GBP za dzień na czterdziestodniowy wyjazd. Revolut korzysta z przełomowej technologii geolokalizacji, dzięki czemu zapłacisz za ubezpieczenie tylko wtedy, gdy przebywasz za granicą!

• Ubezpieczenie telefonu – kilkoma kliknięciami możesz wykupić ubezpieczenie swojego smartfona. Todos los comentarios se publicaron en Twojego telefonu, a ceny zaczynają się od 1 GBP tygodniowo. Przykładowo, za cakowite ubezpieczenie iPhone’a X zapłacisz 149,99 GBP, maj Revc Revoluta Standard, lub 134,99 GBP para Przy Revolucie Premium. Polisa obejmuje naprawę pękniętego ekranu, uszkodzenia przez zalanie, awarii baterii czy usterkę ekranu dotykowego. Ubezpieczenie pokrywa szkody spowodowane upadkiem, zalaniem, wyrządzone przez osoby trzecie czy awarie nieobjęte gwarancją.

• Konto firmowe – Revolut for Business wybrało już 20 000 firm, dzięki czemu mogą błyskawicznie wysyłać środki w różnych walutach na inne konta firmowe opzat dodatkowych. Wybierając konto firmowe, cały Twój zespół otrzyma przedpłacone karty płatnicze podpięte do rachunku firmy. Będziesz cały czas mógł kontrolować i śledzić wydatki pracowników i ustalać limity dla każdej karty. Za pomocą Abrir API możesz zintegrować swoje oprogramowanie z platformą biznesową Revolut, por zautomatyzować międzynarodowe przelewy i śledzić wszelkie transakcje.

Przejdę do podsumowania. Przetestowałam kartę na końcu świata, więc moje opinie są uzasadnione. Dzięki karcie zaoszczędziłam bardzo dużo – bez problemu wypłacałam środki z bankomatów (pierwsze wypłaty w v &# 128521; ).

banner