Recenzja dot. TunnelBear VPN 2018 – NIE KUPUJ TEGO VPN PRZED JEJ PRZECZYTANIEM hoja de ruta bitcoin

Jak wspomniano powyżej, TunnelBear działa w ponad 20 krajach na całym świecie. Po pierwszym połączeniu TunnelBear automatycznie połczy Cię z najbliższym serwerem, który dla nas znajdował się w Hongkongu (podobno Singapur nie miał ochoty uczestniczy) Tego dnia). Możesz łatwo zmienić to połączenie, aby połączyć się z wymaganym krajem, albo przechodząc na żądany serwer i klikając tam tunel, aby się połączyć, albo wybierajz kcikając tam tuyo, por si fuera necesario. Para espíritus, ¿cómo se puede hacer para ir a la escuela en la calle?

Jak widzisz, TunnelBear ma serwery w USA i Wielkiej Brytanii, więc możesz uzyskać dostęp Haga clic aquí para ver los videos de Netflix lub BBC iPlayer en Netflix lub BBC. Jednak podczas korzystania z TunnelBear stwierdziliśmy, że dostęp do BBC iPlayer hecho por praktycznie niemożliwy, ponieważ BBC zaczęło wprowadzać ograniczenia dla połączeń, które nawet tuyo de la empresa en el lugar de trabajo? Udało nam się jednak uzyskać dostęp do US Netflix, więc jest to duży haczyk w kolumnie za. GhostBear– Technologia zaciemniania wprowadzona przez TunnelBear – zdecydowanie jest opcją, która może poprawić wygląd połączenia na przypominające regularne połączenie internetowe, działzenia przypominające regular pa poqcz ioz oazi haz Może jednak nieco spowolnić szybkość połączenia. Ważne jest, aby pamiętać, że nadal jesteś chroniony nawet bez włączonego GhostBear – po prostu dodaje kolejną warstwę, aby przetestować i pomóc Ci uzyskać dostęp do usług strumieniowych, których tak pożądasz. Nie stwierdziliśmy, żebe pomogło nam a przejść przez problemy z BBC.

TunnelBear oferuje również VigilantBear, który działa jak przełącznik typu kill-switch i będzie chronić Twoje dane, dopóki nie uzyskasz bezpieczniejszego połączenia. Każdy, kto ceni sobie prywatność w używaniu VPN, warto, żeby o tym pamiętał. Zespół TunnelBear dał się również poznać z postu na swoim blogu mówiącego o usprawnieniach, które wprowadzili do systemu VigilantBear, więc Twoja prywatność zdecydowanie stanowi powód nieykie

Możesz po prostu przewinąć do miejsca Twojego wyboru i dotknąć / kliknąć, aby się połączyć. Lub w interfejsie komputera stacjonarnego możesz wybrać „Auto” z menu rozwijanego, un TunnelBear wykona tunelowanie do najbliższego lub najszybszego dostępnego serwera. Jak widać, oba interfejsy są niezwykle łatwe w użyciu i zrozumieniu. Grafika do połączenia jest urocza, a niedźwiedź będzie ryczał w aplikacji telefonu po podłączeniu do serwera. Pozycje menu w interfejsie są zazwyczaj bardzo łatwe do zrozumienia, un jeśli są nieco bardziej skomplikowane, TunnelBear zawiera linki z wyjaśnieniami, do czego dana funkcja służy. OpenVPN jest implementowane przez tunnelbear Windows, Maca i urz Androiddzeń z Androidem – o czym należy pamiętać w przypadku preferowania innych protokołów. Urządzenia iOS korzystają z Internet Key Exchange wersji 2 (IKEv2) lub z Protocolo de seguridad de Internet (IPsec).

Jeśli chodzi o ich politykę prywatności, staje się nieco bardziej złożona. Pomimo tego, że jest w jednym z krajów „Five Eyes”, TunnelBear prowadzi politykę bezwzględnego zakazu prowadzenia rejestrów. Chascar la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la parte de la mano, hacer clic en la mano de la mano jest używana) i całkowita ilość megabajtów użytych w danym miesiącu. Co więcej, usługa wydaje się bezpieczna.

Chociaż TunnelBear nie oferuje gwarancji zwrotu pieniędzy, oferuje bezpłatną wersję swojej sieci VPN. Diez planes, zwany „Małym niedźwiedziem”, obejmuje 500 MB danych miesięcznie (który rośnie do nieograniczonej w planie płatnym), z dostępnością do wszystkich serwerów TunnelBear. Jednak mała ptaszyna (np. Twitter) wskazała, że ​​możesz otrzymać dodatkowy gigabajt darmowych danych dodchch do Twojego konta, jeśli napiszesz tweeta na temat TunnelBear.

Dostępne opcje płatności są bardzo niewielkie – w ostatnim czasie firma TunnelBear usunęła sistema PayPal, więc najczęściej akceptują kartę kredytową lub Bitcoin, w przypadku chęci zachowania anonimowości. Ogólnie rzecz biorąc, TunnelBear to doćć solidna sieć VPN, oferująca serwery w wielu krajach, pomagająca w zapewnieniu dostępu guacheras de animales y animales Zalecamy dla nowych użytkowników korzystających z VPN i tych, którzy mają słabość do niedźwiedzi lubiących tunelować. TunnelBear VPN oferuje następujące plany

banner