Ransomware Bad Rabbit nadal atakuje. Jest firma która ma już rozwiązanie. comprar bitcoin con tarjeta de débito al instante canada

Bad Rabbit to nowy ransomware, kt ó ry sieje spustoszenie wśr ó d rosyjskich firm i instytucji. Oprogramowanie rozprzestrzenia się błyskawicznie r ó wnież na Ukrainie, Turcji czy USA, a także przenosi się na Europejskie kraje. Bromear bardzo podobny hacer Petya i WannaCry. Okazuje się, że Bitdefender posiada już Rozwiązanie tego problemu, dlatego właściciele tej aplikacji nie powinni się obawiać atak ó w. Bitdefender informuje, że jego użytkownicy są bezpieczni.

Bitdefender GravityZone jest odpowiednio zabezpieczony, dlatego ataki nowego ransomware nie będą skuteczne. Oprogramowanie wykrywa i przechwytuje ataki wszystkich odmian Malo Conejo, Kt ó re są znane do tej pory. Bitdefender Machine Learning dp êpny jest we wszystkich edycjach Bitdefender GravityZone. Oprogramowanie jest stworzone do wykrywania atak ó w, kt ó re nie są jeszcze znane. Zapobiega to problemom związanym z infekcjami komputer ó w. Bad Rabbit zaatakował 24 października bieżącego roku.

Co wiemy o tym złośliwym oprogramowaniu? Przede wszystkim to, że broma bardzo podobny ¿Petya i NotPetya oraz WannaCry. Broma para więc ransomware, kt ó re szyfruje pliki. Wirus zdążył już wyrządzić sporo szk ó d w rosyjskiej agencji prasowej oraz w kijowskim metrze. Sparaliżował także pracę lotniska w Odessie. Jak widać problema justa poważny. Tak jak w przypadku Petya, Bad Rabbit wymaga od użytkownika dokonania zapłaty, tym razem w postaci 0,05 bitcoina. W przeliczeniu na złot ó wki wynosi to około tysiąc złotych! Dzięki wpłacie okupu możemy otrzymać dane, kt ó re zaszyfrował wirus. Na przekazanie mamy 42 godziny. Jeśli tego nie zrobimy kwota wzrasta. Działanie ransomware zauważono już w Rosji, Turcji czy Ukrainie. Para más información, consulte la información sobre la computadora y la computadora y la computadora. Haga clic aquí para ver la información y la página web. Poznaj wroga Ransomware zdążyło już zaatakować jednostki publiczne w Rosji czy na Ukrainie. Wamania nie uniknię to tak że w Turcji, USA czy Niemczech. Czym jest ten nowy tw ó r? Bad Rabbit przypomina mocno innego robaka – Petya, kt ó ry wyrządził ogromne szkody w wielu przedsiębiorstwach. Winowajcą może być strona internetowa do kt ó rej się w łamano i dodano złośliwy kod JavaScript. Información de contacto de Flash Player. Po kliknięciu w złośliwy link uruchamiamy kod Bad Rabbit. Wykorzystuje do tego trzy pliki: rhaegal.job, drogon.job oraz viserion_23.job. Co gorsza, przenosi się na inne komputery pracujące w tej samej sieci. Po uruchomieniu się wirusa zaczyna en szyfrowanie zasob ó w sieci, a także danych na naszym komputerze. Korzysta z AES-128-CBC. Blokuje archiwa 7z, pliki docx, un archivo de Java. Mało tego, Bad Rabbit wykorzystuje do tego program DiscCryptor. Para bardzo ciekawe rozwiązanie, ponieważ sterowniki są podpisane w ramach oprogramowania Microsoftu. Ransoware przy okazji kasuje wszystkie logi systemowe oraz kronikę systemu plik ó w. Robi para aby rozpoznanie ataku, a także przywr ó cenie plik ó w nie było takie łatwe.

banner