QUESTRA WORLD POLOGNE POLSKA hardware bitcoin billetera india

Jeśli On Let You Can Be zainteresowani inwestowaniem w 1 opakowanie 90 € Ale qu’une wyjaśnia Powód podczas W zapobiega. Także, proszę fue Uwaga Z powodu papieru i sklepu. Dla niektórych w czasie, czytanie papier, będzie co to z tego powodu, dokładnie to, czego ty nie zainwestował swoje 90 €. Yo a właśnie w tym momencie, co będzie tutaj, jeśli Twoje imię osobowych Valait w karaniu.

Antonino Vieira Robalo jest prezesem funduszu inwestycyjnego paractions Atlantic Global Asset Management C.A., un consultor de dinero con Banku Światowym i kilku międzynarodowych projektach Luksemburga, Francji, Japonii i Stanach Zjedz. Trzyma dwa dyplomy studiów wyższych i ma doświadczenie ponad 30 lat w firmach państwowych i prywatnych, w którym zajmował stanowiska kierownicze.

Andriej Andriejewicz Abakoumov jest Dyrektor Naczelny i Dyrektor funduszu inwestycyjnego Atlantic Global Gestión de activos CALIFORNIA. matematyka szkolnictwa wyższego. Profesionista, especialista en administración de fondos, libros de texto, libros de texto, libros de texto, libros de texto, libros de texto, libros de texto, libros de texto, etc. Ma bogate doświadczenie ponad 20 lat w sektorze finansowym i bankowym na stanowiskach kierowniczych. Dziś żyje już od ponad 16 lat w Republice Zielonego Przylądka.

Oprócz kontroli usług finansowych, firma posiada własną kontrolę audytu. Audytor przeprowadza kompleksowy przegląd i monitorowanie wszystkich ruchów wszystkich rachunków firmy, a także monitoruje działalność gospodarczą i organizację raportu księgowbeego. Biegły rewident wydał specjalny list przesłany do organów finansowych i wspomina, że ​​spełnia on kontrolę działalności finansowej i gospodarczej funduszu A.G.A.M. Przed organami finansowymi.

1. Refinansowanie spółek straciły swój kapitał z różnych powodów. Analitycy kapitałowe fundusze inwestycyjne A.G.A.M. patrząc na rynku korporacyjnym działa dobrze, ale nie mają kwot koniecznych do ich przyszłej pracy i wzrostu. Przeprowadzamy analizę sytuacji gospodarczej i poszukiwania nowych źródeł finansowania. Refinansowanie to podstawowy rodzaj dochodów dla banków i funduszy inwestycyjnych na całym świecie.

2. Faktoring finansowe. Poprzez posiadanie umowy handlowej o rzeczywistej towaru fizycznego i wziąwszy w dokumentach transportowych zastawu funduszy A.G.A.M. gwarancje, które uczestniczą w trzeciej osobie, realizacji płatności. W tym przypadku, fundusz jest pośrednikiem finansowym zwolnieniu prawidłowego zysku i ryzyka, do tego stopnia, żs bez dokumentów przyjętych w zastaw przez fundusz, towar nie może opuścić. Pieniądze z funduszu będzie nigdzie, ale pozostaje na kontach funduszu, i zarabiać odpowiednio na rzecz tej gwarancji.

3.Organizacja i realizacja IPO. Udziały w funduszach inwestycyjnych przez Atlantic Global Gestión de activos gwarantuje zakup akcji spółek, zanim zostaną one wprowadzone na giełdzie papierów wartościowych, a także inwestuje w zakup obiecujących firm z przyszłą tworzenia i wydawania wiqqkkkaskas / saspuchas / buchas / sidrahumanas Firma zarabia na réżnicy między ceną akcji przed IPO a ceną ustaloną na rozpoczęcie obrotu.

W połowie 2016 roku, fundusz Activo global atlántico Gestión de empresas de gestión de vuelos con líneas aéreas de TACV Cabo Verde Airlines. TACV Cabo Verde Airlines es un jedynym przewoźnikiem, z pełna klasa 1 licencia de Wyspach Zielonego Przylądka. Firma posiada wyłączne prawo na wszystkich rejsach krajowych w regionie i na świecie. Bilety lotnicze są sprzedawane w 100%, a zwykle z tygodniowym wyprzedzeniem. Ponadto firma świadczy usługi powietrza handlowych linii lotniczych i cargo.

Inwestorzy posiadający rachunki w tych paractions Funduszu Inwestycyjnego w wysokości ponad milion, un chcąc inwestować dużych sum co najmniej 5-7 milionów lub więcej, można spotkać indywidualnie paucascoasas de la planta de la arca. Klienci przychodzą do spotkania z własnych analityków i księgowych w siedzibie spółki trzymać roadshow oraz badania literatury.

Udziały w funduszach inwestycyjnych przez Atlantic Global Gestión de activos jest nie tylko pracuje z największymi klientami z miliona, ale świadczy usługi dla wszystkich rodzajów klientów z różnych poziomów kapitału. Zasada działania oraz unikalny model biznesowy A.G.AM. Funduszu jest to, że fundusze klienta są skonstruowane i przeszkoleni w dużym basenie. Jest to łatwe do zarządzania funduszami firmy dużym basenie, i znaleźć tysiące inwestorów z różnymi typami kapitału z 100 euro jest więcej.

Głównym źródłem dochodów jest powrót Procent ze sprzedaży produktów funduszy inwestycyjnych akcji Atlantic Global Asset Management, zgodnie szczeble kariery agenta, które zawarły umowę z brokerem reklamowym Questra światowej. Gdy klient kupuje portfeli inwestycyjnych rekomendowanych przez agenta Świat Questra, rodek jest przypisany opłatę na reklamę i promocję firmy jako procent wartości produktu sprzedawanego przez oficer, w zależności od poziomu jego kariery.

Upływ poziomów zależy od wielkości sprzedaży i całej swojej strukturze. Na początku jesteś poziom 1 agente – począwszy staje klientów firmy oraz poprzez zawarcie formalnej umowy partnerskiej. Aby przejść do poziomu 2, należy wykonać samodzielnie albo razem z konstrukcji bez presji czasu, osiągnąć wielkość sprzedaży 3 000 EUR. Na poziomie 3, 25 000 i tak dalej, aż do poziomu 11 ‘Super Managera "o wielkości sprzedaży 100 millones de euros.

Na przykład, pracując 3-4 miesiące, stałeś Złoty agenta Poziom 4 z odsetkiem 10,5% wydajności agenta. Ty klient sprzedał portfel inwestora "czerwony" o wartości 7290 euros. W zależności od poziomu i swojej wydajności 4 procentowy 10,5% dochodów strzeliłeś a 765 euros. Im więcej wielkość sprzedaży, a tim bardziej twój poziom idzie w górę, tym więcej pieniędzy można dokonać.

Spójrzmy na ile zarobisz swoją strukturę. Vaya a kalkulacja, która bierze pod uwagę zarobki z każdego poziomu oddzielnie, łącząc je. Na przykład, pracując przez miesiąc jako pełnomocnik lub Nivel 4, ty i twoja struktura składa się z dwóch agentów srebra, brązu i środek początkujący osiągnęły wielkośćy ha Twój własny wielkość sprzedaży wyniosła 9 000, na które zarobiłeś 945 euro.

Oto drugi typ dochodu: Bonus. Począwszy od wielkości sprzedaży 25 000 EUR na poziomie 3 "Agente srebrny", agentami Questra zacząć zarabiać dodatkową premię pieniężną. Bono del programa nie jest związany z poziomem i zależy wyłącznie od wielkości sprzedaży środka i jego struktury. Gdy wielkość sprzedaży 25 000 EUR osiągnięty zarówno osobiście, jak i łącznie z jego strukturą, agente otrzymuje bonus nagroda 1000 QP. Przy wielkości sprzedaży 50 000 EUR: bono 2000 QP 100 000: bono 5000 QP i tak dalej, aż do objętości por 100 mln euro z premii pieniężnej 1000000 QP.

Programa kredytów do zera jest przystosowany dla menedżerów z poziomu 8 "Dyrektor lub", którzy otrzymali premię w wysokości 150.000 QP, practique lo que desea.

banner