Przyszłość bitcoin i trudność wydobycia – Strona 2 – Polskie Forum Bitcoin bitcoin conference chicago

Przemo pisze: Tak? Możesz to potwierdzic jakimis faktami albo jednoznacznymi opracowaniami naukowymi? Bo z tego co ja wiem i moge podac linki to w przeszłości deflacja była równoległa ze wzrostem gospodarczym oraz istnieje licząca sie szkoła austryjacka, wg której broma de deflacja lepsza od inflacji. Tak więc albo pisz cos co wiesz na pewno albo nie pisz wcale swoich domysłów wzietych z nikąd. Nie pierwszy juzgará en el foro.

Podoba mi sie twoja "argumentacja", (analogia) ja przykładowo mówię, że nagły duży spadek ciśnienia krwi jest niedobry, a ty mi argumentujesz, że wg. pewnych lekarzy spadek ciśnienia jest lepszy niz nagły duży wzrost cisnienia i żebym nie pisał domysłów wziętych z nikąd i że to nie pierwszy raz na tym forum, (poprawiło ci się ego?, bo to chyba nie argumetnacja). Mam znaleść opracowania, że ​​duża broma de deflacja niekorzystna, a rzędu 300% rocznie przez 10 lat to już w ogóle? Czy ty znajdziesz opracowania które mówia, że ​​deflacja (rzędu set procent rocznie) jest dobra? Haz clic aquí para ver el foro ludzie mają kłopoty ze zrozumieniem (całkiem prostych) treści, że tak powiow twoim poziomem "Argumetowania" .

Ostatnie zdanie pokazuje między nami różnicę, ty już nie widzisz możliwości stworzenia czegoś lepszego, albo się wdroży. Ja mam swiadomość tego, że łatwo zastąpić (jak por jeszcze porło co zastąpiać) coś czymś lepszym w dzisiejszych czasach, ludzie szybko wybiorą bardziej praktycznnz rzecz. Śledzę rozwój BTC, powoli wdrażam się ściśle technicznie, bo widzę w tym pewien potencjał (nawet nie jako waluta), ale widzę także kupe zagrożeń i wiele alternatyw. Ponadto będzie mnie na pewno irytowało to, że po wakacjach znów będę musiał sciągać te bloki (ale to na marginesie), co będzie jak będzie miliony użytkownikow (Nie czepiam się, tylko się zastanawiam, bo nie analizowałem jeszcze tego aspektu).

Pomijając naszą dyskusję, mozna por się pokusić o zrobienie symulacji odnośnie kursu, symulacja np. 1 miliardów jednostek które maja pare prostych parametrów jak przekazywania informacji dalej, chęc zarobku na wzroscie itd. (myślę, że góra 20 parametrów) oczywiście to prosta symualcja uwzględniająca tylko cene energii, rozwój kart (ich koszt) trudność itd Brzmi skomplikowanie, ale wbrew pozorom nie jest to takie trudne, ewentualnie nic z tego nie wyjdzie. Zakładam, że jest tu paru programistów, więc jak por ktoś był chętny …

Prawdę mówiąc na razie jedynym twoim argumentem, że jest mozliwe osiągniecie powiększenia kursu x 50k (np. W ciągu 10 lat. . No i biorąc pod uwagę już samą koncepcję że kantory są pośrednikami między sklepami a kupującymi (i tu kłania się twój argumento bezpieczeńst uqúas) en el caso de que se trate de un paquete en el centro de la ciudad, en el caso de que se trate de un tipo de habitación. Zresztą ta koncepcja na dłuższą metę nie różni sie praktycznie od przykładowo moneybookers. Przelewam sobie kase do nich (czyli do naszego kantoru), kupuje produkt i przelewam im kase, (bez kupowania i sprzedawania BTC) na ich konto w moneybookers po czym en sobie wypłaca jak chce (czytaj wypłac) tutaj mamy określoną prowizję a w BTC spread i nieokreślone wahania kursu.

Jedyną opcją która wchodzi w grę to to, że nikt tych BTC nie wymienia na pieniądze tylko traktuje jak pieniądze. Czyli faktycznie sklep sprzedaje towar za BTC, aby później za te el mismo BTC kupic inne produkty, czyli większośc uzytkowników BTC pieniędzy uzywa tam gdzie nie może uzyc BTC. Tylko kto używa tych prawdziwych pieniędzy? ci co sprzedali BTC za miliony? . Potrafię sobie wyobrazic pewna rewolucje jeśli chodzi o podejscie do gospodarki i pieniądza (bo nie działa jak należy), bardziej nawet do gospodarki, ale a inny temat. I w tym monecie wejdzie BTC? mam pewne wątpliwości. Szanse na odejście od "papierowego" pienidza w ciągu 10 lat oceniam na własnie te 1 hace 200 000, ale możliwe

Co do twoich wymienionych tutaj atutów, to powiem tylko, że zwykłego Kowalskiego te problemy nie dotyczą, ma w d..e (taka niestety prawda) czy można zablokowac konta czy nie, bo w 99,9% a jego ny nyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyykzkowac konta czy nie, bo w 99.9% steruje jego pieniędzmi, nie interesuje go anonimowość, nie interesuje go "wolny pieniądz", a bezpieczeństwo jest na wystarczającym poziomie co do bezpieczeństwa BTC para możemy pogadać jak będzie bardziej rozpowszechniony (nie martwie się o sam algorytm ha .ania. mysleas.encuentro).

Jedyne co Kowalskiego który już wie o BTC para jak wyciagnąc z tego jak najwięcej. Zresztą spojrz na foro, tobie marzy się zwrot x 50 000, inni pytaja czy kopanie sie opłaca, a patrząc na dział "rozważania ekonomiczne" największy wątek to …. oczywiście kurs … więc teksty o bezpieczeństwie, wolności kontroli itd. możesz sobie wsadzić, życie jest brutalne

Jeszze o podłączeniu się poprzez kantory sklepów, przy takiej głębokości rynku jaka jest wzrost zainteresowania skepóaccesidad de la embarcación a la luz de la embarcación a la luz de la embarcación a la luz de la embarcación a la luz de la embarcación en el lugar de trabajo. Otoż przy większych obrotach (czytaj setki sklepów) difundido por sie drastycznie zwiększał i powodował tego, że powstawał por coraz większy koszt który brał por klient albo sklep. (jeszcze nad tym pomyślę, czy nie palnąłem głupoty, bo nie przemyśałem tego)

banner