Przezdziakmp – BezDepozytu.net litecoin mining rig 2017

1. Wykupujemy jaskinie – CUEVAS. Tutaj mamy możliwość wykupić jaskinie jedną z kilku możliwych począwszy od wartości 0.0001 BTC, kończąc na 1 BTC. Wszystkie jaskinie wykupujemy na okres 365 dni. Profity z jaskini a ok 190% w skali roku. Każdą z jaskini możemy UPGRADEować za cenę jej zakupy. ACTUALIZAR daje mam kolejne 100% w skali dnia (przy zakupie jaskini mamy napisane jaki jest dzienny zarobek w skali dnia). Dodatkowo możemy kupować ulepszenia miningu z jaskini – TIENDA: 43% beneficio z urobku w skali dnia, 90% oraz 190%. Diez ganancias jednak odnosi się jedynie do zarobku podstawowego, bez UPGRADów.

3. Mamy również możliwość wzięcia pożyczki w grze – CRÉDITO. Ja opcja jest dostępna dla osób, które dokonają depozytu. Max. kwota kredytu a 0.016 BTC w tym momencie, oprocentowanie a 1% w skali jednego dnia. Zaciągnięty kredyt spłacamy JEDYNIE BTC WPŁACONYMI, NIE ZAROBIONYMI W GRZE. Możliwa jest spłata ratalna. Do momentu kiedy kredyt nie zostanie spłacony, nie mamy możliwości wypłacić jakichkolwiek pieniędzy.

4. Wpłaty depozytów BTC na poczet zaciąganych kredytów – MONEYLENDER. Wpłacamy BTC z określonym zarobkiem (mamy kilka możliwość w zależności od kwoty jaką deponujemy) oraz określonym profitem. Depozyt mínimo a 0,00001 BTC, máximo 0,01 BTC. Wiadomo, im większa kwota BTC, tym większy% profitu. Podobno w każdym momencie jest możliwość wypłacenia pieniędzy. Nigdy tego nie zrobiłem, więc teoretyzuje na podstawie tego co jest napisane na stronce.

5. Szczęśliwe kopanie – LUCKYMINES. Wysokooprocentowane, krótkoterminowe kopanie. Aby otworzyć te jaskinie trzeba mieć szczęście i cierpliwość. Co a znaczy? Znaczy to mniej więcej to, że autorzy wymyślili sobie, że gracze będą mogli otwierać określoną ilość jaskiń i trzeba por szczęśliwcem, żeby się załłłłłłć. Póki co można się jeszcze załapać, gdyż gra jest cały czas rozbudowywana, ale o tym pod koniec tego postu. Kwoty jakimi możemy kupić szczęśliwe jaskinie para: min. 0.005 BTC, max 0.03 BTC.

Ale od początku. Gierka nie jest skomplikowana. Żeby coś lepszego ugrać trzeba podrzucić troche swoich PLN. Na początek dostajemy drzewko, które nam generuje co godzinę kilkadziesiąt lisci herbaty. Te wymieniamy na złoto i monety. 20 liści = 1 złoto / moneta. Wymieniając wszystkie liście, otrzymujemy 50% do 50%, czyli połowa liści zamieniana jest na złoto, połowa na monety. Dzięki monetom możemy dokupować kolejne drzewka, złoto wymieniamy na RUB, bądź monety.

Ogólnie bez swojej wpłaty idzie topornie .. Aczkolwiek wypłaty na Payeer (bo tak wypłacam) dochodzą instantáneo. Jeden minus, a może i lekki plus, który zapewnia, ¿programa nie zescami się szybko? Hacer wypłacania RUB potrzebujemy Energii. Dostajemy ją za wpłaty oraz mamy możliwość wymiany monet na energię w zależności od współczynnika Energii, który się zmienia. Nie wiem od czego zależy, przypuszczam, że od wartości RUB. Zatem 1000 monet w tym momencie a 0.674 Energii. Ilość Energii jest równa RUB możliwych do wypłaty. Zatem tak szybko nie wypłacimy sporych kwot RUB en pococtku swojej przygody z GoldenTea. Aczkolwiek tak jak napisałem wcześniej, takie coś zapewnia, że ​​programa trwać jeszcze będzie i nie zescami się tak szybko jak większość innych gierek / programów (2 lata 10 miesięcy i com)

Zapraszam do zabawy z kryptowalutami Dados de bolsillo, po własnym depozycie mamy co 10 min darmowe 1000 satoshi. Ja się bawię w ten sposób, że wyciągam 1000 satoshi, potem próbuje wyrzucić 12 oczek za całośc, czyli ok. 35 000 satoshi. Z tego można już coś pograć w kości, a potem wypłacić drobniaki na granie w ten sposób zarobiłem już koło 100 zł na buka Poniżej opiszę dokładniej o co w tym całym ambarasie chodzi

Mój sposób jest prosty. Tak jak już powyżej napisałem, otrzymujemy 1000 satoshi co 10 min (oczywiście najpierw musimy zdeponować dowolną kwotę, żebyśmy byli geasasasasasas de las ganas de los animales y las ganas de los animales y las ganas de los animales) Po otrzymaniu darmowych satoshi, za całość gram w kości z mnożnikiem ponad x35, więc aby wygrać musyky licz reci gorá v. , tarifa resta de 30 000 satoshi).

Używam tego sposobu do nastukania BTC na grę u buka, 100 000 satoshi a ok. 10 zr przy bieżącym kursie, więc za free to całkiem spoko kwota. Można się przyjemnie pobawić. Mój osobisty rekord a 3 razy trafiona 12 w ciągu dnia a średnio jedna się trafia klikając co 10 min. Jest również aplikacja do pobrania w Sklepie Play na Androida, co też ułatwia zdobywanie darmowych satoshi co 10 min. Cyczę powodzenia, mam nadzieję, że mój przekaz nie jest za bardzo skomplikowany, w razie pytań proszę pytać de razu Mile widziane rejestracje z refa

banner