Prośba ode mnie ważna litecoin foro

Mam ostatnio kontakt z grupą, jakby to powiedzieć, trudnej młodzieży. Mówiąc uczciwie – super trudnej. Oni siedzą zamknięci w takim ośrodku i czeka ich (myślę, że większość z nich) sprawa sądowa i wyrok skazujący. I odsiadka w jeszcze innym chujowym ośrodku. Są a ludzie bardzo młodzi, bardzo rozwaleni wewnętrznie, ale może, powiadam – „może” – do częściowego odratowania. Po paru rozmowach, kontaktach z nimi wydało się, że paru z nich fajnie przygrywa na gitarce i trochę podśpiewuje. No i przełamaliśmy lody i zaczęliśmy gadać; O graniu na gitarze, o śpiewaniu, opowiadałem im trochę o koncertach Jacka, o nim samym, życiu, itd. A potem wyszło, że ten słyszał o Wysockim, tamten o Karelu Krylu i paru innych jeszcze. Nie wymieniam tych artystów tak po prostu z czapy, ale dlatego, że właśnie konkretnie tych grajków ci moi (koledzy ?, chwilowi ​​przyjaciele?) W tej długaśnej pogaduszce m.in. wymieniali. I tu właśnie pojawi się moja prośba do Was. Bo wychowawca tego obskurnego ośrodka (mój przyjaciel wieloletni, który mnie do swoich podopiecznych na tę pierwszą wieczorynkę zaprosił) zaproponował, por zorganizować ich koncert. Ten występ miałby obejmować takich właśnie: Jacka, Karela Kryla, Nohawicę, Wysockiego i Brassensa. A moja prośba sprowadza się do:

Pierwsze primo – chwyty i słowa do najbardziej znanych i rozpowszechnionych w świadomości publicznej utworów w / w wykonawców (poza piosenkami Jacka – tu mam wskystko, czego im do wystkpppppz). Jeśli chodzi o Kryla, Nohawicę i Brassensa: to, co jest najbardziej znane i rozpowszechnione, chodzi o teksty oryginalne polskie * wraz z chwytami gitarowymi do nich. A także – Boże wybacz mi – mp3-ójki tych piosenek.

Tu muszę się wytłumaczyć. Wiem, jakie jest stanowisko Administrador de Foro y Foro de wopec kopiowania oficjalnie wydanych albumów. Moje jest takie samo. Natomiast problem polega na tym, że nie mam wydań oryginalnych, a dłuższe szukanie nie jest, niestety, możliwe. Z takiego oto powodu, że jest mało czasu. Zanim to zgromadzę, większość z tych ludzi rozjedzie się po Polsce, por, powiem brutalnie, siedzieć w innych ośrodkach. Ale tu nie chodzi o rżnięcie albumów, ale o pojedyncze utwory. Więc bardzo fue proszę. Objeto de envío, ¿cómo se ha dicho? ¿Qué es esto? ¿Qué es esto? ¿Qué es esto? ¿Qué es esto? Ci, gracias a mnie trochę znają ze świata realnego, mam nadzieję, uwierzą w te słowa. Powtarzam: bardzo mi na tym przedsięwzięciu zależy.

Jeśli idzie o Wysockiego, para esparcir la broma niecodzienna i ciekawa, bo jest tam, w tym łagrze 17-letni chłopak, który fajnie gra na gitarce, un mutację to musiał przechodzić w ….. wieku 4 lat. Głos ma jak niekastrowany bawół z taką „wysocką” chrypą i chyba ze dwie oktawy niższy od mojego. Dla niego wynaleźliśmy „Bańkę po biełomu” i „Ochotę na wołkow” (niestety nie mam ani oryginalnych tekstów, ani muzyki Wysockiego). Ja mu z grubsza opowiedziałem te teksty i się bardzo zapalił do ich zaśpiewania. Więc dla niego byłoby właśnie to. Tutaj (podobnie jak w przypadku Kryla i Nohawicy): Proskę o teksty oryginalne oraz polskie i chwyty do tych zaśpiewajek, un także o nagrania mp3, lub w innym formacie audio, por "Bawół" mógł ich posłuchać i nauczyć się. Liczę na Waszą pomoc. Bo jak nie Waszą, a czyją?

banner