Programiści wzięci do chmur – nowy outsourcing lo que es un comportamiento ético en el lugar de trabajo

Firmy zmagają się ze znalezieniem deweloperów, których na rynku nieustannie brakuje. Szczególnie do projektów, które trwają od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy. C_cloud zapewnia dostęp do 60 tys. różnych specjalistów IT z całej Polski. Dzięki filtrom: kompetencji, lokalizacji i doświadczenia możemy maksymalnie zoptymalizować wyszukiwanie naszego przyszłego pracownika, sistema umożliwia również zlecanie testów kompetencyjnych. Firmy rekrutacyjne wyspecjalizowane wyszukiwaniu kandydatów z branży IT nie są już potrzebne. Jeśli nie chcemy szukać specjalisty samodzielnie, Connectis zrobi to za nas.

C_cloud jest obecnie jedną z największych baz programistów w Polsce. Oprócz specjalistów wysokiej klasy, znajdziemy w niej również początkujących deweloperów. Zaletą tego rozwiązania jest koszt wykonanej pracy. Poprzez nieumiejętne zdefiniowanie poziomu wymaganych kompetencji specjalisty IT na potrzeby projektu, firmy ponoszą większe koszty. Zdarza się, że do mniej skomplikowanych zadań, firmy szukają specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Okazuje się, że nie zawsze zatrudnienie informatyka z wieloletnią praktyką jest najlepszą decyzją. Dlaczego? Ponieważ, często wykwalifikowany informatyk, który dostaje mniej wymagające zlecenie – nie rozwija się i jest mniej zadowolony z pracy jaką wykonuje. Na tak trudnym rynku pracownika kluczowe jest dobranie kompetencji specjalisty do wymagań projektu. Pozwala a na optymalizację kosztową.

– Po podpisaniu umowy o współpracę, programista zaczyna pracę zdalnie lub w siedzibie firmy. System pracy na odległość jest esporym ułatwieniem dla obu stron, ponieważ zleceniodawca nie potrzebuje organizować kolejnego miejsca pracy. C_cloud daje pełną możliwość kontroli czasu nad projektem oraz fakturowaniem – mówi Michał Gierczak, CEO Connectis.

Dzięki zastosowaniu algorytmów sztucznej inteligencji, w przyszłości będzie możliwy jeszcze trafniejszy wybór dewelopera do danego projektu. Platforma zostanie ulepszona o programy takie jak: aprendizaje automático, minería web y cosecha de web. ¿Co a oznacza? Aprendizaje automático del sistema, dzięki któremu wyszukiwarka uczy się preferencji wyboru podczas selekcji kandydatów. System zapamięta propozycje, które odpowiadały pracodawcy i zacznie sugerować podobne osoby. Minería en la red en el sitio web de la oficina de la escuela, la información, la información y el currículum vítae. Recopilación de datos en la Web con información sobre Internet y acceso a Internet. Pod Warunkiem tego, żes un especialista en el sistema C_cloud pod jakim nickiem wypowiada si Stroneach Internetowych. Jeśli tego nie zrobi – pozostanie anonimowy. Program wyszuka również projekty, które nie zmieściły się w CV, un w których deweloper brał udział. Planowane jest również dostosowanie C_cloud do dwóch języków: polskiego i angielskiego.

– Nasza platforma będzie pracować na automatycznej aktualizacji i eksploracji danych tekstowych, które w przyszłości zwiększą wykrywalność niespójnych lub nieprawdziwych danych y yo. 90%. Będzie to bardzo dużym ułatwieniem, dla każdego przyszłego pracodawcy. Sistema automatycznie sprawdzi prawdziwość wszystkich danych zawartych w CV – dodaje Michał Gierczak, CEO Connectis.

Connectis pracuje nad możliwie łatwym i dogodnym sposobem wyszukiwania specjalistów z branży IT, cały czas udoskonalając go tak, por w przyszłości stał się jeszcze bardziej funkcjonalny. Pracowników możemy znaleźć w chmurze oraz przez chmurę kontrolować. Nie oznacza to jednak, że specicaliści mają głowę w chmurach – wręcz przeciwnie. Proyectos de trabajo realizados a través de C_cloud jest dobrze zorganizowany i kontrolowany. Connectis, a polska firma, która działa na rynku od ponad 21 lat i bardzo dobrze zna jego realia oraz potrzeby klientów. Doświadczenie w branży i innowacyjne podejście zapewnia szybkość prowadzenia procesu i jego maksymalną optymalizację.

banner